p-erika (3017) 99.7% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 3022 | 4700 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 33 | 38 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 9 | 9 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 3064 | 4747 adásvétel |
| Az eladóként kapott 1534 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
budastore (3816) (Eladó)
Semleges
2016.12.20. 08:25:29
2409275861
Vevő elállt a vásárlástól, de korrekten jelezte
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Vevő elállt a vásárlástólAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
bambino98 (4845) (Eladó)
Semleges
2016.10.05. 06:09:08
1774359782
Az adás-vétel 3 éve történt volna meg, de inaktív lettem, elérhetetlenné vált minden adat. Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Inaktivítás miatt.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bambino98 (4845) (Eladó)
Semleges
2016.10.05. 06:08:49
1767604073
Az adás-vétel 3 éve történt volna meg, de inaktív lettem, elérhetetlenné vált minden adat. Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Inaktivítás miatt.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bambino98 (4845) (Eladó)
Semleges
2016.10.05. 06:08:34
1767603794
Az adás-vétel 3 éve történt volna meg, de inaktív lettem, elérhetetlenné vált minden adat. Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Inaktivítás miatt.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
delfin957 (769) (Vevő)
Semleges
2016.06.20. 10:12:59
2259248408
Sajnos a bokalánc egy nap viselés után teljesen lekopott, és így egy nagyon csúnya rézlánc maradt, ami hordhatatlan.
Másik fél: Nagyon sajnálom, de jelezhetted volna... Több darabot eladtam, de senki nem jelzett még csak hasonló problémát sem.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Elégedett vagyok
Másik fél: Ha elégedett vagy miért semlegest kaptam?
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megkaptam a terméket időben és gyorsan.
Másik fél: Akkor miért is kaptam semlegest?
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
melcsimogyi (398) (Eladó)
Semleges
2014.07.18. 19:43:52
1904089955
A másik gatyát képtelen vagyok elpostázni, mert nem jutok el a postára!!! 3 hete szültem!előtte kórházba feküdtem! Bocsi
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
véletlenül 2szer ütötte le a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: véletlenül 2szer ütötte le a terméket.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
monimodi (662) (Eladó)
Semleges
2014.04.28. 16:32:54
1881960137
A vevő véletlenül kétszer ütötte le ezt a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő véletlenül kétszer ütötte le a terméket.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nagymihalyi (1198) (Eladó)
Semleges
2014.04.28. 13:51:55
1884202715
A vásárló tévedésből ütötte le a játékot,de korrekt módon jelezte!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kovacs523 (396) (Vevő)
Semleges
2014.04.07. 13:33:46
1877465693
Másik termék értékelésénél bővebb információ, most csak annyit írnék, hogy szerintem a kapott termék nem sorolható a "jó állapotú" kategóriába...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kovacs523 (396) (Vevő)
Semleges
2014.04.07. 13:32:49
1875457436
Másik termék értékelésénél bővebb információ, most csak annyit írnék, hogy szerintem a kapott termék nem sorolható a "jó állapotú" kategóriába...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kovacs523 (396) (Vevő)
Semleges
2014.04.07. 13:30:41
1870098971
Gyors, kedves és kommunikatív eladó, viszont a leírtak alapján kevésbé bolyhos ruhákra számítottam. :( Ha csak velem fordul elő, még nem adtam volna semlegest, de láttam - sajnos már csak utólag - a korábbi értékeléseket, miszerint más is járt így... :( Az eladót ajánlom, viszont ajánlom a pontos kikérdezést is : foltos-bolyhos-e a ruha, illetve pl. a cipzár milyen állapotban van. (a mi pulcsinkról pl. hiányzik a kocsi húzója, ha jól látom, nem szerepel a termékleírásban ez sem)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nyikianett (214) (Eladó)
Semleges
2014.02.02. 09:21:41
1858790600
Sajnos pozitív értékelést nem enged a rendszer adni, pedig csak véletlenül 2x lett a rendelés leadva vagy felvéve. Nem volt rossz szándék, bennem pedig nincs rossz érzés.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Véletlenül 2x lett leadva a rendelés. Semmi gond.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
