rabocska (427) 96.51% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 442 | 483 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 20 | 20 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 16 | 17 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 478 | 520 adásvétel |
| Az eladóként kapott 130 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
serengeti (778) (Eladó)
Semleges
2018.04.15. 17:58:03
2610395372
P O Z I T Í V !!! Ha a Vatera rendszere engedné, a Vevő maximális pozitív értékelést érdemelne. Sajnos a terméket én, az eladó elveszítettem, így az adásvétel nem tudott létrejönni. A Vevő végig maximálisan együttműködő, türelmes és megértő volt. Szívből ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A termék az eladó hibájából elveszett. :-(Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az áru állapota "Új"-nak volt jelölve, a keresőnél direkt beállítottam az újat. Maga a kabát tetszett, de amikor leütöttem, vettem észre, hogy a leírásban "Pár alkalommal viselt." van írva. Azt gondolom, hogy ebben az esetben inkább az újszerű lett volna a helyes állapot, illetve magamat is hibáztatom, hogy a leírást nem olvastam el figyelmesen. A vásárlástól viszont ebben az esetben mindenképpen elállok.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
9490816.macskajaj200 (-2) (Vevő)
Semleges
2015.01.25. 06:21:23
2018601347
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Mareth32 (736) (Eladó)
Semleges
2014.12.31. 17:00:07
1990071629
Nem kaptam megkeresést a vevő részéről, de ez lehet annak is az oka, hogy mostanában rendetlenkedett a levelezőrendszerem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
SzofiWorld (402) (Eladó)
Semleges
2014.11.13. 10:08:57
1997655701
Nem jelentkezett a termékért,több e-mailt küldtem,sajnálom,nem tudok tovább várni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem tudtuk megoldani a személyes átvételt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
rigiad333 (879) (Eladó)
Semleges
2014.06.23. 12:06:58
1913138162
Az adásvétel nem jött létre, de a vevő korrekt volt, és időben értesített az adásvételtől való elállásról, ezért értékelem a tranzakciót semlegesként.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő elállt az adásvételtől.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Bigacsiga78 (813) (Eladó)
Semleges
2014.03.11. 09:41:09
1858141523
Sajnos a rendszer nem enged pozitívat adni, de a vevő nagyon szimpatikus és korrekt! Szívből ajánlom mindenkinek! +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő mégsem kérte a terméket, de szimpatikus és korrekt!!!!!Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az vevő kellemetlen és igazságtalan.Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szabolcs710 (36) (Eladó)
Semleges
2013.05.17. 06:53:17
1696839002
a vevő nem erre a színre gondolt!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Más színűre gondolt!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
herczi987 (2058) (Eladó)
Semleges
2013.01.29. 12:32:30
1698178994
Több emailt írtam,egyre sem válaszolt,végül felhívtam és azt mondta,hogy utánanéz,mert elfelejtette a ruhát!3 hét elteltével mégsem kéri a terméket!Az értékeléseit lapozgatva ebből már sportot űz!Nem ajánlom senkinek,legfeljebb erős idegzetűeknek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Többszöri megkeresésemre és telefonhívásomra sem jelentkezett a vásárló,majd 11 nap után kaptam 1 emailt tőle h nem kell neki mert kapott egy másikat.Ajánlom gondolják meg h eladják e ennek a vásárlónak a terméket,vagy vásárolnak e tőle!!!De úgy látom ez nem az első eset volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem reagált az emailre,és a telefonra sem.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1118319.botos69 (3704) (Eladó)
Semleges
2011.09.23. 15:20:37
1476455382
nem tudom mi van vele
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnalom hogy nem sikerült...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
ExtratelGSM (4757) (Eladó)
Semleges
2011.06.06. 10:01:37
1451359886
Korrekt partner ajánlom mindenkinek!Sajnos nem kaptam meg időben a táskát!sok ++++++++++++++++ tudom jellemezni a vevőt!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Külső okok miatt nem jött létre az üzlet!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1015702.csokalade (264) (Vevő)
Semleges
2011.02.19. 22:18:24
187257429
SAJNOS NEM JÖTT ÖSSZE AZ ADÁS-VÉTEL.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő elállt a vásárlástól.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő elállt a vásárlástól.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
zsebibanya_v (1737) (Vevő)
Semleges
2010.12.02. 11:19:30
184976715
A szállítással és a kommunikációval semmi gond nem volt, viszont nehezen hiszem el, hogy nem vette észre, hogy a télikabát cipzárja cserére szorul. Pedig direkt rákérdeztem a termék állapotára, de erről nem informált. Így biztosan nem vettem volna meg. Ezért nem tudom pozitívra értékelni. Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bakaipeti (991) (Eladó)
Semleges
2010.09.20. 19:58:09
180715121
Sajnos nem jött létre az eladás,mert a vevő meggondolta magát.Mivel jelezte így korrekt volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Mégsem kellett a termék.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
125540.Panka77 (521) (Vevő)
Semleges
2008.06.19. 08:20:31
67406185
Az áru tökéletes, a vaterás kissé figyelmetlen és szétszort
Másik fél: Nem igazán értem hogy a szétszort kifejezés miért szól.Én megkérdeztem hogy ajánlott levélként vagy sima levélként adjam fel a ruhát leírtam azt is hogy ha ajánlott akkor ruha árával együtt 700ft lesz ha csak simán adom fel akkor összesen 500ft körül lesz és ebben már benne van a ruha ára is.Azt írtad hogy adjam fel simán.Erre küldtél névnélkűl a számlámra 750ft-ot.Jó hogy nem tudtam hogy Te utaltad ezért kérdeztem rá emailben hogy érdekel-e még a ruha.Megirtam neked hogy miután feladtam a ruhát mi mennyibe került és hogy a külömbözetet visszautalom ha kéred.Amit már vissza is utaltam,elnézést hogy ilyen sokáig tartott csak olyan a munkabeosztásom hogy eddig nem volt időm.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
