5893823.Lilibogi (197) 98.05%
felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
A nadrágot gyorsan megkaptam, de sajnos a tűzőgépes csomagolás miatt a nadrág lyukas lett. A nadrág fehér része elszíneződött, ami mosással sem javítható. Sajnálom, nem erre számítottam.
Másik fél: 1. csomagolásnál ragasztószalagot használok rögzítésnek, tűzőgépet soha. A folt szerepelt az aukcióban, ennek tudatában kellene licitálni. Aukció azonosítója: 810289951. Én is sajnálom...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladóval és a szállítással minden rendben ment. De sajnos a ruha nem újszerű, mint ahogy a leírásban szerepelt. Eléggé használt,bolyhos, kopott és kicsit elszíneződött a pulcsirésze. Sajnálom, de nem ért ennyit ez a ruhácska.
Másik fél: Kedves Vásárló! Ezt a ruhát még terhesen vettem (3 éve), de mivel kislányom született, nem is hordtuk! ajándékba szerettem volna tovább adni, de nem volt kinek, ezért adtam el. Az eléggé használt kifejezés egyszerűen nem igaz!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