dorcsi006 (621) (Eladó)
Semleges
2013.09.14. 11:46:10
1792353209
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szazszorszepdivat (610) (Eladó)
Semleges
2013.09.05. 18:08:56
1795009436
A vevő nem kérte, véletlenül licitált. De ettől függetlenül ajánlom őt másoknak is!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
szazszorszepdivat (610) (Eladó)
Semleges
2013.09.05. 18:06:16
1795009379
A vevő véletlenül ütötte le a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
asszilvia (165) (Vevő)
Semleges
2013.04.08. 14:26:24
1707196481
Nem játsza le a lemezeket a dvd!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnálom! A 121ft-ot nem kérem vissza! Sokáig gondolkoztam a negatívon! Olyan az árú ami 1ft-ot ér! Megjegyezném adtam el 200ft-ér gyönyörű árút! Nem tudom ajánlani!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
MINDEN RENDBEN TÖRTÉNT˘!(a póló viszont elég nyúzott,a nyaki résznél a varrás mentén meg van bomolva,nem monnám jó állapotunak!!!)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
No comment....:-(
Másik fél: Ez igen! Most tudtál jelentkezni??? Ingyen adok oda neked valamit, te 5 megkeresésem egyikére sem reagálsz...Várok türelmesen, de úgy gondolom eleget vártam, akár csak egy jelzésre tőled. Másnak még kelhet az a termék amiért te nem jelentkeztél, és más talán majd még örül is neki, hogy ingyen az ővé lehet. Ezek után én kapok semlegest. Vajon miért? Mit kellett volna tennem, hogy fel vedd velem a kapcsolatot? Hát ez a fajta magatartás nem túl etikus!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termék leirásból lényeges infók hiányoztak, pl. a termék erősen használt fakult, megnyúlott.ilyen megtévesztő leirással könníű a felesleges holmit eladni busás áron ez csak ha tudnám csupa,csupa negativ lenne
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
direnerzsebet (270) (Eladó)
Semleges
2012.09.10. 14:40:08
1636731053
Az adásvétel létrejött.
Másik fél: Csatlakozom az elöttem szólóhoz. Ez valami hobby nálad, hogy semleges értékeléseket osztogatsz a vevőidnek. Ha így van akkor figyelmeztetném őket, hogy ha korrektül járnak el nálad, te akkor is csak semleges értékeléssel jutalmazod őket. Tényleg szuper! A kérdésem csak annyi lenne, hogy Miért is kaptam semleges értékelést? Kifizettem a terméket, a postai díjat, mindezt időben tettem, megkaptam a terméket, elégedett voltam és ennek megfelelően pozitívan értékeltelek. Nem értem a semleges értékelést? Szeretnék azért magyarázatot...Köszi, hogy rontod az én értékeléseimet a te "hozzá nem értésed miatt"
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
SAJNÁLOM, DE EGYÁLTALÁN NEM OLYAN ÁLLAPOTÚ A VÁSÁROLT 2 DB NIKE PÓLÓ, AMILYENNEK AZ ELADÓ AZT FELTÜNTETTE. A FELTETT KÉPEKRE NEM IS HASONLÍT AZ ÁLLAPOTUK. A KÉK HYPO VAGY FESTÉKFOLTOS ELŐL, NYÚLOTT, SZÁMOMRA MÁR SZINTE HASZNÁLHATATLAN ÁLLAPOTÚ DARABOk. AZ ELADÓ EGYÉBKÉNT REMEK KAPCSOLATTARTÓ, VILLÁMGYORS POSTÁZÓ, DE A RUHANEMŰK KRITIKÁN ALULIAK. NE HARAGUDJ, EZ AZ IGAZSÁG.
Másik fél: Szia!
Az aukció leírásában, a termék állapotának megjelölésében az alábbi olvasható: "bolyhos, kopott - ennek tudatában licitálj" Azt gondolom korrekt módon feltüntettem, nem új és még csak nem is használt jó állapotúnak hírdettem, hanem kifejezetten feltüntettem, hogy bolyhos és kopott. Sajnálom, hogy nem olvastad el és én a te figyelmetlenségedből adódóan kapok ilyen értékelést!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
agyonmosott, használhatatlan terméket kaptunk!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kezmuvesellato (2811) (Vevő)
Semleges
2012.07.30. 19:21:18
1611246086
Sajnos nem erre számítottam, jobbat vártam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bandiorni (991) (Vevő)
Semleges
2012.04.04. 14:01:45
1552972379
Sajnos a megkapott áru nem felel meg a leírásnak. Az eladóval,a személyével semmi baj, ő kommunikatív, rendes, de a termék nem okés, ebben az esetben, nem. :(
Másik fél: Több, mint két hetet vártam arra, hogy sikerüljön az utalásod. A termék megérkezése után 1 héttel jelzed, hogy a kapott termék nem olyan, mint ami tetszene...Tényleg nem értelek, mert magával a termékkel nem volt próbléma, megfelet a leírtaknak és ezt az aukció képei is jól tükrözik. Nem tudom mivel szolgáltam rá erre az értékelésre. Értetlenül állok a dolog előtt...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
