Veronik79 (691) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 690 | 736 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 8 | 8 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 698 | 744 adásvétel |
| Az eladóként kapott 210 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
A második termékleütés véletlenül történt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A második termékleütés véletlenül történt.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bambino98 (4845) (Eladó)
Semleges
2016.10.05. 23:16:10
1775596625
Három év távlatából már nem emlékszem, illetve engem mint eladót inaktiváltak, ezért azt gondolom, hogy anno az adatok hiányában nem jöhetett létre az adás-vétel. :-(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Inaktívvá vált az eladó.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő véletlenül licitált.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
matrix970 (315) (Eladó)
Semleges
2012.07.24. 15:03:04
1608934331
A vevő visszaküldte a pólót,nehéz megállapítani,hogy kinek a hibája,mindenesetre megegyeztünk,hogy újbóli eladás esetén visszaküldöm az árát
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő visszaküldte a pólótAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
majormoni (371) (Vevő)
Semleges
2011.09.28. 19:22:38
1470935302
Sajnos a hűtőben két polc is törött volt, így a terméket visszavittem. Az eladó elnézést kért, a hozzáállása korrekt volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon korrekt eladó,sajnos nem volt jó a méret.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sajnos nemvolt utánvételi lehetöség
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
adanibacsi (30) (Eladó)
Semleges
2011.07.20. 20:34:43
1462423648
Nagyon rendes, korrekt vaterás, csak ajánlani tudom...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Más termékét hírdettem a piactéren, átvételnél meg volt jelölve a posta is, de a termék tulaja nem vállalta a postát, valamint a garanciát sem Gyakorlatilag az én hibámból nem jött létre az adásvétel.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
