lordordi (266) 98.19% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 271 | 335 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 9 | 10 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 5 | 5 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 285 | 350 adásvétel |
| Az eladóként kapott 106 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben ment, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
vorosgy1 (4281) (Eladó)
Semleges
2022.10.08. 18:49:27
3144194471
Kedves korrekt gyors vásárló, akit csak ajánlani tudok!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos nemáll rendelkezésre a leűtött tétel!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Terméket sajnos egy hasonló típussal összetévesztettem!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos, egyéb okokból nem jött létre az adásvétel. Korrekt értesítést kaptam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kira1976_2009 (137) (Eladó)
Semleges
2015.04.28. 06:25:45
2058493628
Az én hibám volt, többször elnézést kértem! Sajnálom! :(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Elveszett az árúAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő visszamondta a megrendelést.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
---------------
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kisborbas (104) (Eladó)
Semleges
2012.10.13. 18:08:17
1643283857
Igazából pozitívval kellene értékelnem, de a rendszer nem engedi...még egyszer, nagyon sajnálom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Meggondoltam magam, sajnálom!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kisborbas (104) (Eladó)
Semleges
2012.10.13. 18:07:41
1643283362
Igazából pozitívval kellene értékelnem, de a rendszer nem engedi...még egyszer, nagyon sajnálom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Meggondoltam magam, sajnálom!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
szdina70 (240) (Eladó)
Semleges
2012.04.07. 13:19:50
1547252129
A csomagot feladtam, állítólag nem ért oda. A postán azt mondták, várjak, de a címzett állítása szerint a csomagot még mindig nem kapta meg. Sajnálom, én elküldtem, amennyiben nem ért oda, mindkettőnket kár ért.. ezért nem utaltam vissza a vételárat.
Másik fél: Mivel én ajánlottan történő feladást kértem,így kértem az eladót,hogy inditson tudakozványt a küldeményt után!
Ő ezt nem tette meg! Ezek szerint simán adhatta fel a levelet ha ezt nem akarja megtenni!
nem tudom őt milyen kár érte,hiszen a a pénzt ő megkapta,én viszont a nagy semmit!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