madickenmadicken (156) (Vevő)
Semleges
2011.08.18. 11:26:47
1468678900
A kardigán "keveset használt" szép állapotban volt hirdetve, ehhez képest maradandó folt van elől jobb oldalt rajta és csúnyán megbomlott az anyaga pont a leg látványosabb helyen 3 patentsornyi területen..a patentek eleve igénytelenül vannak felvarrva. Biztos nem tudom felvenni csak itthonra, ez csalódás volt nagyon.A leírás alapján nagyon más minőséget vártam. :( Az eladó amúgy kedves és kommunikatív, csak nem egyezik meg a minőségről alkotott képünk.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem az eladó hibájából hiúsult meg a tranzakció,nagyon sajnálom.Postai szállítás közben keveredhetett el a csomag sajnos.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kértem pár nap türelmet de nem kaptam sajnálom
Másik fél: Az aukció 05.30-án járt le, az értékelést 06.29-én adtam. Kerestelek e-mailben SMS-ben, de SOHA NEM KAPTAM TŐLED EGYETLEBN VÁLASZT SEM. Mond meg kérlek, hogy 2 hónapnál tovább meddig várjak? Szerinted 11 Ft kifizetésére tobább kellett volna várnom...Remélem a veled üzletet kötő személyek alaposan megnézik az értékeléseidet...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Petra0125 (220) (Vevő)
Semleges
2011.07.06. 21:34:54
1462157987
Gyors és kedves eladó, de mégse tudok pozitívat adni, mivel a bth. kisebb mint amit megadott, így a szandi kicsi lett, nem tudjuk használni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos a szokásos 'magyaros-becsapós-virtus': a fotón az eredeti, kb. 240 ml-s flakon virít, a leírásban apró betűvel, pár szóval elrejtve tényleg ott van, h. 10x6 ml... Így ebbe nem lehet belekötni... Sikerült 5-600 Ft-ért fél deci testápolót vennem termékminta formájában... Hogy v.ki még az ingyen termékmintákat is pénzért eladja... Ráadásul a Tescóban most pont ennyiért kapható a teljes flakon akciósan...
Másik fél: kedves mikov68! Soha, de soha nem csapnék be senkit és a pár forintoddal gazdagabb sem lettem!
A termék jellemzőknél ott van hogy az űrtartalom 60 ml, az aukció leírásában szintén ott van, hogy 60 ml. Kérlek szépen héányszor írjam oda neked, hogy egyszer sikeressen elolvasd? A betűtípus az aukcióban végig azonos, így nincs elrejtett kisbetűs szővegrész! Ha el tudtad olvasni az aukció leírását, akkor ezt is olvasnod kellett! Köszönöm, ezt a szép semleges értékelést, amit a TE FIGYELMETLENSÉGEDBŐL én kaptam! És köszönöm a vádakat, melyekkel megillettél. Talán licitálás előtt el kéne olvasni a leírást. Nem kényszerítettelek, hogy vedd meg a terméket...Sajnálom!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pozitív!Ajánlom mindenkinek!!!!!!!!
Másik fél: :-)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A postázásban, gyors és pontos volt, viszont az a leírás mely szerint a termék
"Új! Ki lett öblítve, de HORDVA SOHA nem volt",
ezt azért erősen megkérdőjelezném.
Másik fél: 100%-ban garantálom, hogy a termék új és hogy soha nem volt rajtunk. Öszintén szólva nem is értem a kifogásod, mert a terméken nem találhattál semmi kifogásolnivalót, hiszen egy új terméken mi hiba lehet? Tényleg nem értem és tényleg a becsület szavamat adom az Új termék megjelölésre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos az eladó nem mondta azt hogy ez a készülék önmagában nem használható, csak plusz tartozék vásárlása után ezért nem vagyok teljesen elégedett. Ha tudom ezt nem vettem volna meg!
Másik fél: Ha az aukció leírását figyelmesen végigolvastad volna akkor én most nem gazdagodtam volna egy általad írt számomra felesleges semleges értékeléssel. Az aukció minden számodra hiányosnak vélt információt tartalmazott. :-)
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
miscarriage (243) (Vevő)
Semleges
2009.08.24. 16:05:42
704031132
Gyors és pontos, de a termék állapota nem igazán felelt meg a leírottaknak. Ezenkívül ok!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
244944.ssanya_v (297) (Vevő)
Semleges
2009.03.12. 03:12:33
37055646
Már nem emlékszem elég rég történt, de az üzlet nem zajlott le!
Másik fél: Megértem, ha 15 hónappal ezelőtti adás-vételre nem emlékszel...Akkor 1 hónapot vártam az utalásra, majd 15 hónapot az értékelésre, amit "köszönök". Talán nem ez volt a legkorrektebb dolog...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
