sonic966 (1717) 99.83% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 2 | 7 | 1720 | 3812 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 23 | 23 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 3 | 3 adásvétel |
| Összesen: | 2 | 7 | 1746 | 3838 adásvétel |
| Az eladóként kapott 3114 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Az óra időközben meghibásodott. Az eladó azonnal jelezte és lehetővé tette az ügylettől történő elállást. Első jelzésre visszautalta a vételárat a postadíjjal együtt. Nagyon korrekt eladó, remélem még lesz szerencsém hozzá! Csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A szállítási közben a termék a helytelen kezelés miatt sérülten érkezett!! Az Eladó a termék árát visszafizette! Az ügyben az Eladó teljesen korrekt hozzáállást tanúsított! Csak ajánlani tudom a kedves Partnert mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
petervotisky (5) (Vevő)
Semleges
2024.03.25. 10:24:22
3342123965
Választ nem tudok küldeni, mert a felhasználó "nem fogad tőlem üzeneteket". Az értékelése személyeskedő, nem próbált elérni, hogy az adásvétel létrejöhessen, vakt ban és üresen ítélkezik. A terméket nem kaptam meg, várom a jelentkezést, ha még aktuális.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
papapilla (151) (Vevő)
Semleges
2022.10.24. 04:45:53
3206109197
sajnos a rezsicsökkentés ELVITTE az erre szánt pénzt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem jött össze az óra meg vásárlás mert nem müködik
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Jól működik az óra, csak felhúzni nem lehet, ezt csak mozgatás útján lehetséges
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem állt módomban a termék vételárát elutalni az üzenetére meg szégyeltem válaszolni a negativ értékelését tudomásul vettem elnézést kérek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az ora nem mukodott rendesen es a tokja valamint a szamlapja karcos volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az ?tutal?s megtörtént az eladó még nem küldte el az órát hétfőre ígéri.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos a lejárati idő előtt egy nappal vettem észre,hogy a hirdetett termék nem működőképes,ezért kértem az eladót,hogy nem tudok vele érdemben foglalkozni.
Másik fél: Akkor miért nem kért licit törlést.. azért mert Ön először licitál, és csak napok múlva értelmezi, hogy mit is olvasott, azt hiszem annyit megérdemeltem volna, hogy jelentkezik, és megkérdezi, hogy merült-e fel költségem, az Ön hanyagsága, és figyelmetlensége miatt, örüljön hogy nem kapott negatív értékelést, és legközelebb értelmezze a leírást, és utána licitáljon.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladásra szánt árú hibásnak bizonyult így az adás-vétel még nem zárult le.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő el jött,megnézte,felpróbálta a hírdetett árút de a méret nem volt megfelelő,igy az adás-vétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a vevö hibájából nem jött létre a vásárlás.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
10603292.jiberty (-2) (Vevő)
Semleges
2015.08.25. 09:12:57
2106192365
Saját magára licitált.
Másik fél: Ha elkaplak pajtás szorulni fogsz, addig is menj el orvoshoz, és kezeltesd a beteg elmédet!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megtekintettem a termèket, de èn màsmilyenre gondoltam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Horva912 (100) (Eladó)
Semleges
2015.07.13. 14:12:48
2096052902
Nagyon korrekt partner csak ajánlani tudom.....az én hibámból nem jöt létre az üzlet.
Másik fél: Egy nagy rakás "barna" kupac vagy, nem más, ez nem szitkozódás, hanem tény, kerülje mindenki ezt az idiótát!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Angeli77 (669) (Eladó)
Semleges
2014.05.13. 10:50:27
1879978514
Az adás-vétel nem jött létre egyéb ok miatt, egyébként az eladót ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az adás-vétel nem jött létre egyéb ok miatt, egyébként az eladót ajánlom mindenkinekAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos az én hibámból nem jött össze az átvétel. Bocsánat! ++++++++Korrekt partner!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Tökéletes eladó , de nemet kellett mondanom!
Másik fél: Ugyan mire mondott nemet, talán nem nézte meg a képet, vagy nem olvasta el a leírást, vagy nem azt kapta amire licitált, vagy csak nem tudta, hogy mit is szeretne igazán, utólag nem ajánlom.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gyikhus23 (229) (Eladó)
Semleges
2014.02.19. 23:19:13
1863652958
Közös megegyezés alapján a tranzakció nem jött létre.Köszönöm szépen a megértést.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnálatos módon nem jött létre az adás-vétel. Semmi negatív nem történt, de a gép nem engedi a pozitív értékelést.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Vita alakult ki közöttünk,amit sajnos nem sikerűlt rendbe tenni.
Kérem a VATERÁT kérje el az összes levelezési anyagot sonic 966-tól
Másik fél: Vannak nehezebb ügyfelek, de az úr túl tett mindenkin, és sikerült a személyeskedő sértegetéseivel túl jutni a türelmem határán, az órával kapcsolatban, amit nyert ugyan nem volt problémája, de azon kívül mindennel, de főleg velem.
Utólag nem ajánlom senkinek, mert kötekedő, és sértegető, felettébb kellemetlen alak.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
barbibaba46 (2) (Vevő)
Semleges
2013.05.26. 13:47:31
1743490586
Nem tudtam felvenni a kapcsolatot az eladóval!az e-mai nem fogata azt nem tudom miért! egyszer hívott hogy ő sem tud e-mai küldeni többet nem jelentkezett.Az adásvétel nem jött létre.Én annak ellenére is nem részesítem negatívan mert valóban nem tudom mi volt az ok! Én mindenkinek Ajánlom mert olvastam az értékeléseit! Én pozít értékelem mert nem tehetett róla!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Vásárlói kérdésekre adott válaszok
Összegyűjtöttünk az eladó legfrissebb válaszaiból véletlenszerűen néhányat, amiket a terméklapon feltett vásárlói kérdésekre adott. Így a vásárlást megelőzően több információ áll rendelkezésedre ahhoz, hogy alaposabban megismerhesd az eladót!
sonic966 (1717) 99.83%
2026.06.07. 15:32:13
sonic966 (1717) 99.83%
2026.05.04. 07:58:46
sonic966 (1717) 99.83%
2026.04.29. 20:27:11
