Ch4rl3s (155) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 155 | 179 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 6 | 7 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 161 | 186 adásvétel |
| Az eladóként kapott 41 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Mégsem erre a termékre volt szüksége, de máskor is szivesen üzletelek vele!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos az adásvétel meghiúsult, mert az egyik hangszóró recsegett, igy a vevő elállt a megvételtől. Korrekt , megfelelő hozzáállást tanúsitott.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sajnos nem tudtunk egyeztetni időpontot:(
Másik fél: Hölgyem, maga nem is akart egyeztetni, arra kért hogy vigyem el valahová. Én erre nem voltam/vagyok hajlandó, világosan ki volt írva hogy Újpest központban adom át, azt is mondtam h minden hétköznap délután ráérek. Miután mondtam hogy nem viszem el, nem is keresett. Ez nem túl korrekt. Adhatott volna egy pozitívat is, azt a 100 Ft körüli összeget kibírtam volna.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Közös megegyezéssel álltunk el az üzlettől. Remélem hogy még majd üzletelhetünk. Minden jót!
Másik fél: Közös megegyezéssel álltunk el az üzlettől. Remélem még üzletelhetünk! Nagyon korrekt, nálam pozitív.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon korrekt,gyors partner,csak sajnos a postai szállítás közben megsérült a termék.Sajnos ezért nem jött létre a vétel,igy visszakaptam az árát.Nagyon pozitívan állt hozzá a dolgokhoz,annak ellenére,hogy mi nem tudtunk üzletelni,csak ajánlani tudom mindenkinek!!!!!!!!!!!!
Másik fél: Sajnos a posta közbelépett, tönkrement a termék. Köszönöm a leírtakat.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon korrekt és kedves vevő, mindenkinek ajánlom!
Másik fél: Korrekt vaterás. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megirtuk egymásnak a gondunkat és megegyeztünk,hogy más telefont néz.
Másik fél: Az aukció közben tönkrement a termék, ez nem az eladó hibája. Teljesen korrekt és megbízható, ajánlom bárkinek, nálam pozitív.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
