radonicsandrea (437) 97.81%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 447 | 844 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 21 | 32 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 10 | 11 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 478 | 887 adásvétel |
| Az eladóként kapott 219 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
botoska01 (690) (Vevő)
Semleges
2012.09.03. 12:16:44
1543167797
15 nappal az aukció lejárta előtt kértem licit törlést.Az eladó kommunikációja kellemetlen volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.jakabnesoskinga (121) (Vevő)
Semleges
2012.03.21. 09:56:16
1540758635
Mivel sima levélként kértem a csizmát nem adhatok negatívat,de mikor nem érkezett meg a csizma és próbáltam felvenni a kapcsolatot már nem is reagált az e-mailemre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A kabátot ahogy ígérte mosva küldte csak a töltő anyaga össze van állva egy csomóba :( Volt egy kis baki cipőt kaptam a kabát helyett stb Én nem igazán vagyok elégedett :( sajnálom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
...szóra sem érdemes...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Semmi érdemleges,minősíthetetlen a viselkedése,a hozzáállása és beszéde,nem ajánlom!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Andrew30_ (843) (Vevő)
Semleges
2012.01.10. 22:45:10
1525425566
A kapott áruval elégedett vagyok. De az eladó stílusa kezdettől erősen kifogásolható. Az, hogy jóindulatból az 1 ft-os termékre többet utaltam, még a barátságtalan kezdet után is, s erre te még pluszban is becsapsz, azzal hogy az ajánlotti díjat kifizettetve simán küldöd a terméket. Inkorrekt eljárás. Nem tudom, miért árulsz a teszveszen, ha nem tudsz jó kereskedő módjára üzletelni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minősíthetetlen a viselkedése és beszéde,a játék törött tárolóval érkezett meg,amit elfelejtett közöli...nem adok negatív jelzést,hátha másnak szerencséje lesz vele,de én soha többet....Fel volt háborodva,mikor jeleztem,milyen eladó,az ilyen?Többieknek sok sikert.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Egyáltalán nem kaptam meg a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
schultz76 (111) (Vevő)
Semleges
2011.12.28. 17:42:41
1494415679
Összességében ajánlom az eladót a terméke miatt, hátha valakivel majd nem flegmáskodik a tranzakció alatt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
maltofer02 (349) (Vevő)
Semleges
2011.11.16. 06:53:55
1496494160
Az eladó korrekt,az üzlet méret hiba nem jött létre,elnézést++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
maltofer02 (349) (Vevő)
Semleges
2011.11.16. 06:52:30
1497345329
Az eladó korrekt,az üzlet az én hibámból nem jött létre,elnézést++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
lolipopp_a (434) (Vevő)
Semleges
2011.10.22. 12:43:56
1487251283
Sajnálom,hogy nem jött létre az üzlet,mert:1,másnap felvettem a kapcs.eladóval,de re.meglepő,furcsa stílusú választ küldött(nem szóltam érte) 2,eladó által a vételt követően,3.napra kiírt'kötelező'?!? fizetési határidő 22én du.járt le,én 22.de.utalni akartam,de: mégsem tettem,mivel 9h-kor,az eladó enyhén szólva furcsa stílusú elmarasztaló mailje várt 3,visszaírtam:egyáltalán nem értem levele tartalmát+a stílusa nem tetszik+látom,másokkal is így viselkedik,elállok az üzlettől 4,válasz:nem lep meg
Másik fél: 1,annak ellenére,hogy feltüntettem csak postázok,személyesen akarta átvenni!(na ennyit a furcsa válaszról)2:Az aukción világosan leírtam csak akkor licitálj ha aukció nyerést követően 2-3napon belül rendezed az árát,nem a 3napon kezdesz utalgatni pláne ha az hétvégére esik!Sajnálom,hogy nem tudsz olvasni!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
galiba123 (896) (Vevő)
Semleges
2011.10.06. 09:18:44
1477271020
Saját elvárásai vannak amik nem igazán egyezenek a teszvesz és az ész érvekkel.Rapszódikus,flegma és durva.Sajnos a biztonsági szolgálathoz kellett fordulnom.Remélem többet nem találkozunk.Válaszodra nem vagyok kíváncsi,modorod mindent elárul.
