dertuz (6732) 99.84%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 6735 | 17767 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 61 | 63 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 11 | 12 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 6807 | 17842 adásvétel |
| Az eladóként kapott 6955 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Visszautalta az árát
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szállitási gondok miatt hiusult meg a vásárlás.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Téves licitálás
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Valami miatt nem kaptam információt , így nem tudtam rendezni a vásárlás ellenértékét.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Hát nem ez volt a legjobb vásárlásom......
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnálom hogy az eladó elfelejtette közölni hogy varrásokat javítani kell.. A 'használt " jelentése nem feltétlenűl jelzi hogy a termék esetleg varrás mellett lukas is lehet. Véleményem szerint ezeket közölni kellett volna..
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos az üzlet nemjött létre az eladó becsületes volt a vételárat vissza utalta
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
BAHORCSIRI (119) (Vevő)
Semleges
2021.04.01. 09:11:36
3009832910
NEM AJÁNLOM SENKINEK az eladót! A postázás során nem adta meg az adataimat, így nem kaptam a MPL automatától értesítést, hogy megérkezett a csomagom, és így nem tudtam átvenni! Később kiderült,hogy a saját tel.számát és e-mail címét adta, meg úgyhogy ezért,nem kaptam értesítést! Ez jeleztem az eladónak, Ő nem volt túl kedves és konstruktív sem a postára fogta, és azt javasolta egyeztessek velük? Végül visszautalta a termék árát,de a postaköltségnek csak egy részét, így megkárosított.NEM AJÁNLOM!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
BAHORCSIRI (119) (Vevő)
Semleges
2021.04.01. 09:11:19
3015114299
NEM AJÁNLOM SENKINEK az eladót!
A postázás során nem adta meg az adataimat, így nem kaptam a MPL automatától értesítést, hogy megérkezett a csomagom, és így nem tudtam átvenni! Később kiderült,hogy a saját tel.számát és e-mail címét adta, meg úgyhogy ezért,nem kaptam értesítést!
Ez jeleztem az eladónak, Ő nem volt túl kedves és konstruktív sem a postára fogta, és azt javasolta egyeztessek velük?
Végül visszautalta a termék árát,de a postaköltségnek csak egy részét, így megkárosított.NEM AJÁNLOM!
Másik fél: A teljes igazság kedvéért:a csomagról több e-mail érkezett számára, ezeket nem olvasta el, így nem vette át a csomagot és ez visszaérkezett számomra, amiért 1000ft-ot fizettem,majd ezek után ingyenes újra postázást kért. Azt gondolom, ez nem korrekt, így a teljes összeget (!) 200ft híján visszautaltam, igazából engem ért bőséges kár, amiért nem olvasott e-maileket és nem vette át csomagját.
Részemről az ügyet lezártnak tekintem.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
hermesliliom (159) (Vevő)
Semleges
2021.01.16. 08:48:23
2962998425
Nem volt meg a hirdetett áruja az eladónak. Nem jött létre a tranzakció.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben lezajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szarkanecsilla (49) (Vevő)
Semleges
2019.08.27. 11:50:41
2796962168
A le írás szerint 46-48 méretet jelölt meg de a bele írt méret az 20 volt tehát nagy lett a nadrág .
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos a nadrág más címre került,ahonnan hozzám már nem jutott el. Az eladó korrekt volt,visszautalta az öszzeget.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
manita97 (1450) (Vevő)
Semleges
2019.02.21. 15:15:59
2729234027
Sajnos az eladó nem tudta elküldeni az árut. Korrekt tájékoztatást kaptam az okáról. Másoknak is ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Amica18v (1600) (Vevő)
Semleges
2018.08.10. 11:24:09
2655958796
Bocsánat, véletlenül ütöttem le, de az eladó, m int mindig, most is nagyon kedves volt! :)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.nem volt jo a méret
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
osoosooso (423) (Vevő)
Semleges
2018.06.28. 09:59:34
2639095184
Köszönöm és mindenkinek ajánlom!+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rugalmas, kedves eladó, a vásárolt felső viszont több helyen hibás volt, ami a leírásban nem szerepelt. Bár a felsőt ezzel együtt tudom használni, ezért az ár visszautalását nem kértem, de a további kérésemre - hiszen mégiscsak értékcsökkent a felső - az eladó nem reagált.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mindenek előtt köszönöm az eladó megértését és türelmét,sajnos méret probléma miatt nem jött létre az adás-vétel,eddig azért nem írtam értékelést hátha találunk méretben megfelelő nadrágot,de sajnos nem volt, ebben az esetben nem lehet pozitív értékelést adni így ezt csak itt tudom megtenni.++++++Kellemes Ünnepeket Kívánok!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem volt meg a termék, de az árát visszakaptam. Korrekt eladó. Pozitív+++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gaborca12 (156) (Vevő)
Semleges
2017.03.18. 19:11:58
2444055026
Az eladó gyors és rugalmas.
