krapek_2006 (327) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 322 | 377 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 11 | 11 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 333 | 388 adásvétel |
| Az eladóként kapott 231 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Nem jött létre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
ganti66_t (752) (Eladó)
Semleges
2017.04.04. 20:27:06
2457863420
Az aukcio nem jött össze az én hibámbol, a vevő nagyon korrekt, segitőkész volt!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos a vevő tévesen licitált az én hibámbol!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó a terméket időközben már eladta, :( de amúgy kapcsolattartó és nagyon kedves volt...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó készséges és nagyon korrekt volt de az üzlet végül nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a méret nem volt jó, de korrekt, megértő eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos az adásvétel nem jött létre, mert másféle akváriumra gondoltam, ezért elálltam a vásárlástól. Az eladó korrekt és megértő volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termek nem felelt meg a termekleirasban irtaknak, a dobozbol a hungarocell hianyzott. Ez egy dobozos gepnel alap, ha azt le tudod irni, hogy a tap bontott, akkor erre is ki kellett volna terned. Ez a vasarlo megtevesztese... igazabol negativot kellene adnom.
Másik fél: Kérdezni a vásárlás előtt!!!! Ha ennyire fontos ez a hungarocell, nem hinném hogy ezzel megtévesztettem volna a kedves vevőt! De tanácsolom, hogy mindig kérdezzen mielőtt vásárol!!!!!!!!!!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
no comment....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gyors megbízható partner,ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
HomeLux77 (5170) (Eladó)
Semleges
2011.01.04. 09:47:44
1326848264
Köszönjük, ajánlom!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: a termék elfogyottAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
viksasuva (1272) (Vevő)
Semleges
2010.04.22. 05:51:56
972007417
Jogos a semleges. Valóban meg sem fordult a fejemben, hogy itt valaki 1000 Ft-val drágábban hirdet posta nélkül használtan valamit, mint amennyibe újonnan, házhozszállítással kerül.
Másik fél: Mielőtt licitál valaki, nézzen szét és ha drágának tartja akkor ne licitáljon rá ennyire egyszerű, akkor vegye meg ott ahol olcsóbb! Egyébként a könyv valóban olcsóbb egy internetes könyváruházban, de ehhez még tartozott 1 dvd is!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
