osi37_t (18) 100% felhasználó összefoglaló oldala
100% pozitív visszajelzés
(18 Felhasználó adta)
Lakhely: Kerepes
Regisztráció dátuma: 2006.11.11.
Utolsó belépés: 2026.06.24. 08:59
Inaktív!
Nem vagy bejelentkezve
A funkció használatához jelentkezz be, vagy regisztrálj.
Adott és kapott értékelések listája
UTÓLAG KIDERÜLT HOGY, A FELNIKET CSAVAROK NÉLKÜL, KAPNÁM, ÉN TERMÉSZETESNEK VETTEM HOGY AZOKKAL EGYÜTT. MÉRET PROBLÉMA IS ADÓDOTT, MELYET ÉN ELMULASZTOTTAM A MEGVÉTEL ELŐTT ELLENŐRIZNI. AZ ADÁS-VÉTEL ÍGY NEM JÖTT LÉTRE. ELNÉZÉST KÉREK AZ ELADÓTÓL, AKI KORREKTUL, MEGÉRTŐ MÓDON ÁLLT A DOLOGHOZ! KÖSZÖNÖM !
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Érdekes egy oldal,mint a másik terméknél!Itt is megadtam fix árat.Az hogy a kitöltési lapon még ott volt majd a terméknél nem látszodott rejtettnek gondoltam.Mindegy ezen az oldalon nem kívánok venni sem eladni többet!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
