Znasa035 (769) 97.53%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 789 | 889 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 69 | 71 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 20 | 20 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 878 | 980 adásvétel |
| Az eladóként kapott 905 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
A legrosszabb hamisitvány, amit valaha láttam, egy forintot nem ér!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Client:35511741 (8) (Vevő)
Semleges
2014.08.08. 07:56:13
1921632146
Sajnos a tranzakció az én hibámból nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
bestofbigi (65) (Vevő)
Semleges
2014.08.06. 14:49:12
1928074034
A megrendelt 2 termék közül csak az egyik érkezett meg, az is csak közel 1 hónap várakozás után, miután 2 hét elteltével rákérdeztem, hogy mikorra várható a csomag. A másikat azóta sem kaptam meg, illetve a vételárat sem utalta vissza ígérete ellenére. A termék méretezése sem pontos, az eladó körülményes és nagyon hosszú időt vesz igénybe minden válasza, ha egyáltalán válaszol...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem jött létre a tranzakció
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A tranzakció az én hibámból nem jött létre! Az eladó nem hibázott!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.gyureanka2 (153) (Vevő)
Semleges
2014.07.23. 20:47:01
1922713601
A tranzakció nem jött létre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.. .
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Több hétbe telt mire megkaptam a csomagot, és mire kibontottam kiderült,hogy egy másik fajta hasonló terméket küldött, nem azt ami a képen szerepelt. :(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nagymartadora (18) (Vevő)
Semleges
2014.07.05. 11:25:04
1899822329
A hirdetésben látható kép eltért a valóságban kapottól! Méretproblémŕk is voltak.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
viragvirag84 (69) (Vevő)
Semleges
2014.07.02. 19:40:39
1916404562
Sajnos ez egyáltalán nem L-XL méret henem S-es méretnek felel csak meg :(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos csalódnom kellett a termékben. :( A termékleírásból az a lényeges információ hiányzott,hogy ha már egy L-es,XL-es méretű hölgy húzza fel a nacit,akkor eléggé átlátszik,így számomra a termék használhatatlan.Visszavételre nem került sor.Szóval Én egyáltalán nem ajánlanám,M-es méretűnél nagyobb hölgynek.A tranzakció nagyon sokáig eltartott,majdnem 2 hétig vártam a termékre,de itt az eladóval történt probléma,amit megértek.Egyébként a termék nagyon szép,jó üzlet lett volna.Köszönöm!Üdv
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ha nagyobb odafigyeléssel dolgozik az értékelés minden hol 5 csillag.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
SzelinaLeila (157) (Vevő)
Semleges
2014.06.25. 21:44:50
1916309462
Pontos értékelést nem tudok adni,mert még vàrom a megvásárolt árut.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.nyesteattila (71) (Vevő)
Semleges
2014.06.24. 12:43:04
1913359211
10 km-re lakom az eladótól. Kértem, hogy személyesen megtekinthessem a cipőt, de sajnos nem egyezett bele. Nem értem, hogy mi lehet az oka.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Tenebra666 (17) (Vevő)
Semleges
2014.06.20. 13:03:27
1910676704
********Rendben volt, bár nem pont olyan volt a küldött termék, mint a képen...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A rendelt színben és méretben nem volt már a cipőből. Az utalt pénzt visszakaptam. Sok jó üzletkötést kívánok!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos csalódnom kellett, messze nem felelt meg a méret a leírtaknak
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Baluka001 (150) (Vevő)
Semleges
2014.06.11. 15:26:40
1907398946
Vásárlás előtt megkérdeztem, hogy van-e a megfelelő színben és méretben, leütés után nem tudtam a kapcsolatot felvenni az eladóval. Károm nem származott, de részemről tárgytalan az üzlet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
halalmarianna (45) (Vevő)
Semleges
2014.06.10. 21:41:35
1910729669
Nem azt kaptam amit kértem!! a szin ,méret megfelel ,de nem ezt a fajta feliratot kértem!! sajnálom .Telefon hivásaimra nem reagált!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
halalmarianna (45) (Vevő)
Semleges
2014.06.10. 21:36:44
1912173974
A terméket megkaptam ,töbször hívtam ,de nem vette fell a telefont ,a nadrágok KICSIK LETTEK , 2 rendeltem a szürke kb s-m ,méret benne is van h 1 es méret,a másik m-l es méret benne van a 2 méret ,de én a legg nagyobbat kértem!! azt mondta h nincsenek méretezve ,de benne van!!!! Jol át vágott!! Sajnálom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Azonnali postázás helyett, az eladó leütés után jelezte, hogy nincs készleten. Eladó jelezte, segitőkész volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó kedves, de végül még sem jött össze az adásvétel (színprobléma miatt).
