tzzt36 (196) 91.88% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 215 | 312 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 22 | 23 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 19 | 32 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 256 | 367 adásvétel |
| Az eladóként kapott 263 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Számtalan e-mailt követően közel 1 hónap után megérkezett az áru. A semleges értékelés a jóindulatom jele.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.leriel019 (531) (Vevő)
Semleges
2016.07.18. 21:15:00
2277638768
Hiába írtam emailt, válasz nem érkezett! Ha nem szeretné eladni 1ft-ért minek hirdeti annyiért? köszönöm a semmit...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Majdnem 2 hónapot vártam a termékre, már szinte lemondtam róla és kértem vissza az elutalt összeget, aminek hatására megérkezett a kért áru. A terméket olyan rosszul csomagolta be, hogy az sikeresen kint landolt a boríték belsejében. Nem ajánlom!!!! Lassú, pontatlan, nem kommunikál!!!! :(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
lajkocska1 (147) (Vevő)
Semleges
2015.03.14. 14:16:15
2029682507
A vaterán megadott telefonszám már nem az eladó nevén volt, internet hiányában sajnos más módon nem tudtam vele kapcsolatba lépni. Erre is figyelnie kellene, látom renszeresen árul.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Fedorka88 (131) (Vevő)
Semleges
2015.02.24. 21:05:46
2029695266
Megkaptam a könyvet. Nagyon szép, köszönöm szépen! Ha válaszokat is kaptam volna a mailjeimre, megkímíltél volna bennünket a kellemetlenségektől... A zero kommunikáció és a fals telefonszámod miatt a semleges értékelés!
Másik fél: Nem volt internet hozzáférésem egy pár napig, amint tudtam írtam.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem jött létre az adás-vétel.
Másik fél: Az adás vétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Client:36381048 (10) (Vevő)
Semleges
2014.09.09. 18:43:56
1946064422
a kérdéseimre nem volt hajlandó válaszolni
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Elnézést,nem tudok ennél jobbat adni.Ezt is csak azért mert megérkezett. A leírásban az szerepel,hogy jó állapotú max 1-2 beírással.Hát ez nem így van.Ez a könyv megérett a kidobásra,egy elázott rongyos könyv amiben több vers is kompletten ki van satírozva.Ha nem sajnálnám rá az időmet akkor visszaküldeném. Ez gáz!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem jelezte a termékleírásnál, hogy külföldről más cégtől rendeli, így 2-3 hét helyett 5 hetet vártam a termékre. A kommunikációja siralmas, a megadott telefonszám nem az övé, e-mailben 5-7 napokat vártam a válaszokra, többször külön újra írni kellet, hogy válaszoljon. Ha keveset jut géphez, miért interneten kereskedik vagy miért nem ad meg olyan számot amin el lehet érni? A termékkel amúgy minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kedves,megértő lettem volna,ha kapok választ a leveleimre a termékről
Másik fél: Nem jött létre az adásvétel, mert a termék időközben meghibásodott.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Egy hétig tartott,mire az eladó a harmadik általam küldött e-mailre végre válaszolt. Bár a meghirdetett termék leírásában az szerepelt, hogy a tükröt ajándékba kapták, dobozában van, a később kapott e-mailben már azt írták, hogy a szépségszalonból (?) történt szállítás közben megrepedt, és kidobták. A Vaterával töröltették volna a terméket, de nem sikerült (?) Megértem, 1585 Ft-ért vettem volna egy 12500 Ft-os tükröt. Hát... :(
Másik fél: Időközben a tükör megsérült, így eladhatatlanná vált, töröltem volna az aukciót, de már nem tudtam a lejárta előtt.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termék kifogástalan, a kommunikáció viszont kissé nehézkes volt, megkeresésemre nem mindig érkezett válasz.
Másik fél: Ritkán tudtam net előtt lenni, így valóban előfordult a késői válaszadás.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A kapcsolat felvétel nem jött létre. Ebben nem hibáztatom eladót. Az árverésre abban az időszakban került sor, amikor a húsvéti és a május 1-i hosszú hétvégék kihasználásával utazás miatt nem tartózkodtam idehaza. Eladó azonban anélkül, hogy megkérdezte volna, hogy igényt tartok-e a termékre azt újra feltette licitre, Ezért semleges értékelést adtam.
Másik fél: A terméklapon szerepelt, meddig kérem a kapcsolatfelvételt. Előre is lehet gondolkodni, ha biztosan meg akarunk vásárolni valamit
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden a megbeszéltek szerint történt.
Viszont a ruha állapota nem teljesen egyezett a leírással.
Másik fél: Az adás-vétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Terka007_a (69) (Vevő)
Semleges
2014.02.03. 18:46:28
1832613701
Sajnos nem sikerült a cserét lebonyolítani. A karácsonyi és szilveszteri jövés-menésben nem találtunk egymásra.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
damjan201 (804) (Vevő)
Semleges
2013.12.24. 12:19:36
1833732575
Az adás vétel nem jött létre,félre értettem a személyes átvétel lehetőségét,ami nincs,ezért postai úton helybéliként nem tartottam igényt a termékre!
Másik fél: A vevő elállt az átvételtől.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Véletlenül az eladó egy másik terméke helyett erre licitáltam.az eladó volt olyan kedves és megértő,hogy elállt az eladástól.
Másik fél: Elálltam az eladástól a vevő kérésére.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
generalgp (436) (Vevő)
Semleges
2013.11.09. 07:56:02
1800332705
Az adásvétel nem jött össze.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
generalgp (436) (Vevő)
Semleges
2013.11.09. 07:55:35
1800331565
Az adásvétel nem jött létre a pénzt elutaltam az eladó vissza küldte.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Félreérthetö volt számomra a termékleirás
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
megvagyok elegedve az eladoval de a minoseg lehetne jobb mert 2nap s kovek elkezdtek leptyogni
Másik fél: Itt az eladót kell értékelni, nem a ruhát. Bontatlan csomagolásba küldtem el a vadonat új ruhát. Lassan 2 hónapja vásárolta meg a terméket, ha valóban 2 nap után elkezdtek lejönni a kövek akkor miért nem szólt?Bár erről én magam sem tehetek,nagyker oldalon lett vásárolva több más darabbal együtt de még senki nem panaszkodott erre.Nem érzem korrektnek a semlegest....
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
remenyinebudai79 (36) (Vevő)
Semleges
2013.07.22. 20:45:13
1769154626
kedves hölgyem !mielőtt semlegesén értékelt legalább a folyószámla. kivonatát megnéznhette volna hogy elutaltam a 120 ft-ját,de egyben meg is kértem önt hogy ne postázta ki mert a költsége 3 szor annyiba kerül.
Másik fél: Ha nem bírja kifizetni a postát, miért vásárol???
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
6108046.plivike (1) (Vevő)
Semleges
2013.06.17. 00:32:18
1756670645
megsérült az árú,de az eladó kedves volt és közölte,
Másik fél: Valóban megsérült az árú időközben, de a vevő kedves volt és megértő..
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
