szilvi02_a (12) 100% felhasználó összefoglaló oldala
100% pozitív visszajelzés
(12 Felhasználó adta)
Lakhely: Lepsény
Regisztráció dátuma: 2008.04.25.
Utolsó belépés: 2009.06.21. 14:17
Inaktív!
6 felhasználó kedvenc eladója
Nem vagy bejelentkezve
A funkció használatához jelentkezz be, vagy regisztrálj.
Adott és kapott értékelések listája
az aru nem müködött mire odaertem de azert segitökesz rendes elado
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A partner korrekt,megértő volt.
Sajnos NEM ÉN ütöttem a termékre,de az én gépem én kódomon keresztül történt a HIBA. Nem VILLÁM áron leütést gondolt a kollégám hanem licitre ütést,én mondtam neki hogy üssön rá a termékre ő rá ütött az elviszemre,egy sorral lejebb.Azonnal értesítetem az eladót hogy mi történt.Ő megértő volt a licit napján.Mára már nem az!!!
Másik fél: Miért kell olyan emberre rábizni a licitálást aki hülye hozzá!TE mondtad tedd vissza a terméket 21-ért elviszed.Visszatettem!!!!!Elvitted?NEM!!!!!Nem ajánlom senkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