A termék viszont sem nem hófehér, sem nem újszerű. Próbáltam kifehéríteni, de nem sikerült sajnos, így a felső csúnya, használhatatlan.
Másik fél: Amennyiben ezt igy láttad, jelezhetted volna,visszautalom az árát,nem lett volna gond.?
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Valamilyen hiba miatt nem kaptam visszajelzést, sem számlaszámot. Írtam az eladónak, de továbbra sem kaptam választ, ezért önhibámon kívül az adásvétel nem történt meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
huncimaci (297) (Vevő)
Semleges
2016.12.15. 11:46:00
2401811021
Nagyon kedves eladó, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem felelt meg a méret.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sajnos a méret nem volt megfelelő de az eladót ettől még jó szívvel ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az áru rendben volt korrekt áron, de a személyes átvételi lehetőségre a megadott időnél több, mint egy héttel többet kellett várni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kissnemgabi (95) (Vevő)
Semleges
2015.07.21. 16:21:56
2076675680
Az eladó korrekt volt ,meg tudtunk egyezni,hogy más terméket ad helyette.köszönet
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
petivatera (442) (Vevő)
Semleges
2014.09.27. 21:54:07
1974113723
Összességében kárpótolva érzem magam. A termék nem felelt meg a leírásnak, viszont reklamáltam, és így korrekt módon visszakaptam a vételárat és a postaköltséget. Kicsit csalódott vagyok, mert így még mindig nincs meg, amire szükségem lenne, pedig időt és energiát fordítottam a lebonyolításra,de legalább nem ért anyagi veszteség, amiért hálás vagyok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos el lett cserélve az eladó 1 hónap körül lett lebonyolitva. Amugy kőzséges volt nagyon.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos már nem volt meg az ing 8-( eladó utalás előtt korrektül jelezte!+++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
fruzsi981 (108) (Vevő)
Semleges
2014.07.04. 10:24:09
1914096167
Sajnos a termék nem olyan volt amilyenre számítottam igy a vásárlás nem jött létre,de ettől függetlenül korrekt eladó,csakis ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
takacslivi (40) (Vevő)
Semleges
2014.03.13. 08:52:47
1853943479
Meggondolatlanúl ütöttem le a licitet nem vettem figyelembe a mért adatokat!Meg mimdig jobb ha visszamondom mimthogy megvegyem és dobjam el mert nem tudom hasznàlni!Direkt nem értékeltem az adásvételt mert korrekt voltál..de ha neked igy jó..!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A hirdetett termék nem volt megfelelő állapotú, ezért nem vettem át. Viszont korrekt és rugalmas eladónak bizonyult.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
borsodine430 (51) (Vevő)
Semleges
2013.08.27. 14:11:45
1777075514
Sajnos a méret 2szer akkora volt, mint szabadott volna, bár tény hogy az a méret volt bele írva. :(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Endy888ke (857) (Vevő)
Semleges
2013.05.29. 21:06:50
1752396005
Sajnos az eladó modora miatt nem jött létre az adás-vétel.
Másik fél: Érdekes gondolkodású hölgy,aki azért nem vette át a felsőt,mert nem ismertem fel rögtön,hogy ő az,aki kérdezett az adott ruhadarabnál......
