smelopeterne (1205) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1205 | 1869 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 3 | 3 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1208 | 1872 adásvétel |
| Az eladóként kapott 400 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Mindenkinek ajánlom ++++++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A ruhák nem feleltek meg a meghirdetett méreteknek, vagy nem is láttam a címkén, mert annyira mosottak voltak. 116- 122-es méretek helyett több 110, 98 as méretet is találtam benne. Az eladó kérte, értékelésnél vegyem figyelembe, hogy a termék visszavásárlásakor fizette a postát. Sajnos banki mulasztás miatt késtem a postázással.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kedves,megértő ,rendes partner.Szívből ajánlom.++++++++++++
A tranzakció az én hibámból nem jött létre.Sajnos kicsi volt a kisfiamra,pedig reménykedtem,hogy jó lesz.
Másik fél: Nem értem a semleges értékelést, én nem tehetek róla, hogy nem volt jó a méret, te nem vetted meg, ezért, hogy újra feltegyem semlegessel értékeltelek, de negatív is lehetett volna, szeretném tudni, hogy az eladó akitől nem veszik meg az árut, miért érdemel negatívot??? Szerintem ez annyira nem fer!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
