radonicsandrea (437) 97.81% felhasználó összefoglaló oldala

97.81% pozitív visszajelzés
(447 Felhasználó adta)
97.81% pozitív visszajelzés
(447 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 447 844 adásvétel
Semleges: 32 adásvétel
Negatív: 0 0 10 11 adásvétel
0 0 478 887 adásvétel
Az eladóként kapott 219 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Budapest
Regisztráció dátuma: 2008.04.01.
Utolsó belépés: 2012.03.07. 19:04
Inaktív!
15 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

botoska01 (690) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.09.03. 12:16:44

Termékkód

1543167797

15 nappal az aukció lejárta előtt kértem licit törlést.Az eladó kommunikációja kellemetlen volt.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

jakabnesoskinga (121) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.03.21. 09:56:16

Termékkód

1540758635

Mivel sima levélként kértem a csizmát nem adhatok negatívat,de mikor nem érkezett meg a csizma és próbáltam felvenni a kapcsolatot már nem is reagált az e-mailemre.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

csilluci19 (3) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.02.20. 18:53:13

Termékkód

1540758458

A kabátot ahogy ígérte mosva küldte csak a töltő anyaga össze van állva egy csomóba :( Volt egy kis baki cipőt kaptam a kabát helyett stb Én nem igazán vagyok elégedett :( sajnálom

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

dudijani (72) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.02.02. 10:39:27

Termékkód

1510511771

...szóra sem érdemes...

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

dudijani (72) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.01.16. 08:24:28

Termékkód

1510482008

Semmi érdemleges,minősíthetetlen a viselkedése,a hozzáállása és beszéde,nem ajánlom!!!!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Andrew30_ (843) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.01.10. 22:45:10

Termékkód

1525425566

A kapott áruval elégedett vagyok. De az eladó stílusa kezdettől erősen kifogásolható. Az, hogy jóindulatból az 1 ft-os termékre többet utaltam, még a barátságtalan kezdet után is, s erre te még pluszban is becsapsz, azzal hogy az ajánlotti díjat kifizettetve simán küldöd a terméket. Inkorrekt eljárás. Nem tudom, miért árulsz a teszveszen, ha nem tudsz jó kereskedő módjára üzletelni.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

dudijani (72) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.01.06. 11:11:54

Termékkód

1510478483

Minősíthetetlen a viselkedése és beszéde,a játék törött tárolóval érkezett meg,amit elfelejtett közöli...nem adok negatív jelzést,hátha másnak szerencséje lesz vele,de én soha többet....Fel volt háborodva,mikor jeleztem,milyen eladó,az ilyen?Többieknek sok sikert.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Bakta74 (934) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.12.30. 20:19:09

Termékkód

1511031566

Egyáltalán nem kaptam meg a terméket.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

schultz76 (111) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.12.28. 17:42:41

Termékkód

1494415679

Összességében ajánlom az eladót a terméke miatt, hátha valakivel majd nem flegmáskodik a tranzakció alatt

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

maltofer02 (349) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.11.16. 06:53:55

Termékkód

1496494160

Az eladó korrekt,az üzlet méret hiba nem jött létre,elnézést++++++++++++++++

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

maltofer02 (349) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.11.16. 06:52:30

Termékkód

1497345329

Az eladó korrekt,az üzlet az én hibámból nem jött létre,elnézést++++++++++++++++

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

lolipopp_a (434) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.10.22. 12:43:56

Termékkód

1487251283

Sajnálom,hogy nem jött létre az üzlet,mert:1,másnap felvettem a kapcs.eladóval,de re.meglepő,furcsa stílusú választ küldött(nem szóltam érte) 2,eladó által a vételt követően,3.napra kiírt'kötelező'?!? fizetési határidő 22én du.járt le,én 22.de.utalni akartam,de: mégsem tettem,mivel 9h-kor,az eladó enyhén szólva furcsa stílusú elmarasztaló mailje várt 3,visszaírtam:egyáltalán nem értem levele tartalmát+a stílusa nem tetszik+látom,másokkal is így viselkedik,elállok az üzlettől 4,válasz:nem lep meg
Másik fél: 1,annak ellenére,hogy feltüntettem csak postázok,személyesen akarta átvenni!(na ennyit a furcsa válaszról)2:Az aukción világosan leírtam csak akkor licitálj ha aukció nyerést követően 2-3napon belül rendezed az árát,nem a 3napon kezdesz utalgatni pláne ha az hétvégére esik!Sajnálom,hogy nem tudsz olvasni!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

galiba123 (896) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.10.06. 09:18:44

Termékkód

1477271020

Saját elvárásai vannak amik nem igazán egyezenek a teszvesz és az ész érvekkel.Rapszódikus,flegma és durva.Sajnos a biztonsági szolgálathoz kellett fordulnom.Remélem többet nem találkozunk.Válaszodra nem vagyok kíváncsi,modorod mindent elárul.
Másik fél: Többszöri mail könyörgésre végre utalt 1hét elteltével,annak ellenére,hogy az aukciós világosan feltüntettem aukció nyerést követően 2-3nap áll rendelkezésedre,hogy a megnyert aukciót rendezd!Az értékelésed nem a termékről szól amiről kellene(ez téged minősít)hanem az eladóról!kioktató modorával azt képzeli erre mindenki kíváncsi!Postázni pedig nem azért postáztam mert te az aukciós portálhoz fordultál mert világosan megírták "te a licitálásoddal elfogadtad a vásárlási feltételeket"elég szomorú,hogy te ezt a te nézetedre kiforgatod!Mint ember egy 0 vagy!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

maltofer02 (349) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.06.22. 14:46:49

