620863.zsebianya_v (3) 71.43% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
A tranzakció nem jött létre az áru sérülése miatt.Egyébként korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megnyertem, aztán sekép sehang semmire...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Vallserrano (19562) (Eladó)
Semleges
2009.01.18. 19:45:47
111640961
Megkérem, ha már lovagiasan nem NEGATÍVRA értékeltem le a 1,5 hónapos passzivítását ( levelezést követően sem fizetett ) , hozzáállásomért pozitív nem megtörténtként értékelje vissza az ügyletet, hiszen én ellenben Önnel, maradéktalanul helyt tudnék állni az internetes adásvételben vállalt kötelezettségemnek, de a tranzakció az Ön oldaláról hiúsult meg: Vaterás üdvözlettel: Vallserrano
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: levelezést követően sem fizetettKedves, jóindulatú vevő. Sajnos rajta kívül álló ok miatt nem jött létre az adásvétel. Remélem legközelebb nagyobb sikerrel jár(unk). Ennek ellenére ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: családi körülményekAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
balzsb123_v (73) (Eladó)
Semleges
2008.05.01. 11:00:09
65420432
Kedves, szimpatikus. Mindenkinek jó szívvel ajánlom!!
Másik fél: nagyon szimpatikus megértő,rugalmas eladó ajánlom mindnekinek!bár minden eladó ilyen lenne!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
