khama1_t (27) 100% felhasználó összefoglaló oldala
100% pozitív visszajelzés
(27 Felhasználó adta)
Lakhely: Budapest
Regisztráció dátuma: 2006.10.24.
Utolsó belépés: 2010.05.09. 11:14
Inaktív!
Nem vagy bejelentkezve
A funkció használatához jelentkezz be, vagy regisztrálj.
Adott és kapott értékelések listája
a 3 db szekrényből csak egy darabot vitt el,sajnos nem ilyenre gondolt.nagyon kedves volt, és saját magát okolta ,hogy nem érdeklődött többet a termékről.1 db ki is fizettet.
Másik fél: Fájt. Ha személyesen mondod a semlegest, mindentől független elhozom az egészet. Csak! Ha szigorúan az aukciót nézzük, én teljesítettem a kötelességem. 1500 Ft-ért kellett vásárolnom, ennyit ütöttem le. Jutalékot is ezután fizetsz
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