Termékkód

1458232907

Sajnos a méret nem volt megfelelő,az eladó korrekten állt hozzá,elnézést.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

maltofer02 (349) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.06.22. 14:46:14

Termékkód

1458232826

Sajnos a méret nem volt megfelelő,az eladó korrekten állt hozzá,elnézést.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

piszkafajuli (38) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.06.08. 14:30:59

Termékkód

1453984862

Sajnálom az adás-vétel az én hibámból nem jött létre,mert váratlan kiadásaim akadtak,az eladó korrekt módon állt hozzá,köszönöm.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

kisbeka01 (55) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.05.21. 07:04:17

Termékkód

1453984895

Az adás-vétel az én hibámból nem jött létre,mert az autóm elromlott így sajnos nem tudom elszállítani a terméket.Az eladó nagyon korrekt volt,köszi

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

zsvarga2 (81) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.04.20. 14:05:37

Termékkód

1449406879

nem volt jo a méret

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

7363931.Mikeemn (18) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.04.04. 21:16:36

Termékkód

1446864011

Miattam nem jött létre az üzlet. Sajnálom.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

mverocska (206) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.01.11. 17:00:09

Termékkód

167557016

Az vásárlóval minden rendben volt, kedves és megbízható,csak ajánlani tudom, az én hibámból nem jött létre az adásvétel.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: későn vettem észre h hiba van a terméken
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

565736.diamond4_a (76) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.09.20. 09:01:36

Termékkód

177226735

Sajnálom,hogy nem tudtál várni.
Másik fél: Még is mire kellett volna várni???1hét alatt még a kapcsolatot sem tudtam felvenni veled,mert annak ellenére,hogy az aukciós oldaladra bejelentkeztél engem még válaszra sem méltattál!Sőt az aukció oldalán azt is feltüntettem csak akkor licitálj ha fizetésnél nemhúzod az időt!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

zita82 (8) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.08.05. 14:24:55

Termékkód

174424765

Az eladó gyors és segítőkész, ajánlom mindenkinek. Az áru sajnos nem érkezett meg.
Másik fél: Az aukciós oldakon is szerepel simán csak saját felelősségre postázok!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

1417677.moonchy (-2) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.05.26. 15:10:57

Termékkód

165784141

Azért hiúsult meg mert nem mindig jutok net közelbe és az eladó türelmetlen volt! Sajnálom
Másik fél: Türelmetlen, 2hétig nem is jelentkezett,utánna is azzal volt elfoglalja,hogy megbeszéli a férjével,hogy kifizetheti-e a megnyert terméket????Ha a férje engedélye kell minek licitálgat??Én voltam a türelmetlen???Kicsit vicces!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

kisbeka01 (55) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.01.25. 17:58:23

Termékkód

150836070

Sajnos az én hibámból nem jött létre az adás-vétel,de az eladó az roppant korrekt,kedves és alkalmazkodó,sajnálom.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

vintermarcsi_v (4) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.01.04. 21:28:31

Termékkód

155994029

Megértő partner volt, csak bankiproblémák miatt nem sikerült megvásárolnom a licitált terméket.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

884157.Kalifa1 (356) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2009.05.18. 07:11:36

Termékkód

143427456


Másik fél: Sajnálhatod is!Minek árulsz ha utánna nem adod el a terméket???

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Én hibám, sajnálom
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

bihacsi (2961) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2008.04.09. 18:06:28

Termékkód

61910894

Félre ne érts, nem haragszom, csak azt bánom, hogy nem kérdeztél rá, hiszen akkor mind a ketten elégedettebbek lehetnénk most. Majd legközelebb üdv bihacsi
Másik fél: nem tudom hogy kaphattam semleges véleményt,olyan áruról amit megsem kaptam mert ,mivel jelezte,hogy eladta?????

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

bihacsi (2961) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2008.04.09. 18:03:46

Termékkód

60869417

Legközelebb olvasd el az állapota: használt feliratot, ha ezt látod, akkor legyél tisztában azzal, hogy NEM ÚJ termékeket fogsz kapni
Másik fél: a használt felirat nem jelenti:a lyukas,foltos,használhatatlan terméket(szerintem)

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

bihacsi (2961) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2008.04.09. 18:01:30

Termékkód

61837202

Az adásvétel létrejött, de ha megkérhetlek, akkor legközelebb ne 1 Ft-ért várj kiváló terméket!
Másik fél: 1ft-ért nem kaptam magától,semmit(ez bizonyitott)a pozitiv értékelésem ellenére!!!a maga semleges véleménye enyhén szólva erős!!!bánom,hogy pozitivot adtam!!!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

bihacsi (2961) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2008.04.09. 17:58:44

Termékkód

61915345

az adásvétel létrejött
Másik fél: én erre sem adtam semleges értékelést!már bánom!!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

bihacsi (2961) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2008.04.09. 17:55:21

Termékkód

61491798

Ez a póló egy használt póló, pont olyan mint a képen! Te licitáltál rá!!!! SEMMIT NEM KÉRDEZTÉL!!! 50 Ft volt az ára, nem tudom mit vagy kiakadva????? Mit vártál??? ÚJ PÓLÓT????
Másik fél: nem a vevőnek kéne kérdezgetnie önnek kéne feltüntetnie,hogy milyen állapotban van!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

bihacsi (2961) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2008.04.09. 17:52:30

Termékkód

60016838

A pólót 1 Ft-ra tettem fel, NEM ISZONYÚ!!!!! csak használt és ha jól tudom már nincs is 1 Ft, azaz INGYEN!!!! adtam! üdv bihacsi
Másik fél: erre is csak azt tudom irni,hogy én nem vettem 1ft-ért tőled semmit!!!!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.