Bojli4 (30) 94.12% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Nem volt gond, a partner gyors és fizetőképes.. Állítása szerint nem azt kűldtem el neki amit a képeken meghírdettem, nekem nem tűnt fel a különbség, ennek ellenére igazat adtam neki, felajánlottam a cserét vagy a pénz visszakűldését, nem volt jó, a magyarázotamra nem volt kiváncsi, kérdem én mit tehetnék még???!
Másik fél: Ne haragudj már kedves barátom , de idézném amit írtál. "Nem volt gond, a partner gyors és fizetőképes". Mégis semleges véleményt adsz csak azért mert te a figyelmetlenséged miatt azt kaptál??? Tudod már bánom hogy vásároltam tőled. Csodálkozom hogy nem tűnt fel a különbség a láncok között. Kb csak annyi a különbség köztük mint egy motorkerékpár és egy bicikli között. Na mind 1 . Ha gondolod rakok fel képet arról amit küldtél. Azt meg végkép szánalmasnak tartom, hogy arra próbáltad rákenni a saját mulasztásodat, akitől te vetted a láncot.A másik én mondtam hogy ezt a láncot SZÜLINAPRA!!! vettem. Nem tartanád cikinek azt mondani, hogy add már vissza az ajándékot had cseréltessem ki?? Vicc!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
