gabicsi601 (194) 97.55% felhasználó összefoglaló oldala

97.55% pozitív visszajelzés
(199 Felhasználó adta)
97.55% pozitív visszajelzés
(199 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 199 297 adásvétel
Semleges: 23 adásvétel
Negatív: 0 0 5 7 adásvétel
0 0 227 327 adásvétel
Lakhely: Siófok
Regisztráció dátuma: 2006.02.26.
Utolsó belépés: 2010.05.19. 11:49
Inaktív!
10 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

RedApple45 (537) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2008.08.01. 15:43:05

Termékkód

51976660

Megfelelő vaterás

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: kivülálló ok
Felhasználó

SYZYGY73 (82) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2008.03.08. 11:40:11

Termékkód

12864892

Jobb minőségre számítottam.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

mircsa_v (86) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2008.03.01. 09:43:41

Termékkód

50050137

valoszinüleg a postán "keveredett el", nem az eladó hibája!!!amugy kedves vaterás,merem ajánalni.remélem legközelebb szerencsénk lesz

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

192217.pisty001_v (114) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2008.01.12. 10:42:03

Termékkód

46890526

Annek ellenére hogy nem jött létre az üzlet, korrekt vaterásnak tartom.
Másik fél: Jeleztem neki hogy korházba kerültem sajnos nem várta ki mig haza érek.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos időközben korházba került, így nem jött össze az üzlet.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

129199.csiz74 (5) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2007.12.24. 12:28:37

Termékkód

43590237

Kerestem, hogy utlom a pénzt. Kellemes Karácsonyi Ünnepeket.
Másik fél: Két ünnep között igérte sajnos nekem az már késő volt 1 honapot vártam az utalásra.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

387432.levomesur_v (238) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2007.10.19. 22:36:19

Termékkód

36977023

mindez nem fedi a valóságot+ villámáron leütötte, majd nem volt hajlandó a teljes összeget kifizetni, sajnos bebuktam
Másik fél: Úgy gondolom szánalmas dolog csak azért semlegest adni mert én is azt adtam.Bosszubol.Ez nem fair. Én a pénzt kifezettem tehát nem semlegest érdemlek. Szívesen elküldöm a pulcsit a képekkel együtt egy olyan embernek aki megtudja állapitani nem azt kaptam amit vettem.Amugy nem mondtam hogy nem fizetem ki csak a posta ne járjon jol az én pénzemmel mert a dij nem annyi volt mint amit te leirtál nekem.Én csak segíteni probáltam,hogy ne ugorj be a postának mert ami levél az levél nem csomag. Joindulatú akartam lenni, azzal, hogy segítek egy ujoncnak de látom feleleges volt.Mert te egy arongás ,rosszindulatú ember vagy. Most pedig leirom mindezt a vaterának is.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Dafo_a (181) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2007.08.31. 18:29:03

Termékkód

33974387

Nagyon korrekt és megbízható partner ajánlom mindenkinek.
Másik fél: Sorry.:-(

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

orangez_v (82) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2007.05.16. 13:34:28

Termékkód

23691352

Elkelt a termék az aukció vége elött
Másik fél: Figylmet emberek miatt kapunk semlegest és negatívat.Tanuljatok már meg olvasni!!!!!!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

maya84_a (69) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2007.03.15. 21:21:50

Termékkód

15364080

Az nem teljesen igaz,hogy egyikőnk sem kereste a másikat!!!Én több e-mailt is írtam,de sajnos egyikre sem kaptam választ.
Másik fél: Sajnos egy e-mailt sem kaptam,Miért nem hivtál telefonon.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

niltakata (62) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2007.01.15. 01:11:07

Termékkód

15663413

Nem a 200.-Ft a gond, hanem karacsony ota Sydneyben tartozkodom egesz jan 28/ig, en meg telefonon is kerestem es beszeltem az eladoval, egyeb koszonom a megjegyzest! :)
Másik fél: Én nem emlékszem hogy beszéltünk telefonon és különbenis kb.3 levelet küldtem és nem válaszoltál.Mikor te megnyerted a felsőt kb. még 10 üzletem volt egyszerre, te fejben tudod tartani???Miért nem válaszoltál az e-mailokra!!!???Ha megirod nincs semmi de nekem fizetnem kell a vaterának ha tetszik ha nem.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

EMIKE76 (7726) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2006.12.11. 10:21:29

Termékkód

16174054

Majd talán legközelebb.
Másik fél: Sajnos kaptam egyet ajándékba,igy nem tartottam rá igényt.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: lemondta a terméket
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

182169.nicco_a (24) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2006.12.08. 16:20:38

Termékkód

11621742

Minden oké volt,én voltam figyelmetlen!
Másik fél: Biztos oké.Rég volt nem emlékszem.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

303685.eszti555_v (1390) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2006.11.14. 07:07:32

Termékkód

14509759

..........................
Másik fél: Nem értem a semlegest mikor ő nem válaszolt az én levelemre!!Mindegy nem ajánlom.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Cochlostoma (2501) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2006.11.13. 14:22:31

Termékkód

11256537

Többszöri levélvéltás után sem történt meg az átutalás, elképzelhető, nem gondolta komolyan a licitálást.
Másik fél: Sajnos nem ugy alakultak a dolgok ahogy szerettem volna.És az e-mailok nem mentek el a számára.Sajnálom szerettem volna a posztert megvenni.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

kovveronik_v (310) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2006.11.06. 19:27:22

Termékkód

13941972

Korrekt vevő, nem az ő hibája h nem jött létre a vétel. Remélem még találkozunk!
Másik fél: Sajnos akinek szerettem volna nem tetszett és ezért nem jött létre az üzlet!!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Ajándéknak szánta a vevő, és az ajándékozottnak nem nyerte el a tetszését.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

zsolt83 (19) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2006.10.17. 15:51:00

Termékkód

12416463

Nem tudtunk megegyezni.
Másik fél: ......

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Lakibo1 (40) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2006.09.09. 21:14:41

Termékkód

11058694

Az eladó nem küldte az árút.
Másik fél: Az elado elküldte az árut.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

45997.Feca648 (47) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2006.08.28. 20:08:02

Termékkód

10283501

Valahogy nemnagyon akkar ez összejönni,de azért kösz.
Másik fél: A terméket már megkapta!!!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

aron78_a (221) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2006.08.07. 12:57:59

Termékkód

10037075

Korrekt partner! Félreértés miatt meghiúsult az üzlet (én voltam a ludas:( )
Másik fél: .......

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Possenhofen_a (1) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2006.07.18. 10:01:31

Termékkód

8720420

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

eperjesi (211) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2006.07.03. 21:09:30

Termékkód

8253573

No comment.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

niki19_a (1) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2006.05.30. 18:22:27

Termékkód

7028823

Igen létrejött az adás-vétel. De igaz én is kértem egy kis haladékot, de én szóltam neki, ő erről csak később értesített.A címemet se kérte el rögtön és ez egy kicsit gyanús volt. De megérkezett a Dvd.
Másik fél: 2 hónap türelmi idő után még ő adott semleges.Vicces.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

DNES01_a (1) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2006.03.24. 21:02:49

Termékkód

6341460

A partnerrel nem volt semmi gond, csak nagyon későn érkezett meg a csomag, már-már azt hihette az ember, hogy a tranzakció létre sem jön. Egyébként az áru rendben, korrekt állapotban és a kialkudott áron megérkezett.
Másik fél: Mindenkivel történhet baleset.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.