agkovacs (99) 87.79% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 115 | 121 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 26 | 28 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 16 | 16 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 157 | 165 adásvétel |
| Az eladóként kapott 12 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
A terméket vevő azonnal szerette volna átvenni, de csak másnapra tudtam volna átadni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A terméket vevő azonnal szerette volna átvenni, de csak másnapra tudtam volna átadni.balukapitany301 (681) (Eladó)
Semleges
2013.08.12. 19:01:04
1784071232
Sajnos az adás vétel nem jött létre.De csak is ajánlani tudnám.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos nem ilyenre gondolt.KandalloDinasztia (61) (Vevő)
Semleges
2013.01.30. 08:25:29
1701867659
A terméklapon nem jelezte, hogy máshol is hirdeti a terméket. Az értékelésével pedig nem értek egyet. Miért kapok én semlegest, amikor az eladó volt a hibás.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Stevet_a (210) (Eladó)
Semleges
2012.11.25. 13:09:17
1661607332
Picit túl sok érdekes értékelése van, így kicsit hitetlenkednem kell azon állításával kapcsolatban, hogy külföldre utazott. Az mindenképp kicsit necces hogy a termék leütése és az érdekes értékelése (hogy nem felelt meg a termék,bár se nem látta, vagy kérdezett róla bármilyen formában) között eltelt 13 azaz tizenhárom teljes nap alatt 3 e-mail-re nem sikerült válaszolnia. Kérem kerüljön a jövőben. és más is kerülje.
Másik fél: Kedves Stevet! Két üzenet volt. Az egyik neked a másik a Vaterának. A neked küldött üzenetben az állt, hogy elnézésedet kérem, mert összejött egy nem várt munka külföldön, és így ejtem a hűtős projektet. Az most mellékes, hogy te hiszed-e vagy sem. A Vaterának küldött üzenetben (értékelésben) meg az volt, hogy nem felelt meg a hűtő, ezért nem jött létre a vásárlás. Természetesen nem láttam a hűtőt és nem is kérdeztem semmit, de erre a kijelentésre azért volt szükség, hogy ne fizess jutalékot a Vaterának. Nem kell, hogy bocsánatot kérj, de a jövőben óvakodj a címkézéstől. Üdv. Alex
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
dogstar71 (201) (Eladó)
Semleges
2012.11.24. 11:38:42
1662396287
A vevőm külföldre utazott, és ezért nem tudta átvenni a terméket, amit idejében jelzett is.
Másik fél: Kösz a megértést! Üdv. Alex
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Ezt a visszajelzést kaptam a "VEVŐ -től. Ezzel nincs semmi baj csak rosszúl indokolta. A termékeim kifogástalanok. !!!! Jó utat!!!
Szia! Teljesen váratlanul megnyertem egy munkát Angliában, így villám gyorsan távoztam. Sajnos ejtenem kell a projektet a hűtőkkel. Bocs. Azért adok egy pozitív értékelést, meg, hogy nem jött össze a dolog. Még egyszer elnézést. Üdv. Alex
Másik fél: Kösz a megértést! Üdv. Alex
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Ezt a visszajelzést kaptam a "VEVŐ -től. Ezzel nincs semmi baj csak rosszúl indokolta. A termékeim kifogástalanok. !!!! Jó utat!!!
Szia! Teljesen váratlanul megnyertem egy munkát Angliában, így villám gyorsan távoztam. Sajnos ejtenem kell a projektet a hűtőkkel. Bocs. Azért adok egy pozitív értékelést, meg, hogy nem jött össze a dolog. Még egyszer elnézést. Üdv. Alex
Másik fél: Kösz a megértést! Üdv. Alex
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Vikktor88 (70) (Eladó)
Semleges
2012.01.12. 11:46:17
1516347368
Pozitívat adnék de sajnos a vatera rendszere nem engedélyezi, a gömbcsap mérete nem volt megfelelő és ezért nem sikerült az üzlet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Méret nem volt megfelelőAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
werbung_a (66) (Eladó)
Semleges
2011.09.08. 12:44:43
1471859397
csak ajánlani tudom csak +++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem jelentkezett a termékért megkeresésemre sem reagált.
