zoldtara03 (1575) 99.19% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1588 | 2587 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 70 | 83 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 13 | 24 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1671 | 2694 adásvétel |
| Az eladóként kapott 982 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
netgardrob02 (1532) (Eladó)
Semleges
2018.07.23. 15:39:03
2631764528
A vevő többszöri keresésre sem jelentkezett Nálam a leütött termékért. :-(((
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.MissTrixx (2270) (Eladó)
Semleges
2018.06.19. 15:53:26
2631128972
Az adás-vétel nem jött létre, 12 nap eltelt ígérte, hogy utal, de nem történt meg, így 2x újra ráírtam, majd azt ígérte a jövő héten, közben a jutalékot már vonják tőlem, sajnálom, de én tovább nem várok, szeretném a terméket eladni!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.gyors, korrekt
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.az adás-vétel nem jött létre mert a termékből kiesett egy kő ezért az eladó visszalépett az eladástól.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Cselli72 (617) (Eladó)
Semleges
2016.10.27. 17:39:11
2355254198
Méretben nem felelt meg az óra így az adás-vétel nem jött létre.A Partner viszont Mindenkinek szívből ajánlom!Csakis +++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.mariska90 (268) (Eladó)
Semleges
2016.06.19. 09:56:11
2265876161
Sajnos a tunika méretben nem volt megfelelő. A vásárló maximálisan pozitív, így szívem szerint pozitívat adnék, ha a rendszer engedné. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Maximálisan ++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.az adás-vétel végül nem jött létre mert nem áll módomban megoldani a személyes átvételt és így a vevő nem kérte a terméket, de korrekt módon jelezte a problémát
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: nem tudtuk megoldani a személyes átvételtAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Szilvaszosz (1051) (Eladó)
Semleges
2016.05.20. 06:36:36
2242855127
Kedves, korrekt partner, a táska mérete nem felelt meg, így nem jött létre az adásvétel
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Zsannna77 (231) (Eladó)
Semleges
2016.04.07. 17:40:16
2165571464
A vevő jelentkezett, elnézését kért, hogy napokkal a rendelés után tette, igérte, hogy jelentkezik a termékért, de sajnos nem tette! :-
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő jelentkezzett, elnézését kért, hogy napokkal a rendelés után tette, igérte, hogy jelentkezik a termékért, de sajnos nem tette! :-(Nem tudta megvásárolni a terméket, melyet mi megbeszéltünk. Sajnálom hogy így alakult, egyébként kedves, kommunikatív vásárló. Remélem lesz még egymáshoz szerencsénk.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő önhibáján kívül nem tudta megvásárolni a terméket.Tundergomboc (75) (Eladó)
Semleges
2016.03.01. 15:53:24
2199311966
Végül nem jött létre az adásvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő külső okok miatt ,végül nem tudta megvenni.Nem volt semmi gond, de a táska mérete kicsi volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos a táska mérete nem volt megfelelő a vevőnekAz adás-vétel nem jött létre, mert sajnos túl rövidnek bizonyult a nyaklánc, mégis elmondhatom, hogy kedves, korrekt partnernek találom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos nem volt jó a méret.Bár az adás-vétel nem jött létre, mert nem volt jó a nyaklánc mérete, korrekt, kedves partnernek tartom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos túl rövid volt a nyaklánc.Korrekt, pontos vevő, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.feketeparduc50 (21) (Eladó)
Semleges
2016.01.14. 09:21:22
2160424040
A vásárló megtekintette a terméket de nem felelt meg neki a méretei miatt.Korrekt pontos vevő,csak ajánlani tudom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az árú újszerűnek volt kiírva, de ez nem felelt meg a valóságnak. De a hibát én követtem el, mert nem kértem tájékoztatást az állapotáról. Előzetesen kérhettem volna tájékoztatást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adás-vétel nem jött létre... Sajnos az eladó leejtette a karkötőt és a kő megsérült... Mindettől függetlenül a partnert mindenkinek ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az adás-vétel nem jött létre a nyaklánc méretkülönbsége miatt. Az eladó ettől függetlenül nagyon kedves és megértő volt, mindenkinek ajánlom Őt!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
timcsike77_2008 (3267) (Eladó)
Semleges
2015.12.14. 13:04:02
2148643466
Sajnálom , hogy nem lett jó a méret. A vevő abszolút kedves, korrekt. Én ajánlom mindenkinek! Csak a jutalék miatt semleges az értékelésem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Méret gondAz adás- vétel nem jött létre.
Másik fél: nem élek külföldön,csak gyakran vagyok itt.igen,így történt,ahogy az eladó írta,annyi különbséggel,hogy jövő héten tudtam volna átvenni,addig ő nem tudott várni.
jamborizs (286) (Eladó)
Semleges
2015.12.10. 09:49:51
2155456919
A vevő a megbeszélt határidőig nem küldte a vételárat, ezért újra meghirdetem a terméket.
