12bobe (42) 95.65% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
A vétel nem jött létre! Sokáig volt fűtetlen helyiségben,szerintem átfagyott. Elöregeddett! Az eladó megértő korrekt volt!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos időközben elfogyott a termék.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A tranzakció emlékeim szerint nem jött létre. A partnert ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A tranzakció nem jött létre. A partnert ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
472629.zagi27 (35) (Vevő)
Semleges
2010.04.15. 08:12:55
166010786
"Én jelentkeztem nála, csak a levelesládája megtelt. Erről csak nem én tehetek. Ha tényleg el akar adni, akkor néha nem ártana megnézni.Szerintem a dolog pont fordítva áll, ő vált kámforrá hetekig. "
Másik fél: Telefonon is kerestük én egy címet kérek hogy hova küldjem az árút én mindennap a gépnél vagyok de töbszöri levélre sem kaptam érdemleges választ lehet hogy a freemail rossz
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
