jikkaja (1044) 100% felhasználó összefoglaló oldala

100% pozitív visszajelzés
(1044 Felhasználó adta)
100% pozitív visszajelzés
(1044 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 1044 1808 adásvétel
Semleges: 11 adásvétel
Negatív: 0 0 0 0 adásvétel
0 0 1052 1819 adásvétel
Az eladóként kapott 108 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Fonyód
Regisztráció dátuma: 2007.02.03.
Utolsó belépés: 2016.06.26. 15:51
Inaktív!
13 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

3wewia (37) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.05.15. 21:02:07

Termékkód

1748245283

Minden rendben ment!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Zsouel (219) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.02.28. 13:49:23

Termékkód

1542755255

A ruhácska tökéletes, gyönyörűséges, de a harisnya nem volt igazán jó döntés részemről:(. Sajnos már sosem lesz fehér, mindent megpróbáltam:(((
Másik fél: Ez nem volt fair a részedről, ugyanis az aukció leírásában benne van, hogy krémszínű, vagy törtfehér. Ez a képen is látszik. Ez a harisnya sosem volt hófehér.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

i25_a (130) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.04.22. 12:14:14

Termékkód

1450555850

Nem volt feltüntetve a naci vastagságáról semmi igaz átmeneti szezonba volt felrakva, de még is csalódtam, mert vastagnak találtam a felsőrészét a kismama nacinak és nem rugalmas a visszaküldéssel kapcsolatban.
Másik fél: Minden kérdésére válaszoltam vásárlást előtt. A farmer teljesen átlagos vastagságú nem értem a problémáit. A postaköltséget is én álltam, a jutalékot sem tudnám visszakérni, és a nacit sem tudtam volna már újként visszarakni, ezeket nem fogadta el érvként. Sajnálom.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

14669711.cami_hercegno (-2) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2009.10.01. 20:20:07

Termékkód

734835785

Sehol nem érlek el, a számlaszámod se tudom! Hogy tudok utalni?? segíts már!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Anita0715 (25) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2008.11.19. 07:19:57

Termékkód

464730855

Sajnálom, hogy a 152 méretű pulóver csak 122-nek felel meg, így hordani nem tudjuk.
Másik fél: Én is sajnálom, de ezért mérek mindent. Láthattad a licit előtt az adatokat. A cetlijére pedig 152-es van írva.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

dobos-k (196) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2008.10.22. 21:44:12

Termékkód

458496027

Nagyon jó kapcsolattartó, gyors eladó! Sajnos a termék hibái miatt nem tudok pozitív értékelést adni, de szimpatikus volt, hogy azonnal elismerte a figyelmetlenségét.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

fbbtekla (340) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2008.07.11. 09:24:11

Termékkód

392475744

Kommunikáció megfelelő volt. Segítőkész eladó. Az üzlet nem jött létre mivel a termék nem a leírásnak megfelelő volt..

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

ebalazs (167) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2007.11.08. 21:19:30

Termékkód

1426085893

Sajnos a csomag nem érkezett meg hozzám, pedig az árát kifizettem. Azért adok semleges értékelést, mert jóindulatúan azt feltételezem, hogy a posta a hunyó.
Másik fél: Sajnálom,hogy így alakult. A vevő kérésére sima levélként postáztam a terméket szeptember 19-én. Mindkettőnkben tüske marad, de mindketten tisztában voltunk a sima küldemény hátrányaival.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

ebalazs (167) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2007.11.08. 21:19:29

Termékkód

1425781401

Sajnos a csomag nem érkezett meg hozzám, pedig az árát kifizettem. Azért adok semleges értékelést, mert jóindulatúan azt feltételezem, hogy a posta a hunyó.
Másik fél: Sajnálom,hogy így alakult. A vevő kérésére sima levélként postáztam a terméket szeptember 19-én. Mindkettőnkben tüske marad, de mindketten tisztában voltunk a sima küldemény hátrányaival.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

ebalazs (167) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2007.11.08. 21:19:29

Termékkód

1425720878

Sajnos a csomag nem érkezett meg hozzám, pedig az árát kifizettem. Azért adok semleges értékelést, mert jóindulatúan azt feltételezem, hogy a királyi magyar posta a hunyó.
Másik fél: Sajnálom,hogy így alakult. A vevő kérésére sima levélként postáztam a terméket szeptember 19-én. Mindkettőnkben tüske marad, de mindketten tisztában voltunk a sima küldemény hátrányaival.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

ebalazs (167) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2007.11.08. 21:19:29

Termékkód

1426210969

Sajnos a csomag nem érkezett meg hozzám, pedig az árát kifizettem. Azért adok semleges értékelést, mert jóindulatúan azt feltételezem, hogy a posta a hunyó.
Másik fél: Sajnálom,hogy így alakult. A vevő kérésére sima levélként postáztam a terméket szeptember 19-én. Mindkettőnkben tüske marad, de mindketten tisztában voltunk a sima küldemény hátrányaival.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.