Másik fél: a környéken az összes Raiffeisen bank bezárt,így édesanyám nem tudott befizetni a számlára,csak másik városban ment volna,addig az eladó pedig nem szeretett volna várni karácsony miatt,amit megértek.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos az eladó egészségügyi családi problémája miatt a mai napig nem sikerült a vásárlást nyélbe ütni. Ígéretet kaptam a lehetőség szerinti intézésre, ugyan megértem a problémát, de jó lenne már lezárni, hisz vásárlási céllal licitáltam és rajtam kívülálló ok miatt nem sikerült lezárni a mai napig.Amennyiben változás van, megfelelő értékelést teszek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon kedves vásárló, de az adás-vétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nagyon kedves vásárló, de az adás-vétel nem jött létre.AntikButik (431) (Eladó)
Semleges
2015.11.29. 16:35:24
2024904848
Sajnálatos módon az adás vétel elmaradt, a vevő nagyon korrekt módon jelezte felém hogy jelenleg nem tart igényt a termékekre, remélem legközelebb sikeresebb üzletet kötünk, köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Egyéb okokAntikButik (431) (Eladó)
Semleges
2015.11.29. 16:32:29
2028917708
A vevő korrekten el állt a vásárlástól, családi okokra hivatkozva, azért köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Egyéb okokAntikButik (431) (Eladó)
Semleges
2015.11.29. 16:29:53
2026645943
A vevő családi okokból el állt a vásárlástó, amit korrekt módon jelzett felém, azért köszönöm remélem legközelebb sikeresebb lesz üzletünk, köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Egyéb okokAntikButik (431) (Eladó)
Semleges
2015.11.29. 16:25:30
2027282729
Sajnálom de z adásvétel nem jött létre, a vevő korrekt módon jelezte hogy családi okok miatt el áll a vásárlástól,
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Egyéb okokNemo1026 (521) (Eladó)
Semleges
2015.11.24. 16:19:19
2149090910
A vevő kedves és kommunikatív volt, majd egy idő után nem jelétkezett, sajnos nem tudok tovább várni, értékelnem kell.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő kedves és kommunikatív volt, majd egy idő után nem jeltkezettAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az adás-vétel nem jött létre, mert sajnos a nyaklánc és a gyűrű is kicsi lett... Az eladó nagyon korrekt és megértő volt, ezért mindenképpen pozitívan értékelem és ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
goldemerald (650) (Eladó)
Semleges
2015.08.05. 05:55:06
2034424331
Többszöri kérésre sem fizette ki a leütött terméket
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.goldemerald (650) (Eladó)
Semleges
2015.08.04. 05:42:49
2036531726
Nem fizetett
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.mercedesz003 (666) (Eladó)
Semleges
2015.07.15. 12:45:11
2019615398
A szállitásnál a csomagolás nem elhanyagolható!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.antikdolgok (2770) (Eladó)
Semleges
2015.07.09. 08:50:45
2014990844
Sajnos ez most nem sikerült! A terméket nem vette át a vevő! A terméket újraindítom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos ez most nem sikerült! A terméket nem vette át a vevő! A terméket újraindítom!guramibatta (5430) (Eladó)
Semleges
2015.06.02. 10:11:59
2025128477
Sajnálom,de azt hiszem elég türelmes voltam. Talán majd legközelebb.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.RegisegekKicsinyBoltja (794) (Eladó)
Semleges
2015.04.24. 15:17:29
2037966539
Előfordul, hogy meggondolja magát az ember...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő a vásárlástól írásban visszalépett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő a vásárlástól írásban visszalépett.Nem a partner hibája, de sajnos a posta nem kellőképpen bánt a csomaggal és a tányér széle eltörött. Az eladó, kedves, pontos és megbízható. Ajánlom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Lassú volt az intézkedés.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A vevő korrekt, kommunikatív, de sajnos a leütés után derült ki, hogy az utolsó darab a raktárban sérült volt. Azt pedig nem akartam odaadni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az utolsó darab a készleten hibás volt.Kedves pontos vásárló
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem sikerülta szállítási időtartam egy kicsit csúszott 1-hét kb nem nagy idő, de hogy egy terméket márkajelzés nélkül adjanak el,amikor jelzéssel árusítanak az már nem szép dolog.igaz a hirdetményen nem volt olyan kép ami bizonyította volna a márkajelzést,talán az én hibám,hogy nem kérdeztem rá.......
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pozitívot adnék ha engedné a rendszer, de sajnos az adás-vétel nem jött létre mert elejtették a láncot és megsérült az egyik kő.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: sajnos megsérült a láncAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Jó állapotú, szép ruhát kaptam, de szerintem nem új, csak újszerű.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Jutka46 (9133) (Eladó)
Semleges
2015.02.23. 09:15:22
2027542505
POZITÍV az értékelés, mert nem a vásárló miatt hiúsult meg az adás-vétel. Picike tárgy nagyon elkeveredett valahová - bocsánat!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos elkeveredett a termékdimagdimag (1775) (Eladó)
Semleges
2015.02.12. 11:14:06
2030675729
Váratlan körülmények közbejötte miatt vevő az árú átvételének semilyen módját nem tudta egyenlőre megoldani, de maximálisan kommunikatív, kedves partner! Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Váratlan körülmények miatt az átvételt vevő nem tudta megoldaniA vevő január 30-ka óta ígéri, hogy utalja a pénzt. Azóta sem történt meg. Részemről ezek után már nem aktuális a tranzakció.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő január 30-ka óta ígéri, hogy küldi a vételárat, mely azóta sem történt meg. Tegnap is írt emailt, hogy ma utal, de azóta sem történt meg. Részemről tárgytalan már ezek után, a jutalékot már be is fizettem a vaterának a termék eladás után, de nem történt meg a tranzakció.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Pakkadomanybolt (5202) (Eladó)
Semleges
2015.02.04. 16:06:37
2011021823
A vevő végül nem jött el a termékért.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő végül nem jött el a termékért.Oszi1234 (150) (Eladó)
Semleges
2015.01.08. 06:30:18
2012467481
Sajnos halálesett miatt kicsuztam az időből A vevő elált a vételtől a termék árát vissza utaltam! A vevő korrekt ! Ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Részemről nem jütt létreAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
