Victory0820 (473) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 472 | 616 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 6 | 7 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 478 | 623 adásvétel |
| Az eladóként kapott 211 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
pinterne_kr (41) (Vevő)
Semleges
2014.09.03. 22:30:30
1961607605
Az eladó korrekt volt. A termék képei alapján félreértettem az aukciót.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Méretprobléma miatt nem jött létre!A vevőt ajánlom korrekt partner!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Csak semlegeset enged adni ,sajnos valahogy le lehetett ütni még egyszer az aukciót amin előző nap már elkeltek a jegyek ! Nagyon sajnálom ,ne haragudj
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: elötte leütötték a jegyeket ,nem tudom neki ,hogy sikerült ismét20529115.noncsy21 (33) (Vevő)
Semleges
2011.02.10. 10:55:52
1436785048
Sajnálom. Hiába írtam e-mailt válasz nem jött.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
zoltannn20 (-1) (Vevő)
Semleges
2011.01.24. 15:52:40
1437120146
Szívesen értékelném pozitívra, de sajnos nem tudtam az eladóval felvenni a kapcsolatot, mivel nem reagált sem a rendelésre, sem az elküldött e-mailre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kedves, gyors és korrekt partner, mindenkinek ajánlom! Bár hibás méretvétel miatt végül nem jött össze az üzlet, az eladó maximálisan korrektül állt hozzá, sajnálom hogy pozitívat nem adhatok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, gyors és korrekt partner, mindenkinek ajánlom! Bár hibás méretvétel miatt végül nem jött össze az üzlet, az eladó maximálisan korrektül állt hozzá, sajnálom hogy pozitívat nem adhatok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
