crebs152 (750) 99.73% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 752 | 791 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 19 | 19 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 2 | 2 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 773 | 812 adásvétel |
| Az eladóként kapott 412 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Az elado korrekt volt, de sajnos a posta elkeverte a kuldemenyt, igy az adas-vetel nem jott letre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A tranzakció nem jött létre, mert a saját hibámból eredően késve vettem észre, hogy hiányos a termék és így visszaléptem a megvételétől.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
rainbow555_a (834) (Eladó)
Semleges
2018.11.28. 14:40:12
2702690648
Valami miatt 2 megrendelést kaptam, 1db-ra volt szüksége.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Valami miatt 2 megrendelést kaptam, 1db-ra volt szüksége.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos az aukcióban szereplő CD író nem minden gyárilag megadott paraméterű lemezre írt, ez szállítás után derült ki. Sok levélváltással próbáltuk az eladóval közösen kideríteni, orvosolni a problémát, ami végül nem sikerült. Egyeztetés után a készüléket vissza postáztam, a vételárat megkaptam. Az eladó maximálisan pozitív hozzáállást tanúsított! Mindenkinek szívből ajánlom,korrekt eladó!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1184114.junior006_a (4) (Vevő)
Semleges
2015.07.04. 08:44:15
2088287186
Személyesen szerettem volna átvenni az árut,de sajnos nem tudtunk idöpontot egyeztetni/nyár van sokan nyaralnak,kirándulnak/.Amúgy ajánlom mindenkinek mert gyors volt az információcsere. Talán majd egy későbbi idöpontban összel valamikor.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
smaragdekszer (1678) (Eladó)
Semleges
2015.03.21. 19:37:33
2047912505
A távirányító nem felelt meg a kívánt célra,így az adás-vétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A termék nem felelt meg a kívánt célra.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
azzaromicu (140) (Vevő)
Semleges
2013.10.30. 07:35:17
1816039694
Az eladóval a leütés után felvettem a kapcsolatot ahol közölte régebben már eladta, de nem jelentkeztek érte, visszatette eladásra, közben mégiscsak előkerült a régi vevő azaz utalt. Közben én leütöttem. Van ilyen faramuci helyzet is.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
begidsanmeli_v (88) (Vevő)
Semleges
2012.06.11. 23:03:08
1577140751
Az eladó nagyon korrekt, kommunikatív és megértő volt! Sajnos a termék nem felelt meg arra a célra, amire kellett volna.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Szimpatikus vaterás, de a terméket látva nem erre gondoltam..
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Szkotozsnye (7) (Vevő)
Semleges
2011.04.18. 14:26:55
1450557620
Többször beszéltünk telefonon, sajnos nem tudtunk találkozni, időközben tárgytalanná vált.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Mivel a vevo korrektul jelentkezett es at is akarta venni az arut, de nem kello figyelemmel nezte meg a leirast, igy nem arra licitalt amit keresett! Egyebkent teljesen korrekt Vateras.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevo elnezte a leirast igy mivel nem azt licitalta amit kert igy kozos megegyezessel lemondtunk az uzletrol!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem ilyen akartam
Másik fél: ...arról én nem tehetek, én olyat tudok küldeni amilyet vesz tőlem!...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
meggyespite18 (14) (Vevő)
Semleges
2010.01.24. 18:55:00
157134175
az én hibámból nem jött össze:(
Másik fél: Nem jelentkezett... sajnos, így nem lett üzlet.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A telefon nem teljesen felelt meg a hirdetésben leírtaknak.
Másik fél: Egyik barátom telefonja volt, ő kért meg, hogy töltsem fel vaterára. Azt mondta német és angol nyelv van benne, én nem ellenőriztem. A vevő szerint nincs angol, csak német.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
811743.csaba010_v (2) (Vevő)
Semleges
2009.07.07. 23:23:52
146023473
nem tudtunk megegyezni az árú átvétel mikéntjéről.....
Másik fél: Nem tudtuk megoldani a személyes átadást.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megtekintés után elálltam a vásárlástól. A partner korrekt, megértő volt. Részemről pozitív, csak nem engedi a rendszer! Mindenkinek ajánlom!!!
Másik fél: Mivel nem felelt meg az elképzeléseinek, ezért nem jött létre az üzlet. Amúgy mindenkinek ajánlom,
megbízható! Pozitív vélemény!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladásra kínáld gumi nem volt megfelelő.
Amúgy a partner korrekt volt, ajánlom mindenkinek.
Másik fél: A felhasználót mindenkinek ajánlom! A gumi méret nem stimmelt!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
551220.warriorseby (216) (Eladó)
Semleges
2009.01.26. 21:55:55
120759573
Nagyon gyors, megbízható partner. Mindenkinek ajánlom!
Másik fél: Minden rendben volt, nme tudom miért kaptam semlegest...?
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az én hibámból nem jött létre a tranzakció.Nagyon korrekt és megértő üzleti partner ajánlom mindenkinek.
Másik fél: A vevő hibájából nem jött létre, tranzakció elmaradt, e-mailekre mindig válaszolt!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
