gabicsi601 (194) 97.55% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
RedApple45 (537) (Eladó)
Semleges
2008.08.01. 15:43:05
51976660
Megfelelő vaterás
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: kivülálló okJobb minőségre számítottam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
valoszinüleg a postán "keveredett el", nem az eladó hibája!!!amugy kedves vaterás,merem ajánalni.remélem legközelebb szerencsénk lesz
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.192217.pisty001_v (114) (Eladó)
Semleges
2008.01.12. 10:42:03
46890526
Annek ellenére hogy nem jött létre az üzlet, korrekt vaterásnak tartom.
Másik fél: Jeleztem neki hogy korházba kerültem sajnos nem várta ki mig haza érek.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
129199.csiz74 (5) (Vevő)
Semleges
2007.12.24. 12:28:37
43590237
Kerestem, hogy utlom a pénzt. Kellemes Karácsonyi Ünnepeket.
Másik fél: Két ünnep között igérte sajnos nekem az már késő volt 1 honapot vártam az utalásra.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
387432.levomesur_v (238) (Eladó)
Semleges
2007.10.19. 22:36:19
36977023
mindez nem fedi a valóságot+ villámáron leütötte, majd nem volt hajlandó a teljes összeget kifizetni, sajnos bebuktam
Másik fél: Úgy gondolom szánalmas dolog csak azért semlegest adni mert én is azt adtam.Bosszubol.Ez nem fair.
Én a pénzt kifezettem tehát nem semlegest érdemlek.
Szívesen elküldöm a pulcsit a képekkel együtt egy olyan embernek aki megtudja állapitani nem azt kaptam amit vettem.Amugy nem mondtam hogy nem fizetem ki csak a posta ne járjon jol az én pénzemmel mert a dij nem annyi volt mint amit te leirtál nekem.Én csak segíteni probáltam,hogy ne ugorj be a postának mert ami levél az levél nem csomag.
Joindulatú akartam lenni, azzal, hogy segítek egy ujoncnak de látom feleleges volt.Mert te egy arongás ,rosszindulatú ember vagy.
Most pedig leirom mindezt a vaterának is.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon korrekt és megbízható partner ajánlom mindenkinek.
Másik fél: Sorry.:-(
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Elkelt a termék az aukció vége elött
Másik fél: Figylmet emberek miatt kapunk semlegest és negatívat.Tanuljatok már meg olvasni!!!!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az nem teljesen igaz,hogy egyikőnk sem kereste a másikat!!!Én több e-mailt is írtam,de sajnos egyikre sem kaptam választ.
Másik fél: Sajnos egy e-mailt sem kaptam,Miért nem hivtál telefonon.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem a 200.-Ft a gond, hanem karacsony ota Sydneyben tartozkodom egesz jan 28/ig, en meg telefonon is kerestem es beszeltem az eladoval, egyeb koszonom a megjegyzest! :)
Másik fél: Én nem emlékszem hogy beszéltünk telefonon és különbenis kb.3 levelet küldtem és nem válaszoltál.Mikor te megnyerted a felsőt kb. még 10 üzletem volt egyszerre, te fejben tudod tartani???Miért nem válaszoltál az e-mailokra!!!???Ha megirod nincs semmi de nekem fizetnem kell a vaterának ha tetszik ha nem.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Majd talán legközelebb.
Másik fél: Sajnos kaptam egyet ajándékba,igy nem tartottam rá igényt.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
182169.nicco_a (24) (Vevő)
Semleges
2006.12.08. 16:20:38
11621742
Minden oké volt,én voltam figyelmetlen!
Másik fél: Biztos oké.Rég volt nem emlékszem.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
303685.eszti555_v (1390) (Eladó)
Semleges
2006.11.14. 07:07:32
14509759
..........................
Másik fél: Nem értem a semlegest mikor ő nem válaszolt az én levelemre!!Mindegy nem ajánlom.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Cochlostoma (2501) (Eladó)
Semleges
2006.11.13. 14:22:31
11256537
Többszöri levélvéltás után sem történt meg az átutalás, elképzelhető, nem gondolta komolyan a licitálást.
Másik fél: Sajnos nem ugy alakultak a dolgok ahogy szerettem volna.És az e-mailok nem mentek el a számára.Sajnálom szerettem volna a posztert megvenni.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kovveronik_v (310) (Eladó)
Semleges
2006.11.06. 19:27:22
13941972
Korrekt vevő, nem az ő hibája h nem jött létre a vétel. Remélem még találkozunk!
Másik fél: Sajnos akinek szerettem volna nem tetszett és ezért nem jött létre az üzlet!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem tudtunk megegyezni.
Másik fél: ......
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó nem küldte az árút.
Másik fél: Az elado elküldte az árut.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
45997.Feca648 (47) (Vevő)
Semleges
2006.08.28. 20:08:02
10283501
Valahogy nemnagyon akkar ez összejönni,de azért kösz.
Másik fél: A terméket már megkapta!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner! Félreértés miatt meghiúsult az üzlet (én voltam a ludas:( )
Másik fél: .......
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
No comment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Igen létrejött az adás-vétel. De igaz én is kértem egy kis haladékot, de én szóltam neki, ő erről csak később értesített.A címemet se kérte el rögtön és ez egy kicsit gyanús volt. De megérkezett a Dvd.
Másik fél: 2 hónap türelmi idő után még ő adott semleges.Vicces.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A partnerrel nem volt semmi gond, csak nagyon későn érkezett meg a csomag, már-már azt hihette az ember, hogy a tranzakció létre sem jön. Egyébként az áru rendben, korrekt állapotban és a kialkudott áron megérkezett.
Másik fél: Mindenkivel történhet baleset.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
