Gaborftc (3044) 99.93% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 3044 | 7138 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 23 | 30 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 2 | 2 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 3069 | 7170 adásvétel |
| Az eladóként kapott 3032 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Az eladó betegsége és elhúzódó kórházi kezelése miatt az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az eladó betegsége és elhúzódó kórházi kezelése miatt az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A tranzakció a megbeszélés szerint rendben lezajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szóbeli kommunikáció tökéletes. A részletes állapotleírása nem felel meg a valóságnak, annak ellenkezője igaz. A partner a problémákat figyelembe véve korrekt, megértő hozzáállást tanúsított, visszaveszi és visszafizeti a vásárolt könyv árát.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ludmilla17 (11) (Vevő)
Semleges
2022.03.28. 09:27:07
3132867086
Bár a termék nem volt a leírás szerinti állapotban,miután jeleztem azonnal korrekt megoldást nyújtott. Jó kommunikáció, gyors postázás.Máskor is vásárolnék tőle. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék a leírással szöges ellentétben van! Amit leírt hogy szép állapot, nem büdös, nem koszos stb! Hát nem így volt! Sőt az hogy ragasztott állapotú, sem volt említve! Ja és hogy nem fog csalódni a vevő! Pfff elképesztő hazugság! Ajándékba vettem de ezt nem lehet továbbadni mert kritikán aluli! Nem ezt igérte a hirdető-eladó. Sajnos nem azt kaptam amit igért! Fotókkal tudom alátámasztani az állapotát!
Másik fél: Tisztelt vásárló!
Az olvasott értékelésre reagálnom kell,mert ezt HITELRONTÁSNAK VESZEM!
Inkább egy zsemlével kevesebbet eszem,minthogy bárkit becsapjak! A termék nem gyűjtői vagy használt hibátlannak volt hírdetve,ezeket nosztalgiázásból veszik és az a "tragédia" sorozat amit felsorolt,egy könyvcsomagra valót az számomra értelmezhetetlen...
Amennyiben komoly elvárásai voltak,itt a Vaterán üzenetben jelezhette volna és én referáltam volna rá,hogy annak megfelel e,de így a leírtak értelmetlen és a HITELRONTÁS célját elérték,amit feltételezek is.
Magam részéről lezártnak tekintem,ha kúlturáltan jelzett volna,biztos segítségére vagyok,de így....
Maradok tisztelettel.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Allstar999 (452) (Vevő)
Semleges
2021.01.11. 19:16:15
2986975478
Az adásvételtől elálltam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Allstar999 (452) (Vevő)
Semleges
2021.01.11. 19:15:52
2988974045
Az adásvételtől elálltam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Allstar999 (452) (Vevő)
Semleges
2021.01.11. 19:14:53
2990069885
Az adásvételtől elálltam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Allstar999 (452) (Vevő)
Semleges
2021.01.11. 19:14:18
2986970081
Az adásvételtől elálltam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sziddhartha (37) (Vevő)
Semleges
2019.11.17. 08:18:37
2828312465
Korrekt eladó, mindenkinek ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ember_melinda (17) (Vevő)
Semleges
2018.11.16. 10:53:13
2695443689
Az eladó korrekt, valóban nem tehet ő a postaköltségről. Csak ajánlani tudom.korrekt eladó
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gyors, precíz, megbízható eladó. Mindenkinek csak ajánlom! A vélemény itt azért semleges, mert külön jeleztem, hogy a könyveket egy 3 éves kislánynak szeretném és dohosan nem szívesen adnám a kezébe. Ennek a könyvnek viszont nagyon erősen dohos szaga van, holott az eladó külön is megerősítette, hogy nincs.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, precíz, megbízható eladó. Mindenkinek csak ajánlom! A vélemény itt azért semleges, mert külön jeleztem, hogy a könyveket egy 3 éves kislánynak szeretném és dohosan nem szívesen adnám a kezébe. Ennek a könyvnek viszont nagyon erősen dohos szaga van, holott az eladó külön is megerősítette, hogy nincs.