Másik fél: Többszöri mail könyörgésre végre utalt 1hét elteltével,annak ellenére,hogy az aukciós világosan feltüntettem aukció nyerést követően 2-3nap áll rendelkezésedre,hogy a megnyert aukciót rendezd!Az értékelésed nem a termékről szól amiről kellene(ez téged minősít)hanem az eladóról!kioktató modorával azt képzeli erre mindenki kíváncsi!Postázni pedig nem azért postáztam mert te az aukciós portálhoz fordultál mert világosan megírták "te a licitálásoddal elfogadtad a vásárlási feltételeket"elég szomorú,hogy te ezt a te nézetedre kiforgatod!Mint ember egy 0 vagy!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
maltofer02 (349) (Vevő)
Semleges
2011.06.22. 14:46:49
1458232907
Sajnos a méret nem volt megfelelő,az eladó korrekten állt hozzá,elnézést.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
maltofer02 (349) (Vevő)
Semleges
2011.06.22. 14:46:14
1458232826
Sajnos a méret nem volt megfelelő,az eladó korrekten állt hozzá,elnézést.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
piszkafajuli (38) (Vevő)
Semleges
2011.06.08. 14:30:59
1453984862
Sajnálom az adás-vétel az én hibámból nem jött létre,mert váratlan kiadásaim akadtak,az eladó korrekt módon állt hozzá,köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az adás-vétel az én hibámból nem jött létre,mert az autóm elromlott így sajnos nem tudom elszállítani a terméket.Az eladó nagyon korrekt volt,köszi
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nem volt jo a méret
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
7363931.Mikeemn (18) (Vevő)
Semleges
2011.04.04. 21:16:36
1446864011
Miattam nem jött létre az üzlet. Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
mverocska (206) (Eladó)
Semleges
2011.01.11. 17:00:09
167557016
Az vásárlóval minden rendben volt, kedves és megbízható,csak ajánlani tudom, az én hibámból nem jött létre az adásvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: későn vettem észre h hiba van a termékenAz értékelt szerint az adásvétel létrejött.
565736.diamond4_a (76) (Vevő)
Semleges
2010.09.20. 09:01:36
177226735
Sajnálom,hogy nem tudtál várni.
Másik fél: Még is mire kellett volna várni???1hét alatt még a kapcsolatot sem tudtam felvenni veled,mert annak ellenére,hogy az aukciós oldaladra bejelentkeztél engem még válaszra sem méltattál!Sőt az aukció oldalán azt is feltüntettem csak akkor licitálj ha fizetésnél nemhúzod az időt!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó gyors és segítőkész, ajánlom mindenkinek. Az áru sajnos nem érkezett meg.
Másik fél: Az aukciós oldakon is szerepel simán csak saját felelősségre postázok!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1417677.moonchy (-2) (Vevő)
Semleges
2010.05.26. 15:10:57
165784141
Azért hiúsult meg mert nem mindig jutok net közelbe és az eladó türelmetlen volt!
Sajnálom
Másik fél: Türelmetlen, 2hétig nem is jelentkezett,utánna is azzal volt elfoglalja,hogy megbeszéli a férjével,hogy kifizetheti-e a megnyert terméket????Ha a férje engedélye kell minek licitálgat??Én voltam a türelmetlen???Kicsit vicces!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos az én hibámból nem jött létre az adás-vétel,de az eladó az roppant korrekt,kedves és alkalmazkodó,sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
vintermarcsi_v (4) (Vevő)
Semleges
2010.01.04. 21:28:31
155994029
Megértő partner volt, csak bankiproblémák miatt nem sikerült megvásárolnom a licitált terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
884157.Kalifa1 (356) (Eladó)
Semleges
2009.05.18. 07:11:36
143427456
Másik fél: Sajnálhatod is!Minek árulsz ha utánna nem adod el a terméket???
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Félre ne érts, nem haragszom, csak azt bánom, hogy nem kérdeztél rá, hiszen akkor mind a ketten elégedettebbek lehetnénk most.
Majd legközelebb
üdv
bihacsi
Másik fél: nem tudom hogy kaphattam semleges véleményt,olyan áruról amit megsem kaptam mert ,mivel jelezte,hogy eladta?????
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Legközelebb olvasd el az állapota: használt feliratot, ha ezt látod, akkor legyél tisztában azzal, hogy NEM ÚJ termékeket fogsz kapni
Másik fél: a használt felirat nem jelenti:a lyukas,foltos,használhatatlan terméket(szerintem)
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adásvétel létrejött, de ha megkérhetlek, akkor legközelebb ne 1 Ft-ért várj kiváló terméket!
Másik fél: 1ft-ért nem kaptam magától,semmit(ez bizonyitott)a pozitiv értékelésem ellenére!!!a maga semleges véleménye enyhén szólva erős!!!bánom,hogy pozitivot adtam!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
az adásvétel létrejött
Másik fél: én erre sem adtam semleges értékelést!már bánom!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ez a póló egy használt póló, pont olyan mint a képen! Te licitáltál rá!!!! SEMMIT NEM KÉRDEZTÉL!!! 50 Ft volt az ára, nem tudom mit vagy kiakadva?????
Mit vártál??? ÚJ PÓLÓT????
Másik fél: nem a vevőnek kéne kérdezgetnie önnek kéne feltüntetnie,hogy milyen állapotban van!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A pólót 1 Ft-ra tettem fel, NEM ISZONYÚ!!!!! csak használt és ha jól tudom már nincs is 1 Ft, azaz INGYEN!!!! adtam! üdv bihacsi
Másik fél: erre is csak azt tudom irni,hogy én nem vettem 1ft-ért tőled semmit!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