Másik fél: Sajnos nem jött össze a vásárlás. Elnézést. Amúgy pozitív.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
tucsok48 (256) (Eladó)
Semleges
2011.06.20. 08:28:29
1457636357
A vevő nem jelentkezik,2 emailt is küldtem
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kocsistibike_t (24) (Eladó)
Semleges
2011.05.02. 15:29:12
1449617121
A terméket közben a tulajdonosa-hiányos információ áramlás-miatt eladta.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A terméket a tulajdonos közben eladta.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
OLGACICA (211) (Eladó)
Semleges
2011.04.04. 07:37:36
1447913040
A vevő megtekintette a terméket, de nem felelt meg, így az adásvételt sikertelen volt!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő egy hónap alatt nem vette át a terméket telefonon történt ígéretét követően sem, melynek akadályáról nem tájékoztatott.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnálom talán majd legközelebb!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Egyszer sikerült vele felvenni a kapcsolatot, majd teljesen eltűnt. E-mailekre nem válaszolt, telefonon nem érhető el (ki van kapcsolva). A megrendelése óta 4 hét telt el.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1043286.vadaisandor (425) (Eladó)
Semleges
2010.10.20. 20:19:40
182433464
A vevő a gumi jelölését félreértette.Az adásvételtől kölcsönösen elálltunk.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Félreértés történt.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1043286.vadaisandor (425) (Eladó)
Semleges
2010.10.20. 20:16:54
182433468
A vevő a gumiabroncs jelölését félreértelmezte.Az adásvételtől kölcsönösen elálltunk.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Félreértés történt.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Vallserrano (19562) (Eladó)
Semleges
2010.09.30. 16:35:11
171084919
A vásárlás nem jött létre. Amúgy pozitív
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: nem jött létreAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nemethdonat65 (80) (Eladó)
Semleges
2010.08.07. 19:38:32
174488553
A vevő még nem jelentkezett a megkeresésre.
Másik fél: Nem tudtam kapcsolatot teremteni eladóval. A termék továbbra is érdekel.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
MAXIMÁLISAN POZITÍV-ra értékelem, csak megnem történt adáésvételnél nem adhatok semlegesnél jobbat. Az adásvétel az én hibámból nem jött létre.
Másik fél: Ok.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
513024.korobi1 (1240) (Eladó)
Semleges
2009.09.18. 08:51:12
152311118
A vevő semmire nem reagál, megkereséseimre nem válaszol.
Másik fél: Sajnos úgy jöttek össze a dolgok, hogy nem volt érkezésem foglalkozni a megnyert lemezekkel. Elnézést kérek.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő figyelmetlen volt, véletlenül licitált.
Másik fél: Így történt. Elnézést.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
671457.mazli82 (165) (Eladó)
Semleges
2009.02.17. 19:08:42
119062429
nem jött össze
Másik fél: Valóban. Nem jött össze.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
poldizoli_v (573) (Eladó)
Semleges
2008.12.08. 22:52:31
108305174
Pozítívat adnék,Csak a Vatera nem engedi.Gyors korrekt begbízható Vaterás.Én hibáztam 4 gumit tettem fel de csak 2db volt belőle.
Másik fél: Kissé csalódott voltam, mert elzarándokoltam a város másik végébe a semmiért. Fátylat rá.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Viktorius1 (438) (Eladó)
Semleges
2008.11.26. 20:31:00
99764873
Komolytalan a vásárló, mert nem időben reagált az emailokra, nem tudta konkrétan, hogy kell-e neki amit leütött.
Vontatott és hosszadalmas volt az egész....
S végül közölte, hogy már nem kell neki a termék, mert már máshonnan beszerezte.
Hát köszönöm!
Kérem többé ne licitáljon a termékeimre.
Másik fél: Abszolut komolytalan eladó, mert miután már licitáltam, olyan magas postai díjszabásokat említett amelyek teljesen irreálisak voltak. Úgy tűnik, hogy emberünk mindenáron jó üzletet akar csinálni. Vigyázni kell vele.....
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevőt nem sikerült elérnem
Másik fél: Csak semlegeset enged, amúgy POZITÍV !
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Csak semlegeset enged, amugy POZITIV !
Másik fél: Csak semlegeset enged, amúgy POZITÍV !
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
