Bence1_2006 (1963) 99.85% felhasználó összefoglaló oldala

99.85% pozitív visszajelzés
(1966 Felhasználó adta)
99.85% pozitív visszajelzés
(1966 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 1964 4349 adásvétel
Semleges: 12 adásvétel
Negatív: 0 0 3 3 adásvétel
0 0 1979 4364 adásvétel
Az eladóként kapott 664 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Békéscsaba
Regisztráció dátuma: 2006.09.09.
Utolsó belépés: 2014.03.09. 14:33
Inaktív!
141 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

nickey189 (58) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2012.10.31. 15:12:42

Termékkód

1664162285

Utólagos megbeszélésre tekintettel az aukciót semlegessel zárom!
Másik fél: Sajnos nem volt benne az aukcióba,hogy nem eredeti a termék és mivel ajándéknak szántuk,inkább visszaléptünk a vásárlástól,sajna nagyobb volt a bizalom előre a holmi felé ..így kaptuk a semleges értékelést,hogy vissza tudja kérni a jutalékát az eladó a visszalépett üzletből...:(

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

garfield76 (3688) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2012.07.15. 12:14:41

Termékkód

1609337192

CSAKIS POZITÍV!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, de azt nem engedi a rendszer, mivel a tranzakció meghiúsult, és nem szeretnék jutalékot fizetni rá. KEDVES, MEGBÍZHATÓ PARTNER++++++++++++++++++ sajnálom, hogy kicsi lett.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Borgica (126) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.06.12. 10:07:04

Termékkód

1561209362

Az adásvétel az én hibámból hiúsult meg. :(

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

VATLEXUS (3007) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2012.06.10. 21:11:21

Termékkód

1585792781

Pozitívat adnék, de sajnos nem engedi a rendszer. A Vevő időben szólt, hogy nem kéri a terméket.
Másik fél: Igen a rendszer nem engedi,pont azért adtunk mi is pozitívat még ha nem is jött létre az üzlet,hogy ne legyen semleges az értékelés,ne rontsa az oldalát,hiszen a véleményünk a hozzáállásáról pozitív volt,na mindegy így jártunk :)

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A Vevő időben szólt, hogy nem kéri a terméket.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

findus78 (69) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.04.17. 10:21:45

Termékkód

1566703448

A licit végén derült ki, hogy foltos a nadrág ezért eláltam a vételtől elvi okokból.
Másik fél: Sajnos semmilyen formában nem tudtuk tájékoztatni az aukció végéig a vásárlót,hogy az aukció ideje alatt kiderült,hogy pár halvány folt van a nadrágon de megírtuk,mikor volt emailcímünk a kapcsolatfelvételhez ezt korrektül(pedig akár így is feladhattuk volna..)és még plusz kedvezményt is felajánlottunk..na erre a hozzáállásra kaptuk ezt az értékelést!:(((

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

kluhaildiko (84) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.12.23. 19:18:33

Termékkód

1493079347

A fizetéssel problémák voltak.
Másik fél: Nagy kommunikációs problémák adódtak a kedves eladóval,mert megkérdezésünk nélkül törékenyként adta fel a így dupla csomag árat kaptunk fizetésnek a sima postai helyett....:((

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

davidmama62 (8) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.11.07. 14:25:46

Termékkód

1481359649

Többször próbáltam utolérni itt is és e-mailbe is,azon kivűl hogy megkérdezte a felhasználónevemet nem történt semmi! Én itt lezártam,köszönöm a lehetőséget! További jó Tesz vesz üzletelést kivánok! Remélem legközelebb sikeresebb lesz az adás-vétel!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

szaboneiza (121) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.09.22. 17:01:28

Termékkód

1463937465

Az adás vétel nem jött létre Én a pénzt elutaltam árut nem kaptam.
Másik fél: Nem jogos az értékelése,mert simán kérte a tunikát,amit kérése szerint korrektül feladtuk ,ne minket hibáztasson,ha az sajnos eltűnt a Postán,nem is értjük a semleges értékelést felénk,hiszen saját felelősségére kérte ezt a postázási módot...legközelebb gondolja át a kérését csak az vállalja,amit el is fogad,ha ilyen történik,ami sajna nem ritka más megbízható eladónál sem..

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

arva30 (43) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.08.05. 15:57:04

Termékkód

1448011966

Nem tudtam emailban elérni a vevőt, ők sem kerestek.
Másik fél: Nem fedi a valóságot így nem jogos,a semleges értékelés,mert anno felvettük a kapcsolatot és azonnal utaltunk ,nem értjük,hiszen mi pozitívat is adtunk csak ön felejtett el minket időben értékelni....:(((

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

matild_2010 (70) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2010.03.18. 22:56:09

Termékkód

934234997

pontosan fizetet bár inkább ne tette volna! A többit inkább nem írnám le mert még a végén kitiltat bosszúbol a "kedves" vevő! A továbbiakban csak olyan vevőt kívánok neked mint amilyen TE magad vagy.
Másik fél: Teljesen igaza van,bár ne tettem volna...... Köszönjük szépen,nagyon sok kedves,korrekt,figyelmes,megbízható és kitünő kapcsolattartó vásárlónk van,pont ilyenek vagyunk mi is és ezt szeretjük,ez akkora baj? Nem vagyunk egyformák:)

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

H_Katinka (289) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2008.09.19. 20:34:41

Termékkód

440764967

Sajnos az üzlet nem jött létre, de jó kapcsolattartó, kedves Vevő.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

sandi67 (10) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2007.10.31. 16:54:16

Termékkód

1427349610

Félreértés volt köztünk a fizetés módjával kapcsolatban,nem az én hibámból.Megbeszéltük,az adásvétel létrejött,de mivel kevesebb pénzt kaptam az áruért,így nem lehet pozitív az értékelés sajnos.Egyébként kedves és gyors!
Másik fél: Nem volt félreértés,hanem a te beleegyezéseddel történt.Nem kaptál kevesebb pénzt,pont annyit,amiben közösen megegyeztünk de mivel nem a meghírdetettet fizettem,hanem a megbeszéltet,ezért semlegessel értékelsz,ez nem korrekt lépés!!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.