Neymar95 (65) 98.51% felhasználó összefoglaló oldala

98.51% pozitív visszajelzés
(66 Felhasználó adta)
98.51% pozitív visszajelzés
(66 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 65 69 adásvétel
Semleges: 4 adásvétel
Negatív: 0 0 1 1 adásvétel
0 0 70 74 adásvétel
Az eladóként kapott 61 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Nyíregyháza
Regisztráció dátuma: 2013.05.03.
Utolsó belépés: 2019.02.26. 18:21
Inaktív!
2 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

sanyo30 (145) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2014.09.02. 10:25:38

Termékkód

1932509273

Sajnos a megvásárolt terméknek csak egy részét tudom használni,mert a billentyűzet tökéletesen működik de az egér csak papír nehezéknek jó,felvettem az eladóval a kapcsolatot és próbált segíteni de sajna az egér az hallot teljesen,a hirdetésben az volt hogy tökéletesen működik csak azt nem értem hogy az előttem lévő vevőnek kipróbálta a terméket és hibás volt ezt mért nem lehetett volna kipróbálni hogy működik e? Sajnos erre nem tudok pozitívot adni.
Másik fél: Mikor én kiadtam a kezemből a terméket,utolsó használatánál még tökéletesen működött az egér és a billentyűzet is!És próbáltam segíteni a vevőnek,de szerintem valami hangolási hiba lehetett,mert az egér világított nem volt hallott! Köszönöm a vásárlást,de nem értem miért kellett semlegest kapnom,mikor valószínűleg csak hangolási probléma lehetett!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

nyugi44 (276) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2014.07.01. 11:46:46

Termékkód

1916934035

Az adásvétel nem jött létre mert az eladó postázás előtt észrevette hogy az árúja hibás.Az átutalt pénzt visszautalta.Nagyon rendes gesztusnak tartom az ilyen ügyintézést.Nagyon korrekt és megbízható eladó csak ajánlani tudom.
Másik fél: A terméket leellenőriztem a feladás előtt és hibás volt,ezért tájékoztattam a vevőt,aki megértő volt és a pénzt visszautaltam! Korrekt,megértő partner,ajánlom mindenkinek!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Gyorgy-2007 (103) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2014.05.06. 17:51:02

Termékkód

1891082552

Jelezte felém az eladó, hogy az óra csomagolás közben megsérült, így sajnos az adás-vétel meghiúsult. A pénz visszautalásra került, ezért az értékelésem semleges.
Másik fél: Sajnos így történt,de a vevő megértő volt,a pénzt visszautaltam!Csak ajánlani tudom!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Pityu998 (29) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2014.01.30. 11:04:29

Termékkód

1850759498

minden rendben volt .
Másik fél: Akkor miért kaptam semlegest?!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.