gurum (82) 95.56% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 1 | 1 | 86 | 198 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 4 | 4 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 4 | 4 adásvétel |
| Összesen: | 1 | 1 | 94 | 206 adásvétel |
| Az eladóként kapott 11 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
A vevő családi okok miatt visszalépett a vásárlástól.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Visszamondta a megrendelést.rattanhalom (2582) (Eladó)
Semleges
2018.02.09. 13:12:50
2582540477
Nem volt megfelelő
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem volt megfelelőAz értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A terméket időben kifizették,postáztam,de az nem felelt meg a vevőnek.Mivel 1 hét garanciát vállaltam az árút visszaküldték,a pénzt pedig visszautaltam. Mindketten korrekten jártunk el,ezért nem értem miért csak "semleges" véleményt adhatok a vevőnek.?
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A terméket időben postáztam,de az nem felelt meg a vevőnek.Mivel 1 hét garanciát vállaltam az árút visszaküldték,a pénzt pedig visszautaltam. Mindketten korrekten jártunk el,ezért nem értem miért csakAz értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bigzoleee (2193) (Eladó)
Semleges
2014.12.08. 17:46:39
2004476570
Sajnos a vevőnek,közbe jött váratlan kiadás,és a terméket nem tudta megvásárolni!Pozitívot adnék,már karácsony lévén is,valamint kiemelt hirdetésem kárpótlásáért!Talpig becsületes!Ajánlom mindenkinek!Boldog karácsonyt kívánok!És most újra is hirdetem termékemet!
Másik fél: Kiváló partner! Ajánlom mindeninek!!! 100%+++
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
