5922429.boti2006 (1603) 99.63% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Írtam neked,hogy édesanyám utalt,nézzük át újra a bankszámlaszámot,mivel idős,lehet,h nem jó helyre küldte. Sajnálom,hogy így alakult,és nem jött létre az üzlet.
Másik fél: Ugye ezt te sem gondolod komolyan? Több mint 1 hónapon keresztül hitegettél, így a jutalékot is elbuktam erre még te adsz semleges értékelést, gondolkozz már egy kicsit!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A postázással minden rendben volt, de a nadrág gombja a csomagban érkezett meg. Jó lett volna,ha közli az eladó, hogy azt vissza kell varrni. Sajnálom, de így nem adhatok pozitívat.
Másik fél: Utólag is elnézést kérek nem volt szándékos a gomb a csomagoláskor még a nadrágon volt!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kirinegabi (336) (Vevő)
Semleges
2007.11.08. 19:31:59
1427883216
A termék véleményem szerint nem gyerekeknek való, szerintem inkább dísztárgy, mint használati. De megbeszéltük, s az eladó visszavásárolta azt.
Másik fél: SAJNÁLOM, HOGY A TERMÉK NEM NYERTE EL A TETSZÉSEDET, DE SZÓ NÉLKÜL VISSZA ADTAM A PÉNZED A POSTA KÖLTSÉGGEL EGYÜTT . EZÉRT NEM TARTOM FAIRNEK A SEMLEGES ÉRTÉKELÉSED!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
