cukilanyka (16) 86.36% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Lackooooooo (78) (Eladó)
Semleges
2010.07.20. 20:16:17
173566958
BRÜMMM-BRÜMMM...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.vereslacika (26) (Eladó)
Semleges
2010.06.29. 11:28:25
173702325
A hibát, amit az ár elírásával követtem el. a vevő nem használta ki. Köszönet érte!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az árat elírtam.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
bauMax_a (1359) (Eladó)
Semleges
2010.03.22. 09:40:42
164347283
A vevő pozitívan állt a dolgokhoz - csak az időpont miatt hiúsult meg az adás -vétel! Köszönjük a pozitív hozzáállását!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Időpont egyeztetés miatt elmaradt az adás-vétel.A vevőnek sűrgős lett volna, hétvége miatt nem került időben feldolgozásra a megrendelés.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
mr_russian (108) (Eladó)
Semleges
2009.09.04. 07:50:06
151701907
Igazán sajnálom, hogy néhány centi híján nem fér be az ajtón a hűtőpult és így meghiúsult az adásvétel :(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Vallserrano (19562) (Eladó)
Semleges
2009.08.12. 09:11:59
149152425
Ha már toleránsan NEM NEGATÍVRA értékeltük le a 45 napos passzivítását(értesítéseket követően még nem sikerült kifizetnie az árut),legyen kedves az Önhöz való hozzáállásért POZITÍV NEM MEGTÖRTÉNTNEK értékelje vissza az ügyletet a tisztességével kompenzálva.Mi ellenben Önnel,maradéktalanul helyt tudunk állni a termék lapján vállalt szállítási kötelezettségeinknek,de a tranzakció a licitáló közreműködése nélkül nem valósulhatott meg.Üdvözlettel:Vallserrano
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő 1,5 hónapja ütötte le a terméket 2 értesítőt követően sem fizette ki. Semlegesre csak lovagiasságból értékeltem, ugyanis jogosan NEGATÍVRA kellene minősíteni a vásárlót a nem teljesítésértAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Judith61_a (79) (Eladó)
Semleges
2009.07.08. 08:11:26
149668187
A vevő jelentkezett,megbeszéltük a problémát és megértően állt a dologhoz. Bátran ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: -az eladó jelezte időközben leéget a hűtőpult motorja, így az adás vétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Köszönöm a megértést! Sajnálom.
Másik fél: _
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