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Egy technikai hiba miatt a könyv nem volt elérhető, de választhattam helyette más hasonlót.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adásvétel nem jött létre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Egyéb objektív ok miatt a tranzakció törlésre került.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem látszik sem a képeken és a leírásban sem szerepel, hogy a könyv gerince ragasztva van!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Bár a második képen látszik, azért a leírásban jó lett volna említeni, hogy a könyv ragasztva van!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kissbodi_t (863) (Vevő)
Semleges
2016.10.07. 15:21:35
2339789420
Ajánlom, sajnos az adás-vétel rajtunk kívűl álló okok miatt nem jött létre....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
MateBarbara26 (11) (Vevő)
Semleges
2016.07.15. 12:22:14
2286443843
Az átvételi módok között személyes átvételi lehetőség is szerepelt, ez azonban nem fedte a valóságot.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Én is legszívesebben pozitív értékelést adnék. Sajnos nem tudtuk összehozni a személyes átadást 1 könyv esetében. Korrekt, rugalmas eladó! Mindenkinek ajánlom! ++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Ennek a könyvnek az átvétele nehézkes és döcögős volt. Sokszor kellett egyeztetni, mire létrejött. Bár az is igaz, hogy közbejött a húsvét, meg egy kis betegség az eladó részéről. Ár-érték arányban a borító nem nézett ki olyan jól a valóságban, mint a képen, de belül hibátlan. Az árat kicsit sokalltam érte.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Maldoror_a (398) (Vevő)
Semleges
2016.01.20. 15:58:24
2179610627
A könyv a leírással – "Állapota: újszerű,tiszta, nagyon szép." – ellentétben több helyen össze van firkálva, néhány illusztrációba bele van színezve. (Ám ezt sajnos csak otthon vettem észre, ebben az állapotban nem ér ennyit a kötet.) Az eladó egyébként készséges, kedves. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A bakelit lemezek közül kettőnél megakad a lemezjátszó tűje, mert karc van a lemezben. Az eladó ha meghallgatja a lemezt eladás előtt, akkor észrevette volna a hibát.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szblincsiki (130) (Vevő)
Semleges
2015.01.11. 22:05:48
2003934569
Kedves, kommunikatív partner, azonban több terméket is vásároltam tőle és ezek egy része hiányos volt vagy a tartalom egy része fénymásolt volt, holott hiánytalannak és eredetinek volt meghirdetve mind. Az eladó korrekt hozzáállást tanúsított a pótlások nagy részével kapcsolatban és elküldte a hiányzó tartalom nagy részét, azonban egy társasjáték pótlására nem válaszolt többszöri megkeresésre sem.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szblincsiki (130) (Vevő)
Semleges
2015.01.11. 22:05:03
2006524082
Kedves, kommunikatív partner, azonban több terméket is vásároltam tőle és ezek egy része hiányos volt vagy a tartalom egy része fénymásolt volt, holott hiánytalannak és eredetinek volt meghirdetve mind. Az eladó korrekt hozzáállást tanúsított a pótlások nagy részével kapcsolatban és elküldte a hiányzó tartalom nagy részét, azonban egy társasjáték pótlására nem válaszolt többszöri megkeresésre sem.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megérkezett, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó mint mindig korrekt és udvarias volt.Mindenkinek jó szívvel tudom ajánlani.Az,hogy nem jött létre a tranzakció annak oka az én elhúzódó betegségem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kismanoka13 (18) (Vevő)
Semleges
2013.11.13. 10:43:27
1819584437
Gyors, kommunikatív partner! De azt a termékleírásban illett volna feltüntetni, hogy a könyv ázott (hullámosak a lapok) és erősen DOHOS szagú :-((( Hosszas "szellőztetés" után talán oda tudom adni a gyereknek. A másik könyv kiváló, minden rendben zajlott!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
