zsuzsuka7 (355) 99.17% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 358 | 620 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 8 | 8 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 3 | 3 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 369 | 631 adásvétel |
| Az eladóként kapott 110 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Megadott határidőig nem történt meg az adás-vétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos az adásvétel nem jött létre, mert bár az eladó értékelése szerint megkeresésemre elküldte az adatait, én azonban azokat valamilyen - biztos mindkettőnkön kívül álló ok miatt - nem kaptam meg. Így nemcsak a tranzakció hiúsult meg, de sajnos a FILA pontokhoz sem jutottam hozzá és ezért az akciós vásárlásról is sajnos lemaradtam. Nagyon sajnálom mindkettőt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Paloczi54 (137) (Vevő)
Semleges
2011.10.11. 16:44:05
1478446392
A csomagolás elég "egyszerü" volt, ezért-e vagy már korábban is, de a fényképezőgép objektívje forog (noha fix lenne!) és így gyakorlatilag használhatatlan, bár film az van benne. / Gondolom ezért is bocsátotta árverésre, hisz ő sem tudta használni. Kár hogy nem vette figyelembe a licit-törlésemet, -állítólag akkor már nem volt gépközelben!- (Éreztem én, hogy nem jó vásár ez nekem!) Nade legalább a tokja jó lesz valamire... Máskor még véletlen sem tartom magam érdemesnek nővel üzletelni...bukta.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
dzsulia0105 (423) (Eladó)
Semleges
2011.07.16. 08:28:51
1463686960
Sajnos az adásvétel nem jött létre, mert nem egyeztettünk lakcímet. A vevőt ajánlom mindenkinek egyébként.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem egyeztettünk lakcímet.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
AnyuciMamuci (448) (Vevő)
Semleges
2011.06.24. 18:46:17
1452698143
Sainos a kerékpár használhatatlan, és erről elfelejtett említést tenni az eladó. Értem én, hogy pár száz forint nem pénz, de a postaköltséggel együtt egy szemétért már igenis sok. Legalább akkor szólhatott volna, amikor megtudta, hogy postán kérem, hogy azt bizony nem éri meg. Főleg, hogy két biciklit vettem (a másikkal nem volt gond) és nem is küldte el egy csomagban.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
19499250.irisz2011 (64) (Vevő)
Semleges
2011.05.13. 08:05:09
1452697666
Az adásvétel az én visszalépésem miatt nem jött létre.A partner korrekt, ajánlom+++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kerika17 (893) (Eladó)
Semleges
2010.11.11. 16:46:32
1274634754
Ennyi!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves partner, de a szandi 18-as volt, nem 20-as.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
