marciszeidler (131) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 131 | 141 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 3 | 3 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 134 | 144 adásvétel |
| Az eladóként kapott 110 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Azért adtam semlegest, mert az eladó javára írandó, hogy átvállalta a postát és elküldte a blokkot és a garanciajegyet is, de a szöveg szerint hibátlan, kipróbált, új termék nem működött, így páramentesítés helyett márkaszervízelés és hosszas garanciaérnvényesítési ügyintézés lett a vásárlásból...
Másik fél: Én egy hibátlan terméket küldtem! Ha valóban hibás lett volna nem az értékelésből kellett volna megtudnom! 2 hónap múlva!És még udvarias voltam!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Domibaba04 (29) (Vevő)
Semleges
2014.01.07. 09:47:28
1839088382
A termék leírás nem igazán volt jó. Jobb minőségű árura számítottam ennyi pénzért.
Másik fél: Nem értem dolgot. Nagyon szép kabátot küldtem!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1873132.vanmeghely (21) (Vevő)
Semleges
2014.01.03. 21:46:36
1838194613
Meghiúsult az adásvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
