shelby554 (52) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
silverdiscont (214) (Eladó)
Semleges
2009.07.07. 20:51:32
146798022
Többször irtunk már e-mailt, de nem kaptunk rá választ. Megszünt valamiért a kommunikáció . Kérlek jelentkezz. Muszáj voltam értékelni, mert nem tudok belépni a vaterába.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Elfogyott a termékAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az aukción kívül, más hirdetésben elkelt a termék, még az aukció zárása eéőtt.Erről értesítettem is a licitálókat, és javasoltam a villámár lehetőségét amennyiben nagy szükség lenne rá, de ezzel semónki sem élt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vaterán kívül elkelt a termék, még az aukció zárása előtt, amit jeleztem is a licitálóknak.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő figyelmetlen volt,licitálás helyett,leütötte!Nekem ez a kiemeléssel együtt,400 ft-omba került!!!!!!!!!!!!AZ ELADÁS NEM JÖTT LÉTRE.Kérem a figyelmetlen vevőt,utaljon a számlámra 400ft-ot.Mecseki Csaba
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
meghibásodott a termék és így nem szerettem volna rossz terméket eladni, előre figyelmeztettem mindenkit csak nem lettek időben törölve a licitek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: meghibásodott a termék és így nem szerettem volna rossz terméket eladni, előre figyelmeztettem mindenkit csak nem lettek időben törölve a licitek.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