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az árút nem kaptam meg, az eladó nem kommunikált többszöri megkeresésemre sem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
balatoni-cili (327) (Vevő)
Semleges
2014.06.06. 13:54:58
1895612003
Az adás-vétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Több mint 2 hét után érkeztek meg a cipők az eladó hibájából egy héttel ezelőtt írta, hogy feladja aztán semmi...Mikor rákérdeztem a cipőkre úgy kereste meg a rendelésemet és csak aztán adta fel. Ezt leszámítva nem voltak problémák de túl sok időt kellett várni....
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termékre sokat kellett várni. A 40-es cipő 42-es lábra jó így számomra használhatatlan.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos a mérete kb. két számmal kisebbnek felelt meg, és centiben is rossz adatot kaptam, úgyhogy sajnos kicsi lett, emiatt csalódott vagyok. Az Eladó segítőkész volt egyébként.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó terméke megfelel a leírtaknak!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos az adásvétel nem jött létre,mert az adott termékből nem volt olyan színű,ami kellett volna. A pénzt a partner visszautalta.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vásárlás az eladó hibájából nem jött létre, a vételárat korrekt módon vissza utalta.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos az én hibámból nem jött létre az adás vétel. Félre licitáltam. De minden rendben zajlott!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Client:36723970 (0) (Vevő)
Semleges
2014.05.15. 15:52:01
1895830925
Olyan cipőt fizettem ki ami még sincs pedig azt az infót kaptam, hogy van. Visszakértem a cipő árát. Remélem az megy gyorsan. Kár volt regisztrálnom a semmiért.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a tranzakció nem jött létre. Valószínűleg nem az eladó hibájából, de nem kaptam meg a kellő adatokat.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A színe sajnos nem olyan mint a képen.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adásvétel főként saját hibámból nem jött létre. Kezdetben az eladó rendkívül szolgálatkész volt,de utánvétes átvételt nem vállalt, mire én visszaléptem az ügylettől. Később felkutattam (ill. már mneg tudtam volna oldani) a bankkártyás fizetési lehetőséget, de ezekre az e-mailekre már nem is reagált. Biztosan igaza volt! (?)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gabrielle009 (17) (Vevő)
Semleges
2014.05.08. 12:11:54
1889894753
Végül is semmi gond nem volt. Minden rendben lezajlott. Az áru is olyan amilyennek vártam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pandicukorka (3) (Vevő)
Semleges
2014.05.05. 17:57:29
1887125702
Gyors, korrekt eladó, azonban a terméken több esztétikai hibát is véltem felfedezni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az én hibámból hiúsult meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Termék nekem minősége nem felelt meg mivel hibás volt, az eladó mindent megtett a probléma javítására, végül visszautalta a vételárat, én pedig visszaküldtem a cipőt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
farenheit1_a (1016) (Vevő)
Semleges
2014.04.29. 08:46:47
1886125967
Átverve érzem magam, nagyon rossz minőség!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem érdeklödtem a fizetési feltételekkel kapcsolatban,mielött leütöttem a terméket!Az eladó kedves! pozitivnak értékelném ,ha tehetném!...és ezúton szeretnék elnézést kérni az eladótól!!! MINDEN JÓT ! :)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termék már nem állt rendelkezésre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
KBandika79 (61) (Vevő)
Semleges
2014.04.25. 22:23:08
1885933619
A félreértésem miatt nem jött létre a tranzakció, de az eladó nagyon megértő és türelmes! Ajánlom mindenkinek! POZITÍV!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
tityahugi (126) (Vevő)
Semleges
2014.04.24. 20:28:31
1887292871
Nem jött létre az ügylet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
dorcsi_2010 (29) (Vevő)
Semleges
2014.04.24. 15:26:44
1883409707
a tranzakció nem jött létre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A terméket mégsem szeretném megvásárolni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az összeg utalását követően mások e-mailben tájékoztatnak a termék postára adásáról, ezt hiányoltam ez esetben.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem olyan cipőt kaptam mint ami a képen látható! Elől a "fülén" nincs ott az írás, nem vagyok megelégedve sajnos, és még a méret sem jó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó visszalépett az áru személyes átadásátol.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Volt egy kis félreértés,de az eladó egyből korigált,megbizható,gyors,jó Vaterás.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