Ezért haragudott rám és mondta vissza az adásvételt.... :-(
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
lindian_t (210) (Vevő)
Semleges
2013.03.31. 11:48:22
1731309755
Elnézést, hogy nem adok jobb értékelést, de a nadrág derekából hiányzik a gomblyukazott gumi
(hogy lehessen állítani a bőséget)
és ugyan ennél a résznél(passzé hátul fent derékrész) újra is kell varrni, mert erősen ki van bomolva a varrás, így addig gumit sem lehet bele rakni...... maga a farmer rész tényleg szép állapotú!
Másik fél: Hát,ha ezt értékelés helyett megírod ugyanezt,akkor természetesen megoldom a dolgot,nem szerettem volna kiszúrni veled.Így marad a rossz szájíz mindkettőnknek.....
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mezriczky (190) (Vevő)
Semleges
2013.02.07. 08:32:29
1690796585
Sajnos nem volt meg a termék.
Másik fél: Az összeget teljes egészében visszautaltam,sajnos másnak lett elpostázva a felső tévesen.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Indulhatunk (2276) (Eladó)
Semleges
2012.10.24. 09:51:26
1647947714
Jelezte felénk a problémát, csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Egyéb ok miatt nem jött létre az adásvétel.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó jedves volt,de az áruhoz nagyon nehézkesen,számomra megalázó módon jutottam. Babahajó
Másik fél: Mi a megalázó? :-( Hihetetlen,egy kiskorú elküldi a nagymamát egy nem megbeszélt,teljesen váratlan időpontban a termékért,amikor nem vagyok itthon....Az a megalázó,hogy nem tudom odaadni a terméket?Remélem nem sokáig leszel a teszveszen tag evvel a hozzáállással,mert teljesen érdekes egyéniségnek tűnsz.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
palastianiko (116) (Vevő)
Semleges
2012.08.22. 13:49:38
1619846090
Nem jött létre a tranzakció, én jeleztem vételi szándékomat de a partner nem reagált. :-(
Másik fél: Istenem,egy újabb hazudozó. :-( 2 levelet is írtam,sem utalás,sem levél nem érkezett,csak egy semleges értékelés.Igen precízen válaszolok a levelekre,visszakeresek és ellenőrzök,ha kell.Gondolom a nadrág nem kellett mégsem,de ezt lehetett volna másképp is közölni. :-(
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
????????????????????????????
Másik fél: Köszönöm a semlegest,de nem túl jogos.Soha nem sikerült kifizetni egy blúzt,de ez,azt hiszem,nem az én hibám.....
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a bal lába alsó szárán elöl és hátul a fenék alatt, mintha lila körömlakk foltok lennének. Ez sajnos nem volt benne a termékleírásban. Nem adok negatívat, mert nagyon kedves, kommunikatív partnerről van szó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
neharagudj hogy nem sikerült, már rendeltem tőletek remélem az elkövetkező időkben minden rendben lesz
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az én hibámból nem jött létre a tranzakció, mert egy olyan élethelyzetbe kerültem, amikor nem tudtam intézkedni. Az eladó nem hibás!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
7052056.melimami26 (429) (Vevő)
Semleges
2011.10.16. 17:48:32
1473902925
Sajnos kis keveredés miatt, ez a szép ruha nem lett az enyém, de az eladóval maximálisan elégedett vagyok. Kedves, kommunikatív, segítőkész. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, türelmes partner, én vagyok a problémás, de remélem még összefutunk.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem jött létre az adás-vétel, de nagyon korrekt volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
wolfmerci (154) (Vevő)
Semleges
2011.09.14. 10:47:41
1468791418
sajnos miattam nem volt adásvétel! Amit sajnálok!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1183129.szabinarolo (0) (Vevő)
Semleges
2011.09.08. 08:37:17
1469772465
Nem sikerült a vásárlás
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Vásárlói kérdésekre adott válaszok
Összegyűjtöttünk az eladó legfrissebb válaszaiból véletlenszerűen néhányat, amiket a terméklapon feltett vásárlói kérdésekre adott. Így a vásárlást megelőzően több információ áll rendelkezésedre ahhoz, hogy alaposabban megismerhesd az eladót!
