6073165.beors (158) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 158 | 165 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 14 | 14 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 172 | 179 adásvétel |
| Az eladóként kapott 39 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos a méret nem volt megfelelő, egyébként minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A méret nem volt megfelelő.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Beors(65) úriember...Probléma vezérfonal : Méret
Másik fél: Méret félreérrtés miatt az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
vaterapecs (7325) (Eladó)
Semleges
2010.03.19. 20:35:20
162315392
Kedves, türelmes és korrekt Partner! A Vevő rengeteg időt szánt rá. Sajnos a termék nem váltotta be az ígérteket. Visszavettük. Köszi a türelmet még egyszer!
Másik fél: Megbízható, segítőkész Partner.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nagyculli (1215) (Eladó)
Semleges
2010.03.04. 23:20:50
162410402
A rendszer ugy van megalkotva, hogy én mint eladó, ha adásvétel nem jött létre maximum smlegest értékelést tudok adn. De értékelésem POZITIV a vevő korrekt...
Másik fél: Az eladó termék sajnos nem ebbe az évjáratú autóba való.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termék leirásának félreértelmezése miatt nem jött létre a vásárlás. A vevő ettöl eltekintve korrekt, csak ajánlani tudom
Másik fél: Félreértés miatt nem jött létre az üzlet, ettől eltekintve, korrekt vásárló.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megnézte a terméket és nem felelt meg több paramétere sem.Emellett kedves vaterás, sajnos nem jött össze az adás-vétel.
Másik fél: Sajnos a mérete nem volt jó.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az én hibámból nem lett bolt, de még van remény. A vevő pozitív!!!
Másik fél: Sajnos félreértés volt a méretben.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
r2d2sagaris (16209) (Eladó)
Semleges
2009.01.03. 12:02:04
114765050
Pozitív értékelést küldenénk, ha a rendszer engedné meghiúsult adásvétel esetén: a termék karácsonyra kellett volna, és a határidőt megelőző pár napban már nem volt lehetőség a lebonyolításra - erről a vevő nem tehetett, hozzáállása pozitív volt.
Másik fél: MInden ok.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevővel nem volt semmi gond. Tisztességes volt és korrekt.
Másik fél: Korrekt partner, csak sajnos a technika ördöge nem alszik.A moci beadta az unalmast.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem volt jó a termék, de nagyon gyors és rugalmas partner, csak ajánlani tudom mindenkinek!
Másik fél: Az eladó pontos, megbízható, sajnos a tárcsa nem volt jó.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben ment, sajnos az áru nem felelt meg...
Másik fél: Sajnos az árú nem felelt meg.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos alaposan személyesen megnézve kialakítása miatt nem jó nekem arra a célra, mire használni szerettem volna. Az üzlet így nem jött létre.
Másik fél: A vevőne nem ilyen motorra gondolt.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
