robertgida (571) 99.31%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 573 | 637 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 15 | 16 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 4 | 4 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 592 | 657 adásvétel |
| Az eladóként kapott 199 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
szabinator (657) (Eladó)
Semleges
2021.12.30. 15:12:52
3112506818
Majd talán legközelebb.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Se térben,se időben nem tudtuk összehozni!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
filmpontzene (8118) (Eladó)
Semleges
2015.08.03. 11:35:23
2087488733
Nem értem az ilyesfajta gondolkodást: megkér, hogy tartsam a filmeket neki, aztán semmi..csak 300,- Ft elbukott jutalék a semmire. Azt, hogy pozitívra értékel, sikeres adás-vétellel, nem is értem?? Inkább annak örültem volna, ha korrektül, időben jelzi, hogy eláll a vásárlástól.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
filmpontzene (8118) (Eladó)
Semleges
2015.08.03. 11:27:56
2082026537
Nem értem az ilyesfajta gondolkodást: megkér, hogy tartsam a filmeket neki, aztán semmi..csak 300,- Ft elbukott jutalék a semmire. Azt, hogy pozitívra értékel, sikeres adás-vétellel, nem is értem?? Inkább annak örültem volna, ha korrektül, időben jelzi, hogy eláll a vásárlástól.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
DVDplaza (4486) (Eladó)
Semleges
2015.07.02. 09:03:48
2082510986
talán majd máskor
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: nem kéri a terméketAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt, rugalmas eladók, megbeszéltünk mindent.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Mobilteam (568) (Vevő)
Semleges
2013.10.07. 17:45:05
1799780867
A terméket sajnos nem kaptam meg az eladó állítólag feladta de követési ill. feladó szelvény számot nem tudott adni hozzá. Sajnálom hogy ennyibe lezárult ez a dolog , én azért még várom a terméket vagy a vételárat.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Ajánlom mindenkinek, korrekt, megértő eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
elfogadható
Másik fél: Nem értem a semleges érétkelésedet.Mi az hogy elfogadható?Mi? A játék,amit megsem kaptál. Az árut megsem kaptad mivel a mai napig nem utaltál.Összevissza igérgeted a pénz átutalását már 3 hete.Még te adsz nekem semlegest?ez nevetséges.Én vagyok az eladó aki bízott benned,hogy korrekt vásárló vagy.De tévedtem...szállj magadba...Én helyedben eltűnik innen,mert ha mindenkivel ezt csinálod nagyon sok negatívod lesz és letiltanak.Komolytalan és hazudozó vagy.Ennyit erről.Ja és előbb nőj fel és utána Vateráz nem Neked való a Vatera.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
godisme71 (131) (Vevő)
Semleges
2012.09.27. 14:34:13
1640357075
a 14 db "új" cd-ből 6 új,7 már használt ill. van köztük egy dvd is..szintén használt...
Másik fél: Úgy érzem nem én vagyok a lúdas az ügyben. Úgyanis az öcsém bizott meg,hogy adjam el "nem használt"írható lemezeit.Azt a hibát elkövettem,hogy nem ellenőriztem le eladás előtt.A kedves vevővel személyesen találkoztam és mondtam neki,hogy bármi gond van,akkor hívjon és megbeszéljük.Visszafizettem volna a CD-ék árait.Megbeszélhettük volna...de te egyből értékelést adtál le, leírva részletességel a hibákat.Köszönöm!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
MagMark88 (140) (Vevő)
Semleges
2012.09.09. 14:35:50
1639430117
A terméklerásban elirás történt, megbeszéltük, de üzlet nem tudott létrejönni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A szemelyes atvetelhez hasznos lenne feltuntetni a "hatotavolsagot", amelyen belul a talalkozo megoldhato. Ha elore lathato, talan rogton a postat valasztottam volna (amely azonban ez esetben megduplazta a fizetendo
osszeget). Mindezek elenere kedves, megerto, preciz (csomagolas) partner, mindenkinek ajanlom.
Másik fél: A "hatótávolság" fel volt tüntetve. Posta költség szintén le volt írva.A mai napig nem értem a semleges értékelésedet.A tranzakció rendben lezajlott. az árut épségben megkaptad.a postai árakról nem tehetek..De úgy látszik megerőltető lett volna, ha adsz egy pozitivat!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az üzlet létrejött, de csak félig. Ajánlott partner.
Másik fél: Igaz, hogy félig - meddig jött létre az üzlet. Elismerem, hogy az én figyelmetlenségem miatt.Sajnálom!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Végül nem vásároltam, de az eladó korrekt volt. Semmi probléma.
Másik fél: Az adásvétel valóban nem jött létre az én hibámból kifolyólag. Még egyszer elnézést kérek figyelmetlenségem miatt.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A "kifogástalan állapotú aluminium létra" kicsit billegős, de használható.
Másik fél: Valahol minden létra egy kicsit billeg...de a lényeg, hogy használható.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adás-vétel nem jött létre!
Másik fél: A "kedves"vevő telefonos megbeszélés után eltünt.
A későbbiekben a telefonját sem vette fel.
Legalább jelezte volna nekem, hogy mégsem tart a telefonra igényt. De ez már a múlté...felejtsük el. Nincs harag, de megírhatta volna, hogy ő lépett vissza.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
papirtigris (173) (Vevő)
Semleges
2007.07.10. 19:51:13
21529849
.....................
Másik fél: Felvettem a kapcsolatot vele, de ő utána eltűnt. Nem az én hibámból nem jött létre az üzlet.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
