zsuzsuka7 (355) 99.17% felhasználó összefoglaló oldala

99.17% pozitív visszajelzés
(358 Felhasználó adta)
99.17% pozitív visszajelzés
(358 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 358 620 adásvétel
Semleges: 8 adásvétel
Negatív: 0 0 3 3 adásvétel
0 0 369 631 adásvétel
Az eladóként kapott 110 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Pécs
Regisztráció dátuma: 2007.01.28.
Utolsó belépés: 2017.12.19. 15:53
Inaktív!
8 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

ja1018 (324) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2013.04.13. 08:52:03

Termékkód

1730606099

Megadott határidőig nem történt meg az adás-vétel.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

grundazs (37) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.10.26. 22:35:11

Termékkód

1470096942

Sajnos az adásvétel nem jött létre, mert bár az eladó értékelése szerint megkeresésemre elküldte az adatait, én azonban azokat valamilyen - biztos mindkettőnkön kívül álló ok miatt - nem kaptam meg. Így nemcsak a tranzakció hiúsult meg, de sajnos a FILA pontokhoz sem jutottam hozzá és ezért az akciós vásárlásról is sajnos lemaradtam. Nagyon sajnálom mindkettőt.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Paloczi54 (137) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.10.11. 16:44:05

Termékkód

1478446392

A csomagolás elég "egyszerü" volt, ezért-e vagy már korábban is, de a fényképezőgép objektívje forog (noha fix lenne!) és így gyakorlatilag használhatatlan, bár film az van benne. / Gondolom ezért is bocsátotta árverésre, hisz ő sem tudta használni. Kár hogy nem vette figyelembe a licit-törlésemet, -állítólag akkor már nem volt gépközelben!- (Éreztem én, hogy nem jó vásár ez nekem!) Nade legalább a tokja jó lesz valamire... Máskor még véletlen sem tartom magam érdemesnek nővel üzletelni...bukta.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

dzsulia0105 (423) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.07.16. 08:28:51

Termékkód

1463686960

Sajnos az adásvétel nem jött létre, mert nem egyeztettünk lakcímet. A vevőt ajánlom mindenkinek egyébként.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem egyeztettünk lakcímet.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

AnyuciMamuci (448) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.06.24. 18:46:17

Termékkód

1452698143

Sainos a kerékpár használhatatlan, és erről elfelejtett említést tenni az eladó. Értem én, hogy pár száz forint nem pénz, de a postaköltséggel együtt egy szemétért már igenis sok. Legalább akkor szólhatott volna, amikor megtudta, hogy postán kérem, hogy azt bizony nem éri meg. Főleg, hogy két biciklit vettem (a másikkal nem volt gond) és nem is küldte el egy csomagban.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

19499250.irisz2011 (64) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.05.13. 08:05:09

Termékkód

1452697666

Az adásvétel az én visszalépésem miatt nem jött létre.A partner korrekt, ajánlom+++

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

kerika17 (893) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2010.11.11. 16:46:32

Termékkód

1274634754

Ennyi!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

teval (333) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.06.25. 09:08:19

Termékkód

1015116614

Kedves partner, de a szandi 18-as volt, nem 20-as.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.