Orbanedit51 (1060) 99.91% felhasználó összefoglaló oldala

99.91% pozitív visszajelzés
(1060 Felhasználó adta)
99.91% pozitív visszajelzés
(1060 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 1059 1166 adásvétel
Semleges: 21 adásvétel
Negatív: 0 0 1 1 adásvétel
0 0 1081 1188 adásvétel
Az eladóként kapott 479 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Budapest
Regisztráció dátuma: 2008.02.18.
Utolsó belépés: 2025.06.05. 08:26
Teljes jogú felhasználó!
28 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

Agica57 (6) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2018.03.21. 21:52:08

Termékkód

2602607039

Teljesen korrekt eladó.Sajnos a termék csomagoláskor eltörött, így nem lett az enyém, az előre átutalt vételárat rendben visszakaptam.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

traki333 (4075) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2016.11.10. 20:15:45

Termékkód

2364922592

nem volt megfelelő méretben

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: nem volt megfelelő méretben
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

ddorka10 (1387) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2016.10.20. 14:24:52

Termékkód

2366805836

Sajnos nem tudtam kiszolgálni a vásárlót az általa választott termékkel önhibámon kívül.A pénzt maradéktalanul visszautaltam és ezúton is elnézését kérem a kellemetlenségért.Ha a rendszer engedné az eladó félnek nem létrejött adásvételnél , akkor pozitívra értékelném , de sajnos nem engedi,így korrekt semleges értékeléssel zárom , és ezt kérem a vásárlótól is.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: lásd a szöveges értékelésnél
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Smahuta (18) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2016.03.31. 08:57:01

Termékkód

2221692710

Az elado nagyon kedves komunikativ, de sajnos az en figyelmetlensegem miatt nem jott letre a tranzakcio. Hamarabb utottem le a termeket es csak utana jottem ra hogy a termek nekem nem megfelelo. Amugy nagyon jo vataras, csak ajanlani tudom. ++++

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

cichlid_a (48) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2013.07.09. 10:17:23

Termékkód

1745249576

Sajnos félreértés miatt a tranzakció nem jött létre. A vevő korrekt, vele semmi probléma nem volt.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Mucika77 (4573) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2012.11.11. 14:25:47

Termékkód

1658980136

ÉRTÉKELÉSEM MAXIMÁLISAN POZITÍV, csak sajnos a gép semlegest enged adni ebben az esetben. A Vevő nagyon kedves, gyors, miután elküldtem és felpróbálták a Kislány lábára a csizmát kiderült, hogy nem jó rá. Miután jelezte felém, a csizmát visszavettem, így az adás-vétel nem jött létre. Ennek ellenére MAXIMÁLISAN AJÁNLOM ŐT! CSUPA ++++++++++++ !!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A Kislány lábára nem lett jó a csizma, miután jelezte felém a Vevő, visszavettem.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Tamaizs (107) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2012.06.03. 21:21:49

Termékkód

1599492767

A termék fém keretes volt,nem fakeretes. Felajánlottam,a jóval a piaci ára alatt szállítom a fémkeretest,de az érdeklődőnek ez nem tetszett, annak ellenére, hogy házhoz szállítottam volna. Megértem, őt is, fakeretest szeretett volna ! Én pozitívat adnék neki, de a rendszer ezt nem kínálja fel !!!!!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A t.ermék nem fakeretes, hanem fém keretes volt., én hibáztam !
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

judittibor (257) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.06.01. 14:14:13

Termékkód

1588382840

A Geox bakancs, amit vettem, átmenetinek volt feltüntetve, ezzel szemben vastagon bélelt volt, 0-mínusz 20 celsius között ideális-olvasható a dobozán. Visszavásárolta volna, hosszas telefonbeszélgetés után, ami az én számlámat terhelte, ellenben a postaköltséget nem kaptam volna meg maradéktalanul.nem értem miért kellett volna fizetnem bármennyit is azért, hogy megnézhettem "személyesen" is a terméket.
Másik fél: Biztos voltam benne,miután sikerült lealkudnia a kifogástalan GEOX cipőt gyakorlatilag eredeti ára harmadára,áldani fog érte,nem így lett...A történet olvasható a vevő étékelésénél.Felhívott tel.-on,kioktatóan és fenyegetőzve beszélt velem, nekem egy örökkévalóságnak tűnt,mivel szóhoz nem igen hagyott jutni,mondván az Ő számlájára megy,de azért a fél posta mellett a tel.-költségét is vállaltam kifizetni,nem azért mert jogosnak éreztem,hanem mert jobb a békesség!Én is hívogattam egyeztetés céljából,Ő nem vette fel a tel.-t,állítása szerint példát statuált...Pedig a kapcs.díj sincs ingyen ha már itt tartunk!Alku mellett érdeklődni is lehetett volna,a termékről,én nem túrabakancsot hírdettem!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

ursulawolf (15) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.03.19. 11:06:08

