618621.abcnbook (167) 95.14%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 176 | 184 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 17 | 17 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 9 | 9 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 202 | 210 adásvétel |
| Az eladóként kapott 34 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Megbízható,korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
zsotsbazar (25) (Vevő)
Semleges
2011.11.07. 12:26:21
1453964423
.......................
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ISTOKSZEGED076 (219) (Vevő)
Semleges
2011.10.07. 18:38:03
1484085737
Sajnos a termék hibás lett. Így a termék nem került hozzám.
Másik fél: Ez, így igaz.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
foxhole12 (614) (Vevő)
Semleges
2011.08.11. 23:08:28
1466697298
A kapcsolattartóval normálisan megbeszéltük a problémát és visszafizette a vételárat,a laptopos kollégáról ez már abszolut nem mondható el félvállról "nem fizetjük vissza a postai díjat"amit nem is tud kiszámolni mert többet kellett fizetnem mint amennyit a postai díjszabás előír.Utána kellene járni dolgoknak egy kicsit...Ettől függetlenül még lehet jó a szaküzlet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
marthika72 (42) (Vevő)
Semleges
2011.07.31. 00:22:03
1464710571
Valamiért nem jött össze a dolog...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Remélem az eladó jól van, mert nem válaszol. Nem adott meg fizetési adatokat sem, így az üzlet sajnos nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minőségi kifogás miatt mind a ketten visszaléptünk a tranzakciótól.
Másik fél: nem volt megfelelő
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
csatozsolt_t (323) (Vevő)
Semleges
2010.04.21. 13:54:16
163029114
Február 12.-én zárult az aukció azóta nem sikerült összehozni az adás-vételt, nem várok tovább. Eleinte azt a választ kaptam az e-mailjeimre, hogy egyik kollégája hívni fog telefonon ez azóta sem történt meg, az utóbbi levelekre viszont már válasz sem jött...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Semleges, mert fizetés után 2 héttel még el sem küldte a terméket. Voltak egyéb problémák is, de az nem az eladó hibája volt. (ajánlott levél elveszett a postán).
Ezt leszámítva korrekt partner.
Másik fél: drága posta:D
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
petersoldier_v (122) (Vevő)
Semleges
2010.03.28. 10:29:22
164516388
kapcsolat = 0 (nagyon nehezen lehet elérni, e-mailre szinte nem válaszol); vevőközpontúság = 0; segítség = 0.
személy szerint nem ajánlom.
Másik fél: A vaterás partnernek 4 nap egy hét. Senkinek nem ajánlom. Erőszakos, türelmetlen, nem vaterára való vádárló. Ajánlom neki a multikat.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sikeres76_v (67) (Vevő)
Semleges
2010.03.22. 15:19:07
164689097
SAJNOS A TIPUS NEM VOLT MEGFELELO! DE A PARTNER SEGITOKESZ INTELLIGENS VATERAS AJALOM MINDENKINEK!
Másik fél: Korrekt partner, ajánlom mindenkinek. Elnézést, hogy nem volt megfelelő.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Egyéb okok miatt nem jött létre az üzlet.
Másik fél: Valaki elutazott valaki elakart utazni, így sajna nem volt közös időpont.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A leütött termék nem volt átvehető, az eladó ugyan felajánlott helyettesítő terméket, de az nekem nem felelt meg, mert pont az eredeti termékre lett volna szükségem.
Másik fél: Sajna nem tudtuk megoldani. Elvítték a boltból.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
237852.mana* (850) (Vevő)
Semleges
2008.11.17. 13:51:30
95317767
A vásárolt áru nálam nem működött, ezt jeleztem, és kaptam is másikat. Sajnos az a másik sem működött. Kaptam ígéretet a pénz visszautalására, de ez sajnos eddig nem történt meg. Segítőkész az eladó, de mivel nem kaptam működő terméket, nem tudom pozitívan értékelni.
Másik fél: Nem voltam itthon nagyon sajnálom.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Közös megegyezéssel nem jött létre, de az eladót a legmesszemenőbbig ajánlom, rendkívül rugalmas. Sok ++++++++++++++!
Másik fél: Ez így van, de egyébként minden rendben volt.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
294341.Didaridu (727) (Vevő)
Semleges
2008.11.10. 16:27:56
98172596
Nem jött meg valamiért a kifizetett áru soha(kb. 3 hét), pedig gyorsan kellett volna. A feladást igazoló szelvényt se láthattam. Némi nyomásra visszautalta a vételárat. Talán nem is rendelkezett ilyen áruval? Nem tudom, de már nem is érdekel. * D.L.
Másik fél: Nem mondok semmit inkább.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
681735.protopmr (1) (Vevő)
Semleges
2008.08.21. 09:12:00
84038345
Nekem nem volt megfelelő a termék,de az eladó korrekt volt minden tekintetben!! Ettől függetlenül ajánlom mindenkinek.
Másik fél: Minden jo volt szep volt, de a termek nem volt megfelelo!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
