t4multivan (157) 98.16% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 160 | 164 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 16 | 17 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 3 | 3 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 179 | 184 adásvétel |
| Az eladóként kapott 49 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Nebosszancs84 (60) (Vevő)
Semleges
2013.12.14. 10:06:05
1823509781
Sajnos az adás-vétel nem jött létre, mert a termék összetört szállítás közben.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nebosszancs84 (60) (Vevő)
Semleges
2013.12.14. 10:03:43
1826112074
Sajnos az adás-vétel nem történt meg.Többször hívtak telefonon(nem tudom ki,mert aki hívott,az az eladótól kapta a számom,de nem ő hozta volna a terméket,hanem megadta egy harmadik fél elérhetőségét),de mindig jeleztem,hogy rossz az autónk,nem tudok érte menni.Kérdésemre,hogy házhoz hoznák-e(kb. 10km-ről)azt a választ kaptam,hogy természetesen igen,ha kifizetem a 20.000Ft-os szállítási költséget(3.000Ft-os termékről van szó).Sajnos ennyiért nem kellett a termék.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
ankamari (2259) (Vevő)
Semleges
2013.09.12. 11:16:04
1793001188
Sajnos a bútor állapota nem felelt meg teljesen a leírásnak.Sokkal kopottabb ,használtabb és sérültebb volt a meghirdetettnél!Tiszta karc,sérülés ,az alsó lábkeretek lerohadtak voltak.Ha nem a férjem veszi át ,én nem vettem volna át ,vagy ennyi pénzt biztos nem adtam volna érte !
Másik fél: Ha bármi kifogás merül fel a termékkel kapcsolatban, azt a helyszínen még lehet jelezni. Csodálkoztam, mikor a vevő férje úgy vette át a terméket, hogy meg sem vizsgálta, szinte rá sem nézett. Sajnálom, ha nem felelt meg vevőnek, de előre jeleztem a leírásban, hogy használt bútor!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nem tudtunk időpontot egyeztetni
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
harcsafogo_v (2) (Vevő)
Semleges
2010.12.07. 16:33:30
187755644
Valótlan telefonszám miatt kissé nehéz volt kapcsolatot teremteni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos félreértettük egymást!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Elnéztem a méretet, bocsánat
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
autodoctor001 (1445) (Eladó)
Semleges
2009.11.18. 14:45:57
154396686
Nem volt ideje eljönni termékért,utána lemondta.Korrektül jelezte a visszalépést.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem volt ideje eljönni érte,utána lemondta.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
az alufelni nem volt javítható így nem jött létre a tranzakció!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt partner, csak gazdaságtalan lett volna a javítás! Ajánlom mindenkinek ,segítőkész !
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
ok nagyon tuti
Másik fél: Akkor miért semleges? :)
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos szállítási problémák miatt meghiúsult az üzlet.
Másik fél: Korrekt és türelmes volt, sajnos messze voltunk egymástól..
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt,gyors,partner ajánlom mindenkinek.
Másik fél: Korrekt partner, majd máskor összejön.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A meghirdetett terméket már eladták (az eladó szerint a Vatera hibájából). Helyette egy hasonló minőségű terméket tudtam vásárolni.
Másik fél: Sajnos ez megesik, szerencsére tudtuk pótolni.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Még a leütés napján mentem a gumikért (2db), de a sokadik telefonom után kiderült hogy azt már az eladó másnak eladta, helyette pedig nem talált, csak drágábban és 4db-ot, azt is csak másnapra tudta volna, miközben én már úton voltam. Ezek ellenére hiszem, hogy Ő próbált segíteni és nem volt rossz indulatú.
Másik fél: Elnézését kérem és kértem is, korrekt és türelmes volt, sajnos ez most nem sikerült. Téli-nyári
átállás idején nagyon gyorsan kelnek el és fogynak el áruk a raktáramból, ebből tanulok a jövőre
nézve és ami Vaterán van, azt csak az után lesz eladható, hogy le is szedtem a terméket. +++Korrekt
vevő, ajánlom mindenkinek!+++
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
543730.sznupi5 (142) (Vevő)
Semleges
2009.04.15. 12:02:18
145680663
A terméket eladta vaterán kivűl, próbált másikat biztosítani, de nekem az már késő lett volna. Talán máskor összejön.
Másik fél: Korrekt és türelmes partner, sajnos elkelt a gumi, mire leütötte itt a vaterán, gyorsban pedig már
nem sikerült szerezni, elnézést kérek érte. Remélem máskor összejön.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megbízhatatlan. A leütött gumikat már eladta, nem szólt , mikor elmentem a garnitúra helyett 2 db félrekopott szar gumit mutogattak. Egy gumistól jobb minőséget várna az ember, amit ő 5mm-nek hirdet az már inkább kuka!
Másik fél: Nem voltak félrekopva a gumik és 4,5-5mm között volt a profilmélységük.
Azóta elkeltek a gumik drágábban és tökéletesen elégedett az ügyfél. Sajnálom, de ennyi pénzért ez van, lehet újat venni, csak annak darabja 2x annyi mint itt a garnitúra.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
