Betty_M21 (402) 99.26% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 403 | 554 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 19 | 19 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 3 | 3 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 425 | 576 adásvétel |
| Az eladóként kapott 83 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Köszönöm, hogy emlékeztetett arra, hogy frissítsem az állapotot.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: sajnos már eladtam másnak, és nem frissítettemAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
szaszo68 (648) (Eladó)
Semleges
2018.05.01. 20:39:31
2617120766
Sajnálom, hogy nem erre számított.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Másra számított...Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
hajni-3375 (547) (Eladó)
Semleges
2017.11.22. 17:50:12
2552288906
A vevőt pozitívra értékelem, csak nem engedi a rendszer. A vevő nem olvasta azt a kitételt a terméklapon hogy 500 Ft összérték felett vállalom a postázást. Ezt megbeszéltük, így elállt a vásárlástól. A vevő korrekt, megbízható, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő nem olvasta azt a kitételt hogy 500 Ft felett vállalom a postázást.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Saját figyelmetlenségből nem jött létre az adásvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Bobci1983 (1799) (Eladó)
Semleges
2017.05.17. 08:54:01
2469876092
A vevő véletlenül vásárolt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó nem tüntette fel a szandál hibáját, ami miatt kényelmetlen volt, azonban visszavette az árut, így csak a visszaküldés postadíját buktam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
szeplak8600 (782) (Eladó)
Semleges
2016.03.29. 14:56:25
2208952202
A nyertes haláleset miatt nem tudta időben fizetni a terméket. Ajánlottam, hogy jelképes "szándéknyilatkozatnyi" összeg utalásával erősítse meg tényleges vételi szándékát. Erre nem kaptam választ, így újra hirdetem a terméket. Akár újra licitálhat most is.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
tendtmobil (2743) (Eladó)
Semleges
2015.05.24. 23:00:29
2026775228
A vevőnek végül még sem kellet a termék !
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevőnek végül még sem kellet a termék !Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Vevő nem tartott igényt a termékre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Vevő nem tartott igényt a termékre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
directress (2596) (Eladó)
Semleges
2014.11.04. 13:06:47
1996533734
A terméket a postaköltség miatt nem kérte.
Másik fél: Igen valóban a postadíj miatt álltam el a vásárlástól, mert nem lett pontosan megadva a termék oldalán!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Meghiúsult tranzakciónál a rendszer nem engedi a pozitív értékelést. A vevő minden szempontból pozitív. Sajnálom, hogy figyelmetlen voltam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Elkerülte valami a figyelmemet, csak az aukció vége után vettem észre. Jeleztem a vevőnek de így neki nem volt megfelelőAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Bogyo083 (291) (Eladó)
Semleges
2013.11.07. 21:17:24
1817828861
Sajnos elkerülte a vevő figyelmét hogy nem tudom postázni a terméket ....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
fellertiborne (1508) (Eladó)
Semleges
2013.01.13. 18:23:48
1689492788
Igen valóban személyes átvételt jelöltem be , de csak azért mert nem tudtam előre a 2013 -s postadíjat, és meg kellett jelölni valamit. A saját oldalt érdemes elolvasni , mert minden információ benne van. A Plázához amúgy sem mentem volna ki a 310 ft -s akármivel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Személyesen szerette volna átvenni, de nem lehetséges.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Annak ellenére, hogy a vevő figyelmetlen volt, ajánlom, mivel jó kapcsolattartó, gyors partner. Sajnálom, hogy így alakult!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
supermami (715) (Eladó)
Semleges
2011.05.28. 14:07:36
1448920372
Na akkor beszéljünk arról,hogy a postai díjjal is problémáztál!!!Mert én fizetem rá helyetted !!! Elsőnek Győrbe kérted a csomagot, majd párnap múlva Debrecenbe.Iszonyú flegma stílussal írtad a leveleidet.
Másik fél: Ahogy megnyertem az aukciót azonnal jelentkeztem az adatokért! Válaszként küldtek pár napra rá emailt, hogy várjak, mert kórházban van stb... Rendben vártam. Akkor utána jött egy email, hogy mennyit kell utaljak- ELUTALTAM AZ ÖSSZEGET!!! Utána pár napra rá jött egy email, hogy összekeveredtek az csomagjai, és utaljak még 50 ft-ot! 2 hét telt el azóta mióta vártam a csomagot miután felraktam az összeget, és már utána nem tartózkodtam Debrecenben. Abszolut még megértő is voltam mert ezt az egész aukciót több mint 1 hónap alatt intéztük el. Soha nem volt még ilyen. És tudtommal maga fenyegetőzött, hogy elküldi a leveleimet a Vaterának, nem Én!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
15334920.Greta006 (0) (Vevő)
Semleges
2011.02.01. 14:27:03
1436953873
---------------
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1031571.edina980 (275) (Eladó)
Semleges
2009.10.27. 14:25:57
152908990
nem jött létre az üzlet. egyébként korrekt, megbízható vaterás. mindenkinek ajánlom! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: nem jött létre az üzletAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A partner elnézést kért. Korrekt volt.
Másik fél: Köszönöm megértését.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
semmi gond.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