Termékkód

1453260555

Nem sikerült.
Másik fél: Mivel a terméket a vevő kérésére igen messzire leszállítottuk mai napig nem értjük ,hogy miért nem volt hajlnadó ceruzaelemet vásárolni bele kipróbálás céljából hiszen kb. 150m -re lett volna rá lehetősége ,inkább kétkedve a működésében elállt a vételi szándékától.Legalább egy pozitív értékelést adhatott volna amiért felültetett minket.Így jártunk.....

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

mariskahargitai (314) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.01.11. 21:53:23

Termékkód

1518830789

Az adás vétel nem jött létre az eladónak pozitívat adnék ha lehetne,de a postán elveszett a csomag. Az eladó kedves,korrekt utána járt de a csomag nem lett meg.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Vicuska81 (39) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.06.07. 22:33:28

Termékkód

1454587953

Együttműködő partner, a tranzakció mégsem jött létre, a termék nem felelt meg teljesen az igényeimnek.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

pillerke58 (9) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.06.03. 18:18:26

Termékkód

1447549151

Elégedett, voltam de a képek nem a valóságot tükrözik. Mindenki nézze meg mielőtt vásárol.
Másik fél: Sajnálom, hogyha csalódást okoztunk!A személyes átvételnél lett volna lehetősége elállni a vételi szándékától ,de nem tette így nem értem , hogy miért vette át ha elégedettlen volt a termékkel és miért ír ilyen értékelést 1 hónappal az adásvételt követően....Azokután , hogy egy nagymméretű fából készült cipősszekrénykét is kapott ajándékba a termék mellé ,elég méltatlannak tartom az értékelését,de azért köszönöm!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Pannoniuss82 (120) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.05.10. 11:27:26

Termékkód

1455517885

A termék megvétele az én hibámból meghiúsult. Sajnos a méret nem volt megfelelő. Az eladó nagyon korrekt és gyors. Remélem sikerül értékesíteni a terméket. Annyit viszont hozzátennék, hogy sokaknak a Vatera nem csak egy megoldás eladni a használt már nem kellő dolgokat, hanem már már fix bevétel, sőt megélhetés, aminek a kiesése rosszul érintheti az eladókat, és nem kellően kezelik ezt. Függőséghez vezet. A termék miatt regisztráltam és ez volt az első és utolsó adás-vételem. Üdv!
Másik fél: Pénteken felhívtam,találokozót egyeztettünk hétfőre,de megígérte,hogy vasárnap még keres pontosítani,végül nem keresett ezért hétfőn én hívtam,hogy ne menjek potyára.15:30-16h között határozott az időpontról,de nem jött el másfél órát vártam rá,később felhívott hogy közbejött valami,de kell a gyűrű csak más venné át helyette kedd de..Megígérte , hogy hétfő este megadja az illető nevét,telefonsz.-t és pontosítja az időpontot,de nem keresett újfent,kedd re. hívtam és közölte,hogy részéről tárgytalan az adásvétel,mert kicsi lenne a gyűrű.Egyébiránt elsősorban vásárolok ezen a fórumon,termékeim pedig a családunk 3 generációjának feleslegessé vált tárgyai.Megjegyzésével saját magát minősítette!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

fuzesiarpi (94) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.05.02. 13:42:40

