V-Gyorgyi (417) 99.76% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 418 | 735 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 4 | 4 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 423 | 740 adásvétel |
| Az eladóként kapott 12 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Gyerekjatekok (2258) (Eladó)
Semleges
2015.02.04. 12:38:51
2034330716
Elnézést kérünk a kellemetlenségért.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos a termék a megrendelés napján elfogyott és már nem beszerezhető.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Igazad van,utána néztem és tényleg írtál egy levelet csak sajnos a Spam-levelek közé tette a gépem,így még csak tudomásom sem volt róla.Sajnálom,hogy nem volt megfelelő a kabát,ha megpróbáltad volna felvenni velem a kapcsolatot igazán,akkor természetesen visszautaltam volna a kabát árát,mint mindenkinek ha véletlen kicsi vagy nem lett jó a méret.Igazán nagyon sajnálom hogy ez most így sikerült! Hozzátenném hogy ajánlom azért a vásárlót mert az utalást hamar lebonyolította,ezzel nem volt gond!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő licitálni akart, de véletlenül a fix árat ütötte le.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
western61 (352) (Eladó)
Semleges
2011.04.30. 09:44:28
1448322264
Nem szeretném többé vásárlónak.
Másik fél: Maximálisan kölcsönös!!!! Én sem szeretnék többé vásárolni Öntől!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
