Mogyo42 (143) 96.73% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Foxpost kiszállással volt probléma.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Egyéb.......Gaborora10 (2670) (Eladó)
Semleges
2021.01.14. 12:50:15
2968760852
Azt hiszem eddig tartott köztünk az vevő-eladó kapcsolat. Igyekeztem készséges és türelmes lenni, amit sajnálatos módon nem fogadott el.. Így nálam tiltólistás lett..
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: elcsúszott kommunikációAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
zsoltiantik (3821) (Eladó)
Semleges
2020.08.21. 20:19:44
2934757460
nem jött össze az üzlet
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.ciklonka (2005) (Eladó)
Semleges
2020.01.08. 12:43:57
2844387707
Állítása szerint , nem Ő volt, fiókját biztos valaki más törhette fel. ha így van akkor célszerű lenne töröltetni a problémák elkerülésse végett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: ő nem licitált semmireircsi303 (362) (Eladó)
Semleges
2019.11.17. 17:56:20
2822106056
sajnos a levelezés után nem küldte a vételárat
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.jmagdi25 (231) (Eladó)
Semleges
2019.08.06. 16:28:15
2786227559
Sajnos az én hibám volt, nem vettem észre, hogy sérült, az oldalán elengedett az anyag.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.mjandoka (1267) (Eladó)
Semleges
2019.04.03. 13:24:27
2738410160
A termék leírásában szerepelt a kisebb hiba, de a vevő csak leütés után vette észre. Elfogadható, a vásárlástól elállt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.MUINTEZET (5637) (Eladó)
Semleges
2019.03.19. 16:57:27
2725471328
A vásárló a terméket nem vette át, levelünkre nem reagált. 3 hetet vártunk az átvételre. A terméket újraindítottuk.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.MUINTEZET (5637) (Eladó)
Semleges
2019.03.19. 16:56:50
2725748546
A vásárló a terméket nem vette át, levelünkre nem reagált. 3 hetet vártunk az átvételre. A terméket újraindítottuk.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Kedves Vevőnk mindent korrektül csinált, pozitívet adnánk, de létre nem jött tranzakcióra, csak semlegest enged adni a rendszer. Mivel ő hozzáértő gyűjtő, tőle most megtudtuk, hogy hiányzik a "zár" a púderről. Érthető tehát, hogy nem vette át a terméket, magunk viszont nem tudtuk, hogy a púder hiányos, így mi köszönjük a felvilágosítást és sajnáljuk a kellemetlenséget.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Korrekt, empatikus partner ajánlom mindenkinek! Sajnálatos módon a megvásárolt termék a szállítás során megsemmisült emiatt a tranzakció sikertelen.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A szállítás során a termék megsemmisült!Elég sokáig vártam, mivel válasz az utolsó levelemre nem érkezett, újra felrakom a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem tudtuk megoldani a termék személyes átadás-átvételét.anyadom (1877) (Eladó)
Semleges
2013.06.02. 11:51:45
1746819074
Mivel nem szokásom negatívat adni,ezért semleges,de a termékért nem jelentkezett ,több mint 1 hónap elteltével sem:( korrektebb lett volna ha megmondja hogy nem kéri a terméket,sajnálom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.