6224124.hug913 (10) 70.83% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
pixie_2011 (212) (Eladó)
Semleges
2013.09.12. 18:02:17
1770702575
Sok-sok e-mailt írtam és 1x vagy 2x reagált is. Utalni nem utalt, nem is magyarázkodott. CSAK AZÉRT nem adok negatívat, mert már sokan ezt tették... Inaktív a vaterán. Sajnos én ráfizettem..., de legalább nem sokat...! :( Nem esik jól ez a fajta hozzáállás!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: 2013. 07. 16-án nyerte meg a hálózsákot. Nem tudok tovább várni.:( Tőlem a jutalékot levonták... Ez negatív lenne, mert jutalékot fizettem és nem adtam el...Verano27 (526) (Eladó)
Semleges
2013.09.12. 12:39:15
1775029646
Sajnos eltűnt a vevő. Többször kerestem. Remélem minden rendben.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.cukiruci8 (1638) (Eladó)
Semleges
2013.08.28. 12:07:45
1772158295
Nagyon sajnálom,eltelt több mint egy hónap:(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.albundy29 (457) (Eladó)
Semleges
2013.08.11. 06:53:11
1770434978
07.16.-n ütötte le a vevő a terméket, egy ideig ment a kommunikáció kettőnk közt, aztán 08.06. után semmi. Állítása szerint már 2-szer utalt mégsem kaptam semmit. Más is vásárolt vele egy időben és utalni is tudott. Majdnem egy hónap után így tárgytalannak tekintem az adásvételt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos az adásvétel nem jött létre értékelni viszont muszáj lejárt a határidő.Természetesen ha a későbbiekben beérkezik az utalás módositom az értékelést.Gondolom valami közbejött,semmi gond
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos az adásvétel a vevő figyelmetlensége miatt nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