Termékkód

1449731917

A reklamációba kért 4000Ft.további engedményt nem adtam meg mivel a polc nem tartozéka a szekrénynek, a kulcs pedig 200-300Ft. fuzesiarpi
Másik fél: A fotókon egy 2 polcos,kulcsos szekrény volt látható,a termékleírásból viszont kifelejtették,hogy az egyik polc nem tartozéka a terméknek,csupán egy silány tákolmány és a kulcs eltünését sem jelezték,de meglátásuk szerint nekem kellett volna érdeklődnöm a hiányosságai felől.Szerintük egy új polc leszabatása,mahagóni színre való festése és egy belepasszoló kulcs beszerzése mindössze kb.300.-Ft +költséget jelentett volna,én csak a mahagóni-sz. festéket 10x ekkora összegért leltem fel (legkisebb kiszerelésben).Nekem más elképzelésem van a korrekt tájékoztatásról,de biztosan bennem van a hiba...Csak óvatosan eme filozófikus felhasználótársunkkal,mert sok meglepetést tartogathat az óvatlanoknak!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nézet eltérés
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

csucsi95 (129) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2010.11.20. 11:41:40

Termékkód

184404905

én hibámból megsérült,a vevő nagyon korrekt volt,elnézést érte,köszönöm

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: megsérült,nem vettem észre
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

bullman_a (17) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.01.21. 15:28:25

Termékkód

161071409

Sajnos az én Vaterás járatlanságomból adódóan először licitáltam a termékre és utána kérdeztem.A méret nem lett volna jó.Tisztáztuk a dolgot és elálltunk az üzlettől.A sikertelenség oka:a vevő figyelmetlensége.
Másik fél: Én megértő és segítőkész voltam a vevővel, ha tehettem volna akkor erre az adásvételre is pozitívat adtam volna,de mivel nem jött létre a tranzakció nem engedte a szabályzat. Ő ugyan adhatott volna erre az adásvétel-re is pozitív értékelést ,de a semleges értékelést is csak a rutintalanságának tudom be. Én továbbra is csak ajánlani tudom! Remélem kötünk még POZITÍV! üzleteket!!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

guzzirider (1249) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2008.10.26. 20:25:47

Termékkód

100563303


Másik fél: Sajnos a VATERA "az ön ajánlata" című új szolgáltatása vitt tévútra. Az eladótól ezúton is elnézést kérek.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

hberica_v (548) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2008.07.03. 08:21:12

Termékkód

76572315

Szimpatikus, pontos vevő, ezért sajnálom, hogy így alakult, de nem gondolom, hogy ez most pozitív lett volna.
Másik fél: Én is sajnálom , de leginkább az eladó kicsinyességét, hogy a 2.-3. vásárlásomból nem volt képes 170.-Ft-ot elengedni a játék kedvéért és akkor lehetett volna 4.,meg 5. is.Igaza van a fix ár az fix ár , egy üzletben , de nem ezen a fórumon, itt rugalmasság kérdése az ár alakulása. Az FIX , hogy Ön nem kereskedő alkat, a kioktatáshoz sokkal jobban ért. Némi alázattal , és méltányoló mentalitással lenne jövője a VATERÁN ez "FIX"!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A fix ár, az fix ár, nem véletlenül.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Gereehu (167) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2008.04.12. 18:48:23

Termékkód

59646599

Tettem föl másik herendit,de nem viktória mintával. Mivel sürgős ajándékról volt szó,máshonnan lett leütve a h.lámpa. Mindkét részről megvolt a jószándék és vásárlási kedv.
Másik fél: Sajnos a termék átadására nem kerülhetett sor, mivel még az eladónál eltörött. Az eladó személyében rokonszenves partnert ismertem meg, aki próbált kárpótolni, de az objektív okokból nem volt lehetsége.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Lámpa eltörött, így eladhatatlanná vált.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

tdktvvatera (1209) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2008.03.22. 13:04:28

Termékkód

56564947

kölcsönös megállapodás
Másik fél: A húsvét miatti idő problémák miatt kölcsönös megállapodás alapján az üzlettől elálltunk. A partner korrekt, gyors és konstruktív volt. Köszönöm.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: kölcsönös megállapodás
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

501318.blackbull0007 (407) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2008.03.13. 21:03:10

Termékkód

55918550

egy rajtunk kívülálló félreértés miatt sajnos nem sikerült az adásvétel
Másik fél: Valóban egy rajtunk kívül álló, előre nem látott műszaki ok miatt adódott a flreértés, és hiúsult meg az adás vétel.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: egy rajtunk kívülálló félreértés miatt sajnos nem sikerült az adásvétel
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.