kezdo22 (264) 97.47%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 270 | 306 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 6 | 6 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 7 | 7 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 283 | 319 adásvétel |
| Az eladóként kapott 93 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Sajnálom, hogy így alakult.
Másik fél: Én is végtelenül sajnálom, hogy pozitivat adtam, mikor az 1 Ft-ért megnyert farmeringet sajnáltad átadni,és hetekig hitegettél, hogy hozod, hozod.
Megbízhatatlan "kedves eladó " vagy. Meg van rólad a véleményem.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csak azért nem negatív , mert anyagi kár nem ért , de sajnos a termék kétszer lett eladva és nem én voltam a "szerencsés" vevő ....
Másik fél: A diszből természetesen meg volt a kellő mennyiség.
Csomagolásnál sérülés érte, ezért nem tudtam feladni. A pénzt azonnal visszautaltam, mihelyt számlaszámot kaptam. Nem érdemeltem semlegest, hisz felajánlottam, bármit odaadok helyette a termékeimből, hogy kárpótoljam, hasonló madárkákat, szíveket. De a "kedves vevő" nem élt a lehetőséggel.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
redvelvetcake (463) (Vevő)
Semleges
2014.01.09. 17:31:05
1843072007
Őszintén? Nagyon sajnálom, hogy ennyi pénzt adtam ki rá. Árad belőle a dohányfüst, koszos. Tisztíttatni kellene, szellőztetni. Ezek fontos információk, a leírásban szerepelniük kellett volna. 8 napon belül indoklás nélkül visszaküldhetném... Mivel az újabb pénzkidobás lenne a részemről és már eddig is rengetegben van, nem teszem. Tanultam belőle.
Másik fél: Kivűl-belül nagy felbontásban fotóztam. Ez az irha legalább 30 ezret ér ( szücs felértékelte), még használtan is!
Nem újnak hirdettem, azon kívűl kifogástalan állapotban van. Enyhén nedves szappanos szivaccsal áttörölve szinte új lesz, és még pénzbe sem kerül.Én használt,és még új ruhát sem mosás, tisztítás nélkül fel sem veszek. Akkor sem ha azt írják mosva, tisztítva van.
Amúgy ez magánaukció, és semmi féle visszavásárlási kötelezettséggel nem jár,8 napon belül sem,és majdnem egy hónap után, miután a "kedves" vásárló használhatta is.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az üzlet nem jött létre!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
pedrosensei (-1) (Vevő)
Semleges
2009.11.27. 18:22:21
155973772
Az adás-vétel az én hibámból (jelen esetben figyelmetlenségemből adódva) nem jött létre!
Másik fél: no comment....
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
4napig kerestem telfonon naponta 10x mint utólag kiderült nem valós telefonszámot regisztrált.Emelett szintén 4napon keresztül vagy 8e-mail-t köldtem melyekre nem reagált majd az 5.ik napon küldött email-t és kérte a számlaszámomat ígérte utal egyből.Én csak vártam de nemérkezett utalás.Ezért éltem a második lehetőséggel miután ,értesítettem.Komolytalan,nem megbízható!!!
Másik fél: Akkor azzal kezdeném,hogy hétfőn 21 órakor nyertem meg a telcsit és csütörtökön délután méleztem!Talán nem bűn ha dolgozom néha éjjel is!Mind1 az nálam 2 nap...vagy három!A regelt tel.szám valós és be van kapcsolva!Vatera szabályzat 7 napom van arra,hogy felvegyem a kapcsolatot az eladóval!Ezért az összes szarevőt aki ilyeneket írt,hogy 5 napon belül....ki kéne zárni!Kedves felhasználó én volt,hogy vártam másfél két hetet.....nem fájt!Sajnos ez hiányzik a mai világból ....a tolerancia,előzékenység,udvariasság!Az utalásról meg csak annyit,hogy még szerencse,hogy nem adtam fel a lóvét.....utaltam már párszor ,de mifelénk péntek 15 óra és hétfő 8 között nem szoktak utalni!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
