ircsike958 (861) 99.09% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 2 | 4 | 869 | 5455 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 26 | 27 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 8 | 8 adásvétel |
| Összesen: | 2 | 4 | 903 | 5490 adásvétel |
| Az eladóként kapott 1269 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
A termék jó,de a postázás ideje cim kavarodás miatt elnyúlt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem a vevő licitált, ezt jelezte felém is a licitzárás után.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem a vevő licitált, ezt jelezte felém is a licitzárás után.Csak azért kap semleges értékelést mert nem akartam negatívot adni! A szerkezetileg egyben van kifejezés nem erre a rádióra volt igaz! Jól volt fényképezve,mert törött,több darab hiányzik is belőle,ezt jeleztem is az eladónak emailben de válaszra sem méltatott!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendben volt minden.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nem jött létre a vásárlás, mert a partner eladta másnak (saját bevallása szerint véletlenül kétszer hirdette meg) A kommunikáció viszont jól működött, korrektül tájékoztatott a helyzetről.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A termék a kipróbálás során nem felelt meg az elvárásaimnak, ezért nem vettem meg. Az eladó korrekt volt, minden megkeresésre hamar és érdemben válaszolt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
torocsiktibor (22) (Vevő)
Semleges
2021.12.04. 14:22:23
3109732622
Az eladó maximálisan korrekt, gyors, pontos volt, a rádió működik, de sajnos szállítás közben meg sérült, átvételkor nem vettem észre sajnos. A rádió kávája el törött. Az eladót bátran ajánlom bárkinek, de a Magyar Postát mint szállítót egyáltalán nem!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem működő készülék, hibás hullámváltó, be sem kapcsolható, félre lettem informálva. Csörgő házból kipottyanó kiégett skálaizzó. Gondos csomagolás, mechanikusan rendben. Kérdés hogy van e benne jó cső, működik e egyáltalán a tápegysége.
Másik fél: A rádió minden hullámsávon működött,szólt még a potméter sem recsegett,állításkor.Próbálja megmozgatni a csöveket hátha nem érintkezik valami.A gondos csomagolás ellenére is előfordulhat hogy valami elmozdul vagy leszakad,szállítás közben.Biztos vagyok benne hogy nagy baj nem lehet.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Egy hiányzó információra csak a leütés után kérdeztem rá ami miatt elálltam a vásárlástól.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kvarckristály kitörve, órachip letörve a panelról, a másikon modul darabokban esik ki az óratokból, ezek egy barbár művei. Csak azért nem adok negatívat, mert nem bizonyítható, hogy az eladó tette. Viszont nyilván kipróbálta az órákat, mert működőképesen többet ér. Tehát le kellett volna írni, hogy HIBÁS, nem pedig, hogy elemcserére szorul. Vagy, hogy egy barbár hagytékából származnak!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A leírásban szereplő adatok, nem feleltek meg a valóságnak. Sajnos potyára autóztam 70 km.-t.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék nem működik, az eladó nem veszi vissza
Másik fél: Használt termékre garanciát vállalni nem tudok.Vásárlás után k.b. egy hónappal jelezte hogy nem működik,mivel használt,idő közben is elromolhatott.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt,kedves eladó!Sajnos a rádió méreteiben nem olyan amilyet kerestem,de megértő volt,mindenkinek szeretettel ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos az adás-vétel az én hibámból nem jött létre.Az eladót tudom ajánlani mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
caldera75 (191) (Vevő)
Semleges
2016.02.29. 11:09:49
2204490221
Az adás-vétel nem jött lértre, mert a meghírdetett terméket az eladó korábban eladta.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
10_karakter
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
domonkos70 (129) (Vevő)
Semleges
2016.02.07. 14:29:45
2183661128
Az adás-vétel nem jött létre,mert már időközben sikerült vennem ilyen terméket.Mindenkinek ajánlom az eladót!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
"Ha nem eszt a lovat akartad,pénz fisszafízetés nincs!" Mert "klasszikusokat csak pontosan"...:-)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
"Ha nem eszt a lovat akartad,pénz fisszafízetés nincs!" Mert "klasszikusokat csak pontosan"...:-(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Valószínüleg nem ért az eladó a termékhez, mert az nem működik, nem volt kipróbálva, használhatatlan. Lehetséges, hogy én nem figyeltem erre, nem tudom....mindegy...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem működött.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A szállítás rugalmatlansága és a termék állapota miatt nem tartok igényt az eladó termékeire.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Közöltem sz eladóval hogy nem tudok utalni pénzt,mert jelenleg nem tudok hozzá férni a számlámon szereplő összeghez.Közöltem vele hogy utánvét küldje a terméket,de nem tette!.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nem szakember árulta. bontottuk az egészet. bulgár hangfal volt bele tákolva szó szerint. ocsmány szemét volt az egész.
Másik fél: A rádió a benne lévő hangszórókkal került hozzám,és működött is vele.Kárvolt szétbontani mert ilyen rádió ebben az árban ritkán van.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sanseverinaa (34) (Vevő)
Semleges
2014.10.15. 20:43:30
1993636781
A készülék időközben meghibásodott, erről az eladó korrekten tájékoztatott, így a vásárlástól elálltam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sunshine26_a (171) (Vevő)
Semleges
2014.06.25. 20:23:20
1923022916
Információs félreértés miatt az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos licitnyerés után sem sikerült érdemi információt megtudnom a használt elektroncső készletről, az aukcióhoz mellélelt egyetlen, távoli fénykép pedig nekem kevés...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Vásárlói kérdésekre adott válaszok
Összegyűjtöttünk az eladó legfrissebb válaszaiból véletlenszerűen néhányat, amiket a terméklapon feltett vásárlói kérdésekre adott. Így a vásárlást megelőzően több információ áll rendelkezésedre ahhoz, hogy alaposabban megismerhesd az eladót!
