davenport77 (877) 100%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 1 | 1 | 877 | 1065 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 23 | 23 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 1 | 1 | 900 | 1088 adásvétel |
| Az eladóként kapott 257 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
boglarvirag (113) (Vevő)
Semleges
2014.01.14. 15:58:39
1835539361
Sajnos az adásvétel nem jött létre az én hibámbol. Korrekt eladó, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben volt a terméket 3-napon belül vissza vásárolta az eladó .
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A CD lejátszó része, gyári bontatlan CD lemez esetén akadozva működik, meg akad, ugrál, lemez olvasás közben. Ez az információ elmaradt a termékleírásból vagy nem lett az eladó részéről megfelelően letesztelve. Mindez ellenére a csomag gyorsan, sértetlenül, igen gondosan becsomagolva érkezett meg.
Másik fél: A vevő korrekt volt, gyors, és udvarias.
A készüléket több alkalommal teszteltem, a CD lejátszással nem volt problémám. Azonban műszaki cikkről van szó, így természetesen az említett hiba előfordulhat.
Sajnálom, hogy semmilyen módon nem kaptam megkeresést arról, hogy nem működik megfelelően, csak ezt a semleges minősítést küldték.
A korábbi minősítéseimből látható, hogy mindig kompromisszumra törekszem azzal kapcsolatosan, hogy a vevőim elégedettek legyenek. Kérem, hogy e-mailben beszéljük meg ezt a kérdést.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnálatos módon a Magyar Posta újra hozta a formáját és sikeresen eltüntette a terméket.Az eladó rendkívül korrekt módon, gyorsan reagálta le a dolgot. Az átutalt összeget azonnal visszautalta. Ha lehetne pozitív értékelést érdemelne!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó nagyon korrekt volt, az árú is hibátlan, csak közben nekem nem lett rá szükségem, mivel a készülékem tönkre ment, így nem tudtam volna hasznát venni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem jött létre a tranzakció mert a terméknek olyan hibája volt amiről az eladó nem tudhatott. Mindezek ellenére nagyon korrekt és tisztességes vaterást ismertem meg benne kiérdemelte a PROFI címet.Ajánlom mindenkinek, és mégegyszer köszönöm a mérhetetlenül pozitív hozzáállást. Üdv: Zoli
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
965785.Marcsi977_a (91) (Vevő)
Semleges
2011.05.23. 15:03:45
1457531695
Sajnos a teszt során derült ki hogy nem működik rendesen az eladott maximálisan ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
oktatronika (92) (Vevő)
Semleges
2011.04.29. 21:57:28
1453771096
Nagyon megbízható, precíz, pontos, gyors és udvarias, megértő eladó. Mindenkinek maximálisan ajánlom!!! Többszörösen pozitív a véleményem. Sajnos nem jött létre a vásárlás, mert egy ismerősöm kérésére, hibás távkapcsolójának pótlása miatt licitáltam és utána a következő nap jelezte, hogy tévedett mert még sincs szüksége rá, mivel kiderült a távkapcsolója hibátlan. Az eladóval közöltem a szerencsétlen esetet és nagyon megérően állt a helyzethez, amit nagyon köszönök neki.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem volt kompatibilis a termék a telefonommal. Az eladó maximálisan rugalmas volt, megbízható, pontos, korrekt partner, bizalommal ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Külső okokból nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
vintageaudio_a (153) (Vevő)
Semleges
2010.06.26. 17:14:25
161467757
Az áru elveszett. Az eladó korrekt módon járt el.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az ismerősöm nem vette át a terméket. Az eladó végig korrekten állt a dolgokhoz. köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Davenportban egy maximálisan korrekt eladót ismertem meg. Az űzlet sajnos mégsem jött létre, mert a termék egy olyan rejtett hibával rendelkezett, amiről az eladónak nem volt és nem is lehetett tudomása. Mégegyszer köszönöm a becsületes hözzáállást üdv: Ernosan
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
a tranzakció nem jött létre, a külsőleg szép árut kipróbáltam, de műszaki hiányosság miatt nem kértem, ettől függetlenül maximálisan korrekt eladót ismertem meg, máskor is "benézek hozzá", ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
az én hibám. Közben meg gondoltam magam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nemvolt jó a laptopba sajnálom...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sspeiper23 (649) (Vevő)
Semleges
2009.08.02. 21:18:20
145503227
Nem jött létre az üzlet,az én hibámból.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Bár idő hijján nem tudtam eleget tenni az adásvételnek, sajnálom hogy ne jött létre üzlet.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
810407.ataman64_a (-2) (Vevő)
Semleges
2008.12.18. 10:18:38
107869443
Még nem vettem fel a kapcsolatot, az én hibám. Pótolom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nem voltam elég figyelmes
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A tranzakció egy kicsit nehézkesen jött létre, de végül is létre jött.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos az én linkségem miatt nem jött össze! Sajnálom
Másik fél: Sajnos a vevő, az ígéretek ellenére sem utalta a pénzt.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben, csak ajánlani tudom.
Bár a készülék mint utólag kiderült kontakt hibás....
Másik fél: Eladás időpontja 2005.04.27, értékelés 2006.12.16 ehhez nem kívánok magyarázatot fűzni, ha valaki ennyire fáziskésében van, azzal nem tudok mit kezdeni.
Használt cuccokat árulok, amiket előtte kipróbálok, de ez így is benne van a pakliban, pontosan ezért, ha egy kicsit korábban megkeresel ( mondjuk úgy 19 hónappal ezelőtt ), akkor mindenképpen megoldást találtam volna a problémra, de ezzel a lehetőséggel nem éltél.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
