dorlilly (58) 95.31% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
holloantik (1317) (Eladó)
Semleges
2012.06.09. 10:21:33
1598072240
A tranzakció sajnos nem tudott létrejönni, mert a kiadvány értékesítésre került a megrendeléssel egyidőben. A vevő megértő hozzáállást tanúsított.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A kiadvány értékesítésre került a megrendeléssel egyidőben.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nem utalt
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Ha nem, hát nem...Bár megbeszéltük, hogy aug.25. után megoldjuk a dolgot. Én szívesen vártam volna addig. Sebaj, ha mégis kellene, akkor megint ott van a CD az eladó portékáim között!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem sikerült egyeztetnünk.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
konyvvadasz (10507) (Eladó)
Semleges
2008.05.24. 08:01:59
60683477
Nem történt semmi.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnálom, hogy nem sikerült átvenni, talán majd máskor...Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gondolom az átvétel helye nem volt megfelelő, illetve a posta sokba kerülne... Ezeket még licitálás előtt egyeztetni kellene a "Kérdezzen az eladótól!" funkció alkalmazásával. Én úgy sejtem, hogy külföldön is van internet, így onnan sem lenne nagy dolog egy emailt elküldeni, tehát számomra ez a kifogás kicsit furcsa, hogy a külföldi tartozkodás miatt nem jelentkezett dorlilly. A kommunikáció kissé hiányos, a felhasználó kicsit figyelmetlen, ennek ellenére dorlilly szimpatikusnak tűnik...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: úgy néz ki, hogy nincs rá szüksége...Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
elektroakademia (603) (Eladó)
Semleges
2008.04.19. 17:46:13
62432104
Elment külföldre, a terméket nem tudja átvenni.
Másik fél: Elnezest a kellemetlensegert!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nincs semmi gond a vevővel! Amúgy korrekt! Csak annyit füznék hozzá, hogy mielőtt licitálna egy termékre nyugodtan kérdezzen vagy érdeklődjőn az eladótól a termékkel kapcsolatban!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nincs semmi gond a vevővel! Amúgy korrekt! Csak annyit füznék hozzá, hogy mielőtt licitálna egy termékre nyugodtan kérdezzen vagy érdeklődjőn az eladótól a termékkel kapcsolatban!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
