62179.szkemi (81) 97.65% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
A vevő leütés után "meggondolta" magát.
Másik fél: A termékkel nem volt gond, megértését köszönöm.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem felelt meg
Másik fél: Köszönöm
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő nem szándékosan licitált
Másik fél: Véletlenül licitáltam a termékre. A Vásárlási szándékomat ezért tekintsék semmisnek. Köszönettel: Csejtei.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
blankdisc (145) (Eladó)
Semleges
2009.02.19. 17:55:38
128200360
Semmi gond nem volt.
Másik fél: köszönöm
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt partner
Másik fél: minden ok volt
Korket, ajánlom
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
115515.rockfordpunch_v (256) (Eladó)
Semleges
2008.02.28. 14:12:34
51298574
a vevonek nem tetszett az aru!
Másik fél: nézőpont kérdése.
a öszeget visszaküldte 1,5 hét után
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem jött létre az adásvétel!
Másik fél: A Partner legalább 3szori megkeresésre sem reagált, azt mondta intézkedik de ez nem történt meg. sajnálom !!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Segítőkész, figyelmes!!!!Mivel nem zajlott le a tranzakció, ezért a rendszer nem enged pozitívat adni, de a semleges ellenére AJÁNLOM MINDENKINEK!!!!!! Mielőtt elutaztam volna a termékért, felhívott telefonon, hogy a tisztítás közben észrevette: az egyik gumiabroncs tárolás közben megsérült (kirepedt). Sajnos így már nem kellett (a már csak 3db gumi), de köszönöm, így nem tettem meg feleslegesen az utat (nem olcsó a benzin :-))
Másik fél: EZ így volt tisztességes!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
