mamarln134 (182) 98.4% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 183 | 197 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 29 | 32 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 3 | 3 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 215 | 232 adásvétel |
| Az eladóként kapott 54 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
pokember123 (20) (Vevő)
Semleges
2013.07.15. 16:41:05
1755811145
Az adásvétel nem jött létre.Korrekt,megbízható,kommunikatív,segítőkész partner!Mindenkinek ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gyorgy-2007 (103) (Vevő)
Semleges
2012.12.03. 18:41:29
1670908775
Az adás-vétel nagy bánatomra nem jött létre, de nem neheztelek az eladóra, megértem. Megbízható, korrekt, jó kapcsolattartó, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó, korrekt módon járt el! Köszönöm és sajnálom hogy így alakult!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
deschamps24 (86) (Vevő)
Semleges
2012.09.05. 09:22:31
119569506
Rendben volt, köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mindenkinek ajánlom, korrekt segítőkész eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
fidobacsi74 (66) (Vevő)
Semleges
2012.03.18. 14:49:20
1554932783
A termék sürgősen kellett volna, de az eladó a futárral való szállítást túl későn tudta megoldani, ezért nem jött létre az üzlet.Ezen kívül korrekt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1981peter2008 (36) (Eladó)
Semleges
2011.12.31. 09:34:08
1516657826
Csak ajánlani tudom jó kapcsolattartó és korekt ember.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
csajsziiibarack (64) (Vevő)
Semleges
2011.12.04. 15:50:42
1491790784
megértő, pontos partner! csak sajnos elkelt vaterán kívül akkora amikorra én leütöttem volna! mindent köszönök !
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
parzignath (111) (Vevő)
Semleges
2011.11.16. 08:01:08
1492696925
Sajnos nekem ez túl hosszú lett ahova szertem volna, figyelmetlen voltam nem olvastam el a hosszát. Elnézést. POZITIV amugy megértő, és segítőkész eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
parzignath (111) (Vevő)
Semleges
2011.11.16. 07:59:45
1491785774
Sajnos nem felelt meg a termék, mert kicsi lett. Elnézést, érte. Mindenkinek ajánlom, POZITÍV.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az adásvétel sajnos nem jött létre! Ennek ellenére nagyon kedves, megértő, együttműködő partner!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem volt jó a méret, de ajánlom mindenkinek,nagyon kedves eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem volt jó a méret. Nagyon kedves eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Inkább nem írnék semmit, mert nem akarok senkit sem megbántani.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt vaterás, mindenkinek ajánlom, de sajnos méret problémák adódtak, ami az én hibám volt...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
985450.rivaszgergohungary (72) (Eladó)
Semleges
2010.07.03. 21:04:34
173741992
Az üzlet nem jött létre, de abszolút korrekt hozzáállású vaterás! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: korrekt! +++++Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
minden rendben volt.
Másik fél: Minden rendben ment.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nem negatív, mert azonnal visszavette a szakadt hiányos ruhát.
Másik fél: Jeleztem, hogy kopott az alja, és azt is, hogy a zipzár rossz!!! Azonnal visszautaltam a pénzt, amikor a vevő jelezte, hogy nem felel meg neki a ruha, ennek ellenére csak egy hónap múlva küldte vissza.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az én hibám volt.Bocsi
Másik fél: Remélem máskor nem így lesz!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
korrekt vaterás.tévedésből ütöttem le a terméket,és ezt meg is írtam!!
Másik fél: Valóban az üzlet ezért nem jött létre
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az árut nem kaptam meg mert idejében értesitett az eladó hogy sérült a termék.Azért ajánlom mindenkinek,mert korrekkt volt.
Másik fél: Sajnálom, de valóban figyelmetlen voltam, és az utólsó pillanatban derült ki, hogy a termék hibás.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
MissAmidala (492) (Vevő)
Semleges
2008.11.19. 12:48:28
96689677
A termék nem volt megfelelő.Korrekt ,megbízható vaterás!Ajánlom!
Másik fél: Mivel a terméket nem találta megfelelőnek a vevő, így a vételárat és a postaköltséget természetesen visszafizettem neki. Sajnálom!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
gyuribaba_v (364) (Vevő)
Semleges
2008.11.19. 11:28:12
101522807
Sajno s a termék nagyon összetörve érkezett,és nem adja, a képen látottakat
Másik fél: Nem tudom hogyan törhetett össze, hiszen igyekeztem a legjobban becsomagolni. A postai hibáért nem tudok felelősséget vállalni.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adás-vétel az én hibámból nem jött össze (nem figyeltem a méretre).Ezúton is köszönöm az eladó kedvességét.
Másik fél: Megbeszéltük.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megbeszéltük.
Másik fél: Megbeszéltük.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az én hibámból nem jött létre az üzletkötés!
Másik fél: Így történt, nagyon sajnálom!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
143752.MolnarEdit (101) (Vevő)
Semleges
2008.07.14. 14:30:17
64169872
Végül megkaptam az együttest, többszöri levélírás után. De amikor kibontottam a csomagot.... no comment... kár, hogy nincs egy kutyám, annak jó lenne...
Másik fél: A vevő kérdésére, hogy milyen a ruha állapota, megírtam, hogy a nadrág kopott, így nem értem a felháborodását.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Félreértés miatt az üzlet nem jött létre.
Másik fél: Sajnos félreértés történt, ezért az üzlet nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termék hiányos volt, de az eladó korrekt módon állt hozzá a probléma rendezéséhez.
Másik fél: Sajnos nem figyeltem oda eléggé, de nagyon igyekeztem pótolni a hiányosságot. Remélem sikerült.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
mandaszkriszta (938) (Eladó)
Semleges
2008.05.16. 10:03:30
67083157
Semmi gond.
Másik fél: Minden rendben.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
139954.Tibicsokee_v (1285) (Eladó)
Semleges
2008.05.07. 09:45:49
66879611
Sajnos a vatera rendszere nem teszi lehetővé a pozitívot, de nagyon korrekten jelezte, hogy nem erre gondolt!! POZITÍV !!!!!!!!!!!!!!!
Másik fél: Nagyon korrekt eladó, megértette és tolerálta a problémámat. Köszönöm.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
139954.Tibicsokee_v (1285) (Eladó)
Semleges
2008.05.07. 09:45:31
66381292
Sajnos a vatera rendszere nem teszi lehetővé a pozitívot, de nagyon korrekten jelezte, hogy nem erre gondolt!! POZITÍV !!!!!!!!!!!!!!!
Másik fél: Nagyon korrekt eladó, megértette és tolerálta a problémámat. Köszönöm.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
