micmac88_a (192) 97.06% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 197 | 710 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 7 | 9 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 6 | 10 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 210 | 729 adásvétel |
| Az eladóként kapott 249 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Nikoletta201 (4) (Vevő)
Semleges
2017.12.15. 08:20:16
2569063454
Szuper termék
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A szállitassal voltak problemaim, de az nem az eladó hibája.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem tudtunk időpontot egyeztetni
Másik fél: Ahhoz képest, hogy a megbeszélt napon és időpontban ott voltam a helyszínen és negyed órát még vártam is, tényleg nehéz lehetett egyeztetni! Na így adjon az ember negatív helyett semlegest!!!!!!!!!!! Nem ajánlom a vevőt, Az értékelésem negatív!!!!!!!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Időpont egyeztetési nehézségek miatt az adás-vétel sajnos nem valósult meg
Másik fél: Ahhoz képest, hogy a megbeszélt napon és időpontban ott voltam a helyszínen és negyed órát még vártam is, tényleg nehéz lehetett egyeztetni! Na így adjon az ember negatív helyett semlegest!!!!!!!!!!! Nem ajánlom a vevőt, Az értékelésem negatív!!!!!!!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Időpont egyeztetési nehézségek miatt az adás-vétel nem valósult meg.
Másik fél: Nem tudom, hogy neked mi az "időpont egyeztetési nehézség"
Nekem az, hogy több levelet váltottunk, megbeszéltük, hogy mikor, hol, hánykor találkozunk és nem vagy ott, utána levelezünk, hogy mikor veszed át, de nem vetted át, nem nevezném SEMLEGES értékelésnek!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
ricsi0313 (627) (Vevő)
Semleges
2014.04.14. 18:50:49
1856245862
Ezt sajnos nem tudtam átvenni mivel az eladó nem találta meg.
Másik fél: Igen, sajnos nem tudtam volna átadni, mert véletlenül beletettem az egyik vevőm csomagjába, aki sajnos nem szólt, nem is adta vissza. :((( Ezért elnézést.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
a termékkel meg voltam elégedve, az idő egyeztetésben volt némi fennakadás.
Másik fél: A terméket 02.09-én ütötte le és 12-én átvette! Mi a nehézkes ebben, amikor mások hetekig nem veszik át, vagy nem jelentkeznek! Miért semleges?!?!?
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
az üzlet nem jött létre , a vevő elállt a vételtől
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
100% korrekt eladó! Majd legközelebb!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
